Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani
  • Lapa:
  • 1
  • 2

TĒMA: Valūta, Forex, Valūtu kursi

Valūta, Forex, Valūtu kursi pirms 8 gadi 8 mēneši #13784

• greenC
  • greenC's Avatar
  • Administrators
  • Ziņojumi: 8858
  • Thank you received: 1811
  • Punkti: 96061
Es no Forex neko nesaprotu, bet vai šobrīd nebūtu labākais brīdis ņemt mārciņu ārā un konvertēt uz LVL? :huh:

Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

Re: Valūta, Forex, Valūtu kursi pirms 8 gadi 8 mēneši #13785

• snakeron
  • snakeron's Avatar
  • Foruma veterāns
  • PROFITABLE TENNIS TRADING IS NOT POSSIBLE
  • Ziņojumi: 643
  • Thank you received: 141
  • Punkti: 14
Un kas liecina par to, ka vēl nepaaugsies? Nedomāju ka šeit darbosies līniju un trijstūrīšu zīmēšana, jo šeit nu faktoru ir krietni vairāk nekā tajos pašos zirgos...

Bet nu tēma laba. Interesanti tas, ka daudzi veiksmīgie treideri kas bez problēmām melnījuši 2-3k mēnesī BF tirgos ir pilnīgi pārvākušies uz Forex tirgiem. Esmu pilnīgs noobs šajā lietā un nekad neesmu valūtu tirgos treidojis, bet cik esmu lasījis dažādus forumus, Forex ir ļoti sarežģīta lieta un tur jābūt milzīgai pieredzei lai netikai pelnītu, bet arī visu banku nepakāstu...:whistle:

Re: Valūta, Forex, Valūtu kursi pirms 8 gadi 8 mēneši #13792

• greenC
  • greenC's Avatar
  • Administrators
  • Ziņojumi: 8858
  • Thank you received: 1811
  • Punkti: 96061
Es nekad pat Demo kontus neesmu mēģinājis. Bet pieļauju, ka tas pasākums man liktos nedaudz par garlaicīgu.

Bet par to, kāps vai nē- visi tie atbalsta u.c. puntki tehniskajā analīzē jau, manuprāt, tieši ņemti un veidoti no Forex, ne tā?

Uzņēmuma akcijas ietekmē tur visādi jauni partneri, pasūtījumi, ķibeles. Bet Forex jau tāds pats kā Betfair (vienīgi lielākas svārstības ietekmē citi faktori), tik likviditāte neizsmeļama.

Re: Valūta, Forex, Valūtu kursi pirms 8 gadi 8 mēneši #13798

• shadow_man
  • shadow_man's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
  • Ziņojumi: 109
  • Thank you received: 25
  • Punkti: 0

Es te redzu trīs variantus:
1) Ja iet uz augšu, tad gaidam atsitienu un tikai tad ejam ejam tirgū. (Kreisais grafiks)
2) Iespējams ka tiks izsista tā pretestības līnija (zaļā), taču cenu nospiedīs atkal lejā. Šis man liekas visticamākatais variants, vadoties tikai no GreenC ieliktā grafika. (Vidējais grafiks)
3)Iespējams ka cena aizies uzreiz lejā, bet nu tam es kaut kā neticu.(Labais grafiks)

Īsāk sakot to variantu ir daudz, un neiedziļinoties tajā visā ir grūti pateikt kas notiks. Parēķinot to ka tajā grafikā ir iespiesti 13 gadi, tas kāpiens vai kritiens var vilkties diezgan ilgu laiku.
Ir man demo forexā, tikai nav tam īsti laika. Bet tikai garlaicīgi nemaz nav, tajā brīdi kad sāk kaut kas sanākt.
Te mani rezultāti kad tur darbojos:

Re: Valūta, Forex, Valūtu kursi pirms 8 gadi 8 mēneši #13799

• recoba76
  • recoba76's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
  • Ziņojumi: 70
shadow_man ar kādu platformu strādā?

Re: Valūta, Forex, Valūtu kursi pirms 8 gadi 8 mēneši #13807

• shadow_man
  • shadow_man's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
recoba76 Izveidoja:
shadow_man ar kādu platformu strādā?

Metatrader 4
Lietotājs pateica Paldies: recoba76

Re: Valūta, Forex, Valūtu kursi pirms 8 gadi 8 mēneši #13809

• chucho
  • chucho's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 683
  • Thank you received: 41
shadow_man:super:

p.s kursus pasniedz? :hee:
cik ilgi jau treido forex?
Un pie kura brokera?

Re: Valūta, Forex, Valūtu kursi pirms 8 gadi 8 mēneši #13813

• shadow_man
  • shadow_man's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
chucho, tas tak DEMO konts. Bet lai sāktu kaut ko sajēgt kādi 4-5 konti tika pazuadēti. Kādus 2 gadus apmēram maļos pa grafikiem un indikātoriem, šogad tikai sāk kaut kādi rezultāti parādīties. Priekš betfair jau nekādas grāmatas par tehnisko analīzi nav uzrakstītas, tad nu ņemu to kas ir priekš FOREX, priekš akcijām un analizēju kā tas viss strādā betfair. Varu pateikt ka tas viss darbojas lieliski, ja lieto DISCIPLĪNU un STOP LOSS'u. Man ar abiem pēdējiem pagaidām ir problēmas.

Re: Valūta, Forex, Valūtu kursi pirms 8 gadi 8 mēneši #13814

• Pilsonis
  • Pilsonis's Avatar
  • Bumbu eksperts
  • Ziņojumi: 2145
  • Thank you received: 193
  • Punkti: 60
shadow_man baigi esi ieurbies! :) Vari pateikt galvenaas atskiriibas starp darboshanos forex un betfair/betdaq ?!? Cik kkur pa ausu galam esmu dzirdeejis, forex var darboties ar daudz lielaakiem cipariem.. nezinu cik gan patiess shis apgalvojums!
Pēdējais labojums: pirms 8 gadi 8 mēneši no Pilsonis.

Re: Valūta, Forex, Valūtu kursi pirms 8 gadi 8 mēneši #13817

• Juris
  • Juris's Avatar
  • Pieredzējis lietotājs
  • Ziņojumi: 238
  • Thank you received: 11
Domāju ka šis apgalvojums ir ļoti paties ;) bet kas man tur labāk patīk, ka nav komentētāji kas MAN uzdzen stresu kā zirgu skrējienos, nav kretīnu kas savaino potīti, vai vienkārši šodien negrib cīnīties, ''neatpaliek video'' neviens nedūc ziedojumus u.c sīkumi
kas man kopīgs ar foreksu un betfaira treidingu :hee: neviens ne orts man nav nesis vēl ienākumus :hee: bet spītīgs maita es esmu un abos esmu iztērējis daudz laika!

Re: Valūta, Forex, Valūtu kursi pirms 8 gadi 8 mēneši #13818

• chucho
  • chucho's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 683
  • Thank you received: 41
shadow_man Izveidoja:
chucho, tas tak DEMO konts. Bet lai sāktu kaut ko sajēgt kādi 4-5 konti tika pazuadēti. Kādus 2 gadus apmēram maļos pa grafikiem un indikātoriem, šogad tikai sāk kaut kādi rezultāti parādīties. Priekš betfair jau nekādas grāmatas par tehnisko analīzi nav uzrakstītas, tad nu ņemu to kas ir priekš FOREX, priekš akcijām un analizēju kā tas viss strādā betfair. Varu pateikt ka tas viss darbojas lieliski, ja lieto DISCIPLĪNU un STOP LOSS'u. Man ar abiem pēdējiem pagaidām ir problēmas.
Aaa neizlasīju visu ko esi uzrakstījis :D
Arī esmu daudz ņēmies ar forex un nesen sapratu,ka ilgi tur naudu iekšā nelikšu :emo:

Ja salīdzinam forex treidingu ar zirgu treidingu/scalpingu, tad es uzskatu,ka forex ir daudz daudz grūtāks.
Jo pa 3 gadiem esmu sapratis sekojošo forexā, tātad, var strādāt pēc tehniskās analīzes, Pētīt forex ziņas un to vēsturi, lietot indikatorus utt. Bet visam apakšā ir viena fīča, ko mēs parastie mirstīgie nekad neuzzināsim, ir informācija,kas netiek izpausta publiski un kuru zin tikai lielie dūži,kas arī visu tirgu bīda forex tirgus kustās principā tā pat kā betfair koeficienti, uz naudas svara pamata.
Betfairā vēl var redzēt cik uz katru kofu ir nauda salikta bet forex nevar, lai gan youtube video esmu redzējis,ka ir programma ar kuru var redzēt cik naudas uz katru cenu bet tādu progu atradis nēesmu.

Pieļauju domu,ka LV brokeri vnk mums tādu lietu nemaz nepiedāvā :D

p.s ja kāds domā,ka ir kāda sistēma forex kā pelnīt vai arī pats to izdomās, varu uzreiz pateikt, tādas nav :hee:
piemēram, tagad ar EUR USD tādi brīnumi notiek,ka nekādas analīzes utt nelīdz :D

Re: Valūta, Forex, Valūtu kursi pirms 8 gadi 8 mēneši #13820

• joonis2
  • joonis2's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
  • Ziņojumi: 81
  • Thank you received: 18
  • Punkti: 12
Mana skatijuma galvenie forexa pamatprincipi ir : 1) Izveleties valutas parus ar mazu spredu un treidot tikai ar tiem 2) lietot vienmer stop loss vismaz 1 pret 3 vai vairak respektivi ja stops ir 1 tad take profitam jabut vismaz 3 reizes lielakam (es lieku 4,5 reizes) lai nosegtu neveiksmigas pozicijas un kaut ko nopelnitu .Runajot par grafikiem un to analizi tas ir pilnigi noteikti ne vienmer pateiksi kas notiks talak esmu pat izmantojis programmu kas veic tehnisko analizi pati ,pasam tik jaizdara secinajumi apmeram 50 uz 50 noteica pareizu virzienu un luzuma punktu. Ja kadam intrese grafiki un ta programma Autochartist.

Paredzet seit ir gruti ko bet vismaz kontrolet savus minusus lai nenolietu visu kaut ka jau var .Pats ik pa laikam testeju demo konta ,ja pieturas pie sita visa vel daudz maz kas sanak.Es domaju skatities zinas un meklet vel tur kadas ietekmes es domaju tas nepalidzes
  • Lapa:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.199 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -822.12
Total yield: -2.66 %
W: 1326 L: 1695 Hit rate: 42.05 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
tarinsh 164.43 4.38 %