Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Skola

Skola pirms 5 gadi 9 mēneši #17881

• Kreedz
  • Kreedz's Avatar
  • Iesācējs
  • Ziņojumi: 32
  • Thank you received: 1
  • Punkti: 0
Labdien, treideri.

Ir izteikta interese par treidingu. Ir veelme apguut to, bet labaak buutu to dariit pie kaada jau pieredzejusa treidera. Tapec velos uzzinat, vai kads nepiedava treidinga apmacibu.

Dariijums vareetu buut 50/50 no profita.

Ir kaadi piedavajumi?
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

Re: Skola pirms 5 gadi 9 mēneši #17882

• chucho
  • chucho's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 683
  • Thank you received: 41
Šaubos, ka būs kāds kas piekritīs ,jo pa to laiku lai tevi mācītu viņš var pats treidot un paturēt visu peļnu nevis tikai pusi :)
Būs vien pašam jāmācās un jālasa viss, un vispār te pat forumā ir ļoti ļoti daudz info :rock:

Re: Skola pirms 5 gadi 9 mēneši #17883

• Pilsonis
  • Pilsonis's Avatar
  • Bumbu eksperts
  • Ziņojumi: 2143
  • Thank you received: 193
  • Punkti: 58
Pashmaaciiba ir labaakaa skola treidaa! Forumaa ir daudz idejas, atliek tikai taas izmeegjinaat! Varbuut arii atradiisi pats savu laucinju! Lai izdodaas!

Re: Skola pirms 5 gadi 9 mēneši #17884

• abloms
  • abloms's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 503
  • Thank you received: 223
  • Punkti: 2
Kreedz Izveidoja:
Labdien, treideri.

Ir izteikta interese par treidingu. Ir veelme apguut to, bet labaak buutu to dariit pie kaada jau pieredzejusa treidera. Tapec velos uzzinat, vai kads nepiedava treidinga apmacibu.

Dariijums vareetu buut 50/50 no profita.

Ir kaadi piedavajumi?

Nezinu vai tiešām kādam labam treiderim tas varētu būt izdevīgi....tas nav pokers kur nopelnīt vairāk liedz nepietiekošs bankrolls.....treidošanā nevajag lielu bankrolu. Domāju lielākajai daļai treideru vispār nav nekādu problēmu ar bankrolu, bet gan problēma ir tajā ka to ko Tu vari izdarīt šur tur apgrozot 100$ to mazāk likvīdi Tu vari izdarīt ar 400$ un vēl pavisam mazāk ar 1000$......visiem treideriem ir strādājoša winning strategy....un nopelnīt vairāk liedz nevis zināšanu trūkums vai bankrols, bet gan tas ka tirgi nav tik lieli un likvīdi.....tāpēc domāju agrāk vai vēlāk katrs treideris nonāk līdz tai summai robežai kur vēl diezgan likvīdi var darboties tirgū.....viņu apstādina nauda tirgū, nevis bankrols. Un pat 80/20 (par labu treiderim) viņš nopelnīs mazāk kā treidojot viens pats. Vienīgais izņēmums varētu būt treideris kuram vispār nav naudas sausais...bet vai tad tas būs labs treideris??? Principā tavs piedāvājums izskatās tā Tu dabū 50% no treidera profita + iemācies specifiskas zināšanas..kamēr treiders zaudē daļu no sava iespējamā profita. Man liekas adekvātāks būtu tāds piedāvājums vairāk kā konsultācija.....par kādu samaksu treideris novērtē 1 stundu sava darba...jo kā man liekas te var atrast arī ļoti labus treiderus kas pelna 50$+/stundā....tad attiecīgi izdomā kādam jabūt nosacījumam lai viņš būtu ieinteresēts veltīt laiku apmācībai...+ vēl iespējams radot sev konkurentu nākotnei!!! Ok tas ir tikai mans viedoklis kurš ļoti balstās uz to ka scalpoju/treidoju basketbolu ...bet cik zinu tad Te lielākā daļa treideru ar to nodarbojas. Iespējams tenisa vai kāda cita sporta veida treideriem redzējums ir savādāks un bankrolam tur arī ir savādāka nozīme...es uzrakstiju kā es to redzu no basketbola treidošanas viedokļa.

Re: Skola pirms 5 gadi 9 mēneši #17885

• greenC
  • greenC's Avatar
  • Administrators
  • Ziņojumi: 8564
  • Thank you received: 1662
  • Punkti: 104464
  • Honor Medal
Principā abloms visu pareizi pateica.

Specifiskos tirgos šaubos, ka kāds mācīs sev konkurentus, jo tur tās naudas tik daudz nav.

Teorētiski lielajos sporta veidos (teniss,futbols, zirgi, krikets) šādu problēmu nav un ārzemēs tādus kursus organizē. Te pat ir bijuši linki uz dažādām lapām. Maksāja laika 350-500 poundi 1 dienas kursi (+ceļš, + dzīvošana/ēšana + valoda ļoti labi jāzin), tas nu pašam jāizdomā ir tā vērts vai nav. Ir protams arī šis tas lētāks. Bet principā internetā pieejamais bez maksas + paša iegūtā pieredze lēnā garā, rezultātu analīze un pieraksti ir way to go.

Re: Skola pirms 5 gadi 9 mēneši #17886

• dodo
  • dodo's Avatar
  • Iesācējs
  • Ziņojumi: 39
  • Thank you received: 3
nu es šajā visā esmu mēnesi un lēnā garā jau šo to atrodu kas ko kā..un esmu jau ar kopējo plussa zīmi.. domāju ja to ko esmu apguvis tagad man kāds būtu vienkārši pateicis tad noteikti man vajadzētu daudz lielāku sākuma kapitālu lai apgūtu tādas nenovērtējamas zināšanas kā loss pieņemšana, kaut kādas iemaņas koeficientu kustībā dažadās situācijās, visādas citādas muļķīgas paša radītas kļūdas, Saprast to robežu Gambls-Treids( nu pagaidām vēl ir grūtības), kā pārvaldīt savus līdzekļus...un vēl visādi sīkumi kurus apgūst tikai un vienīgi saviem spēkiem.....
Tad vēl ir jāatrod sava niša _ zirgi, futbols, teniss, basketbols....blins kaut vai krikets...bet nu tur kur tev sokas ar treidu.. tas ir ja tev kāds labs zirgu treideris tagat teiks dari tā šitā vai vēl kaut kā un būs profits, garantēju ka tev nebūs ne mazākās saprašanas kapēc tā un nevis citādi- teorija bez prakses ir vējā izmests laiks..labākā teorija -prakse
tā kā visi jau te saka internets ir tava teorija, betfair ir tava prakse.....un tad jau redzēs kas tu esi treideris vai ienākumi treiderim.
un citējot ,maniem vārdiem ,teikto šajā forumā kaut kur...ja nemāki noturēt banku ar 20 euro nemācēsi arī ar 200...tas tā lai neiedomājies iemest pāris simtus un sākt treidot :D

par to 50 % profitu es saprotu tā tu ieguldi savus līdzekļus un ja treids izdodas tad tu savu pusi no profita atdod skolotājam a ja zaud tad treiderim nav zaudējums...varbūt kādam treiderim vajag izmēģināt jaunas stratēģias..drošs veids kā to darīt :D

nu ko lai veicas!
Lietotājs pateica Paldies: greenC, krissss

Re: Skola pirms 5 gadi 8 mēneši #18429

• Edgars
  • Edgars's Avatar
  • Banned
  • Turi pozīciju kamēr "кончил"
  • Ziņojumi: 429
  • Thank you received: 46
theigrok.com/ šis saits pagaidām ir precīzākais savās prognozēs - viņš reizi nedēļā piedāvā vip likmi tad piedāvā strādāt ar tavu naudu utt. nu tik 2 mēmeši skatos ko tie dara un vienmēr sanāk ka viņi dzenā tirgu - ir jau vel daudzi saiti kas piedāvā tev nopelnīt- nu ticamības moments nav- admins te bieži raksta ka parādas krēzī nauda nepareizās vietās vai tik tā nav šo saitu sumētā likme.? Kas rikē ar svešu naudu. un sanāk ka visi ticot kautkam sapērkas un tad ir vakars un tīrais risks. cik skatoas vsas vip prognozētās spēles kofi super kāpj... nu šo lauciņu vel jāpēta..i

Re: Skola pirms 5 gadi 8 mēneši #18430

• Pilsonis
  • Pilsonis's Avatar
  • Bumbu eksperts
  • Ziņojumi: 2143
  • Thank you received: 193
  • Punkti: 58
un tu naivi tici visam ko tur raksta? Bleenjas.. es ar taadu maajas lapu vareetu uzcept.. easy .. tad taadi kaa Edgars uzkjertos, bet es ar tavu naudu baudiitu maltiiti kaadaa leetaa kjiinieshu restoraanaa :super: ar to gribeeju pateikt, esi uzmaniigs!
Pēdējais labojums: pirms 5 gadi 8 mēneši no Pilsonis.

Re: Skola pirms 5 gadi 8 mēneši #18433

• cookro
  • cookro's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 381
  • Thank you received: 50
  • Punkti: 1600
Par to theigrok lasiju kada krievu foruma.Ieteikums-labak nepities.

Re: Skola pirms 5 gadi 7 mēneši #18816

• Edgars
  • Edgars's Avatar
  • Banned

Tajā sadaļā vel ir intresanti paraugi kā sasniegt panākumus :)

Pēdējais labojums: pirms 5 gadi 7 mēneši no Edgars.

Re: Skola pirms 5 gadi 7 mēneši #18917

• Edgars
  • Edgars's Avatar
  • Banned
neterejiet lidzekljus bezjēga; ja darbojas ar tenisu tad esi jau miljonaŗs tur nauda dai bizē... ka to dara lēni un mierīgi bliež vājajās vietātas tas sanaķ nem pamatīgu mīnusu kas sagriežas par plusu .............viea spēle un ok

Re: Skola pirms 5 gadi 7 mēneši #18920

• john9999
  • john9999's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 358
  • Thank you received: 13
  • Punkti: 9
Edgar, bezjēga ir tas ko tu tikko uzrakstiji:lame:
Time to create page: 0.233 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: 189.68
Total yield: 3.51 %
W: 273 L: 271 Hit rate: 48.25 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
Rafaello 108.48 80.96 %
Ozxerovs 99.80 33.83 %
cookro 91.10 12.48 %
armis 77.72 23.84 %