Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Gandrīz trīs ceturtdaļas gadsimta karaliene Elizabete II ir bijusi kaislīga zirgu skriešanās sacīkšu cienītāja. Viņa pirmo reizi sacīkšu staļļus apmeklēja 16 gadu vecumā, kad viņas tēvs Džordžs VI bija ieplānojis vizīti, lai pārbaudītu divus no saviem visvērtīgākajiem īpašumiem - Sun Chariot un Big Game. Kopš brīža, kad karaliene noskatījās, kā duets pirms dažām no sezonas lielākajām sacīkstēm izskrien cauri galopiem, viņu aizrāva šis sporta veids.

Kopš tā laika karaliene ir iecienījusi jāšanu un tīrasiņu zirgu sacīkstes. Viņas lielākais notikums Apvienotās Karalistes zirgu skriešanās sacīkšu kalendārā jau sen ir Royal Ascot. Vairāk nekā 70 gadus karaliene ir bijusi regulāra “Royal Ascot” apmeklētāja gan kā dedzīga sporta fane, gan kā dāsna īpašniece. Jau 2016. gadā karalienes zirgi sacīkšu trasē piedzīvoja ievērojamu gadu, gūstot 557 650 sterliņu mārciņu lielu peļņu. Tomēr tiek uzskatīts, ka lielākā daļa no šiem ienākumiem tiek novirzīta katra tīrasiņu zirga trenēšanas izmaksām. Lai gan vulkan vegas nav tik pieredzes bagāts, kā zirgu skriešanās sacīkstes, tomēr arī tas piekopj klasisku atmosfēru visā Eiropā, piedāvājot cilvēkiem lielisku spēlēšanas pieredzi.

Karaliene un zirgi viņas dzīvē

Savu pirmo poniju karaliene saņēma četru gadu vecumā no sava vectēva karaļa Džordža V, bet 1952. gadā, ieņemot troni, viņa mantoja sacīkšu zirgus no sava tēva, karaļa Džordža VI. Katru gadu karaliene ir redzama sacīkšu pasākumos, kā “Royal Ascot” un “Epsom Derby”, uzmundrinot zirgus no karaliskās ložas. Karaliene ir asa, bet zirgi ir viņas kaislība. Tā ir viņas aizraušanās, hobijs un viņa to dara ar patiesu prieku. Viņai patīk ne tikai zirgu skriešanās sacīkstes, viņai patīk arī audzēšanas un trenēšanas puse. Viņai patīk no treneriem uzzināt, kā zirgs uzvedas, kāda ir viņa attieksme un temperaments. Viņa vēlas zināt šīs lietas, tas ir tas, kas viņu patiešām interesē. Uzvaras gājiens ir galarezultāts, un viņai tas, protams, patīk, bet viņai patīk viss, kas notiek pirms nonākšanas līdz uzvaras gājienam. Tas viņai sagādā vislielāko prieku.

Karalienes Elizabetes II zirgi ir piedalījušies arī dažās lielākajās Austrālijas sacīkšu sanāksmēs, izraisot lielu ažiotāžu starp tiem, kam patīk veikt likmes uz sacīkstēm. Līdz 2017. gada beigām Viņas Majestātes zirgi 451 reizi finišēja pirmie un pēdējo 30 gadu laikā kopējais laimestu apjoms ir vairāk nekā 6,7 miljoni mārciņu. Katru gadu Karalienes Karaliskajā zirgaudzētavā Sandringemas īpašumā Norfolkā tiek audzēti jauni talanti.

Vienreizējas karalienes zināšanas par zirgkopību un mīlestība pret tiem

Ir gandrīz neiespējami nosaukt visus zirgus un ponijus, kurus Viņas Majestāte ir audzējusi gadu desmitu laikā. Jāpatur prātā, ka viņa audzē sacīkšu zirgus, pajūgu zirgus, medniekus, sporta un jāšanas zirgus, kā arī polo ponijus. Protams, ir arī retas šķirnes, piemēram, Klīvlendas beisji Bekingemas pils karietēm, kā arī viņas iemīļotie Highland un Fell poniji. Viņa pati dod vārdus visiem zirgiem un ponijiem un atceras katra zirga un ponija vecāku vārdus. Līdz pat šai dienai viņai joprojām patīk jāt, un tā ir svarīga viņas dzīves sastāvdaļa. Viņas Majestātei ir perfektas zināšanas visās zirgkopības lietās, varētu teikt, ka viņa ir enciklopēdija.

Daži no karalienes mīļākajiem zirgiem:

  1. Birmas

Melno policijas dienesta zirgu Elizabetei uzdāvināja Kanādas policija. Daudzus gadus melnais zirgs tika uzskatīts par karalienes mīļāko zirgu. Interesanti, ka karalienes Birmas zirga trenēšanai tika piesaistīts īpašs treneris, kas, iespējams, bija iemesls, kāpēc zirgam bija stingra vieta Viņas Majestātes sirdī. Zirgs pēdējo reizi publiski parādījās “Trooping for Color”.

  1. Doublet

Zināms arī ar savu sentimentālo vērtību, Doublet tika audzēts kā Polo ponijs, un ar to jājusi princese Anna. Šis ir zirgs, ar kuru princese 1971. gadā uzvarēja Eiropas čempionātā iejādē Bērglijā.

  1. Columbus

Columbus bija karalienes mātes un princeses Annas pirmā vīra kapteiņa Marka Phillipsa mīļākais zirgs. Karaliene Elizabete, karalienes māte, nosauca Columbus par "Grand National zirgu, kāds nekad nav bijis".

  1. Highclere

Pārejot pie dažiem klasiskiem sacīkšu zirgiem, kurus audzēja un ietekmēja karaliene, Highclere bija Viņas Majestātes favorīts sacīkšu jomā.

  1. Aureole

Šis bija pirmais zirgs, ko karaliene mantoja no sava tēva, un ieņēma īpašu vietu viņas sirdī. Džordžs VI izaudzēja šo zirgu, un, neraugoties uz to, ka zirgs bija kareivīgs un ļoti temperamentīgs, Viņas Augstība zināja, kā ar viņu strādāt.

  1. Phantom Gold

Phantom Gold, ko regulāri raksturo kā ievērojamu un elpu aizraujošu, ir aizvadījis ļoti veiksmīgu sacīkšu karjeru. Uzvarot “Ribblesdale” Karaliskajā Ascotā, šis sacīkšu zirgs ir īpaši ievērojams, pateicoties rūpīgai audzēšanai.

Notikums Lietotājs Likme Laiks līdz

Šobrīd online

Klātienē 177 viesi un nav reģistrētu lietotāju

Twitter

Jaunākais forumā

Vairāk tēmu »

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -334.06
Total yield: -4.00 %
W: 384 L: 447 Hit rate: 45.18 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
hellhound 96.95 30.49 %
cookro 68.70 -0.12 %
arviditi 45.79 22.78 %
ilgvarsp 20.90 2.44 %
sunamurgs 14.00 6.67 %
LV_Mosquito 9.60 5.30 %
greenC 7.80 78.00 %
Guntis 3.30 1.00 %
zzz -17.30 -11.53 %
neredzams -44.90 -20.94 %
uldiss -53.40 -4.81 %
fox -126.40 -41.33 %
jaundza -359.10 -16.19 %

Lietotāju statistika W/L

Tipster Won Void Lost
uldiss 80 6 104
jaundza 72 8 178
ilgvarsp 65 0 27
cookro 60 2 38
hellhound 25 1 11
Guntis 18 0 15
arviditi 17 0 4
neredzams 14 1 14
LV_Mosquito 10 0 11
sunamurgs 9 0 12
zzz 7 0 8
fox 6 1 25
greenC 1 0 0

Bookie Stats

Bookie Profit Yield %