Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge

Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 9 mēneši #10598

• snakeron
  • snakeron's Avatar
  • Foruma veterāns
  • PROFITABLE TENNIS TRADING IS NOT POSSIBLE
  • Ziņojumi: 643
  • Thank you received: 141
  • Punkti: 14
Nu beidzot arī esmu nolēmis izveidot savu challenge, drīzāk - mini challenge, jo summa, ko cenšos sasniegt nav diez ko liela.

Galvenais izaicinājuma mērķis - iemācīties atrast un koriģēt savas kļūdas, tādā veidā uzlabojot skilu. Galvenokārt veidoju šo tēmu tieši priekš sevīm, bet būs labi ja kādam būs interesanti sekot līdzi.

Iesākumā pateikšu ka ar zirgu treidingu esmu pazīstams vairākus mēnešus, bet saukt sevi par treideri pagaidām nevaru atļauties, jo neesmu vēl par 100% pārliecināts ka varu pelnīt stabili.

Mani treidinga pirmssākumi bija diezgan sāpīgi, kad pēc pāris zaļajām dienām tika ierauti pamatīgi mīnusi un tas noēda visu iepriekš nopelnīto. Pēc tam stāsts atkal atkārtojās un secināju ka jāmaina visa treidinga pieeja.

Attiecībā pret skalpingu varu pateikt, ka ne pirms semināra ne pēc man tas nav padevies. Protams ar;i to mēģinu bet gandrīz katru reizi ejot in play man jālabo ierautais sarkanais pre-race skalpā. Tas princips - 1 tika skalps + WOM man vienkārši nestrādā. Cerēsim ka ši situācija pēc laika arī mainīsies.

Tātad koncentrēšos tieši uz in-play treidingu, mēģinot ķert labvēlīgos momentus ieejai un ātrai izejai. Sākšu ar 10 GBP pre skalpu un 2-5 GBP in-play treidu.

Nu un uzreiz pirmā atskaite par vakardienu:

Vispār treidojās tīri labi. Vienīgais ierautais mīnuss - zirgs pakrita uzreiz pēc tam, kad to nobekoju. Pirmajā dienā sanāk nedaudz vairāk par 1 GBP no marketa kas mani pilnīgi apmierina. Daudz izdevības tiek laistas garām, jo manu likmi vnk nepieņem, tātad jātrenē pirksti. Sajūta tāda, ka ja es būtu kaut uz pus sekundi ātrāks, tā nopelnitā summa būtu ievērojami lielāka.

Dienas peļņa 14.90
Banka: 34.90
Pēdējais labojums: pirms 7 gadi 9 mēneši no snakeron.
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 9 mēneši #10601

• deivs001
  • deivs001's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
  • Ziņojumi: 143
  • Thank you received: 11
  • Punkti: 0
Jauki! :dinamo:
Back tad lay?

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 9 mēneši #10606

• chucho
  • chucho's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 683
  • Thank you received: 41
snakeron Man pre scalping arī ne visai, pa retam pascalpēju ja redzu kādu izdevību bet ja tādas nav, baigi nemocos un gaidu in play :D jo bieži tieši pre race sanāk mīnusi, in play tad grūtāk tos atsist un ir bijis, ka sanāk vēl lielākas auzas :emo: :hee:

Veiksmi :super:

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 9 mēneši #10607

• uldiss
  • uldiss's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 6683
  • Thank you received: 1277
  • Punkti: 602
Kīniešu valodā virsraksts izskatītos šādi -

了解貿易或死於冒險嘗試的! 20 - 500挑戰

Varbūt paliekam pie latviešu valodas tēmu virsakstos ,vismaz līdz referendumam ....

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 9 mēneši #10608

• snakeron
  • snakeron's Avatar
  • Foruma veterāns
deivs001 Izveidoja:
Jauki! :dinamo:
Back tad lay?
Jā, pārsvarā.
chucho Izveidoja:
snakeron Man pre scalping arī ne visai, pa retam pascalpēju ja redzu kādu izdevību bet ja tādas nav, baigi nemocos un gaidu in play jo bieži tieši pre race sanāk mīnusi, in play tad grūtāk tos atsist un ir bijis, ka sanāk vēl lielākas auzas
Veiksmi
Kkas kopīgs mums laikam treidinga pieejā ir :prosit: . Cik atceros lay-back tev arī pāris reizes garīgo sabojāja :emo:
uldiss Izveidoja:
Kīniešu valodā virsraksts izskatītos šādi -

了解貿易或死於冒險嘗試的! 20 - 500挑戰

Varbūt paliekam pie latviešu valodas tēmu virsakstos ,vismaz līdz referendumam ....
Izskatās ka tas nacionālais jautājums tev ļoti ass. Vecīt, atslābsti, cik zinu angļi Latviju okupēt netaisās:P

Nu un šodienas atskaite:

Šodien arī treidojās tīri labi. Īpaši neriskēju, ķēru pa 1-2 izdevībām, bet varēja arī vairāk. Joprojām jūt, ka izdevības laistas garām. Par mīnusiem: pirmais - īsais skrējiens, un tur viss bij darīts pareizi un koefs pareizi aizgāja bet kamēr hedžojās, koefs atkal pakāpās. Otrais mīnuss - pēdējā skrējiena maģija. Zirgs itkā no favorītiem, itkā skrēja normāli, skatos, koefs ap 80, nodomāju nobekot, a tas paņem, un sāk bremzēt :emo:. Kopumā ar rezultātu esmu apmierināts.

Dienas peļņa 21.94
Banka: 56.84

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 9 mēneši #10683

• snakeron
  • snakeron's Avatar
  • Foruma veterāns
Šodien gāja grūti. Dienas sākums labs, tikai viens kritējs pēc mana back. Bet tad sākās man nesaprotamas lietas :S
Mīnuss pēc mīnusa. Pagaidām nesaprotu, ko tādu cilvēki redz, ko neredzu es. Skrien zirgs pa priekšu, ar koefu ~10, tad pēkšņi tam koef uzkāp līdz 80. Neko nedaru, domājot ka kas tur greizi nogājis, bet ir ok, gonkas vidū zirgs joprojām pirmais, kofs 80, uzlieku back, un uzreiz zirgs pārstāj skriet. :eeek: Itkā redzu iespējas, bet šodien kautkā tās nejēdzu izmantot. Vispār gribēju backot zirgu gonkas beigās ar kofu 20, jo redzēju ka tas vismaz pacīnīsies, bet nelīdu jo mēģinu treidot uzmanīgi - un tas protams vinnē. Biju baigi pārsteigts, kad ieraudzīju dienas bilanci, jo biju pārliecināts ka diena beigsies mīnusā. Kopumā esmu neapmierināts šodien ar sevi, jo nejūtos droši pieņemot lēmumus. Vēl dienas beigās BF video atkal gļukot sāka. Tie viņu gļuki sāk tracināt, ar to naudu ko viņi pelna, varētu vienreiz savu sistēmu savest kārtībā. Tomēr diena plusā, un tas ir labi :labais:

Dienas peļņa 12.91
Banka: 67.77

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 9 mēneši #10687

• chucho
  • chucho's Avatar
  • Foruma veterāns
snakeron Izveidoja:
chucho Izveidoja:
snakeron Man pre scalping arī ne visai, pa retam pascalpēju ja redzu kādu izdevību bet ja tādas nav, baigi nemocos un gaidu in play jo bieži tieši pre race sanāk mīnusi, in play tad grūtāk tos atsist un ir bijis, ka sanāk vēl lielākas auzas
Veiksmi
Kkas kopīgs mums laikam treidinga pieejā ir :prosit: . Cik atceros lay-back tev arī pāris reizes garīgo sabojāja :emo:

Aha bija gan tā, tāpēc tā vairs nedaru :D
snakeron Izveidoja:
Skrien zirgs pa priekšu, ar koefu ~10, tad pēkšņi tam koef uzkāp līdz 80. Neko nedaru, domājot ka kas tur greizi nogājis, bet ir ok, gonkas vidū zirgs joprojām pirmais, kofs 80, uzlieku back, un uzreiz zirgs pārstāj skriet. :eeek:

Arī iegrābos uz to zirgu, kas skrēja pa priekšu ar kofu 10 un tad izstājās :emo:
Pēdējais labojums: pirms 7 gadi 9 mēneši no chucho.

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 9 mēneši #10745

• snakeron
  • snakeron's Avatar
  • Foruma veterāns
Kārtējā atskaite no manis. Divas dienas nebiju klāt pie datora, tapēc nevarēju treidot.

Šodien kaukā tā: :emo:

Dienas sākums tīri OK. Treidoju savā stilā, bez fanātisma. Tad vienam gadījies nokrist. Itkā ieraudzīju iespēju ieiet no Lay puses, jo zirgs izskatījies paguris un tam turpat uz pēdām bija vēl trīs. Iepriekš treidoju TIKAI back-lay. Un tikko man sagribējās no lay puses ienākt, koefs 2 sekundēs zemē. Varēju atdot ar -35, bet cerēju ka to mērgli tomēr dadzīs (protams ka dadzīs ibio :dusmigs: ). Otrs mīnuss - tie NHF skrējieni, kur grūti izsekot cik tuvu ir gonkas beigas, jo komentētājs neatskaita barjerus.

Ko no šodienas var izsecināt:

1) NELIEN BĻĒĢ NO LAY PUSES!!!
2) Tomēr jāmācās lietot racetimer.

Šodiena atsvieda mani par vairākām dienām atpakaļ un nu būs cītīgi jāstrādā, lai atpelnītu mīnusu. Arī tas, ka skrējienu maz nedaudz izsit no sliedēm, jo gribas tās 15-20 minūtes starp skrējieniem ko citu padarīt, kā rezultātā zūd koncentrācija.

Vēl viena tāda diena, un challenge būs jāslēdz ciet. Tapēc stingri jāpieturās pie šodienas secinājuma Nr. 1.

Dienas peļņa: -35.45
Banka: 32.32

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 9 mēneši #10746

• chucho
  • chucho's Avatar
  • Foruma veterāns
snakeron ar gamblingu neko nepanāksi :emo:
Tu taču zini, ka Lay Back ir riskanti, it sevišķi uz lieliem kofiem, nevajag domāt vinnēs viņš vai nē, gaidi/meklē izdevību un izmanto to :rock:

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 9 mēneši #10750

• snakeron
  • snakeron's Avatar
  • Foruma veterāns
chucho Izveidoja:
Tu taču zini, ka Lay Back ir riskanti, it sevišķi uz lieliem kofiem, nevajag domāt vinnēs viņš vai nē, gaidi/meklē izdevību un izmanto to :rock:

Riskanti? Priekš manīm Lay-Back ir 100% auzas. Tā bija vienīgā reize šodien, kad no lay puses līdu iekšā un uzreiz iegrābiens. Tur pēc izdevības arī izskatījās un koefs arī bija neliels, bet tiku kāreiz uz svingu :(

Vispār arī no lay puses grībētu iemācīties līst iekšā, cik zinu daudzi tā arī dara. Bet man tas galu galā beidzas ar nedēļas peļņas noliesanu :emo:

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 9 mēneši #10751

• Pilsonis
  • Pilsonis's Avatar
  • Bumbu eksperts
  • Ziņojumi: 2145
  • Thank you received: 193
  • Punkti: 60
...
Pēdējais labojums: pirms 7 gadi 8 mēneši no Pilsonis.

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 9 mēneši #10755

• snakeron
  • snakeron's Avatar
  • Foruma veterāns
Paldies par ieteikumiem, Pilsoni.

Šodien pat likšu jauno gīku un testēšu.

Tieši tā arī man, kad pēc ierautā mīnusa zūd pārliecība, rodas kaukāds po*ujisms un vispār pazūd gribēšana treidot - ar šo sajūtu būs jātiek galā (protams labāk sākumā ar lieliem m;inusiem tikt galā :hee: ). Tagad turēšos tikai pie back-lay, nafig to risku ar nedēļas peļņu.

Par to bezcerīga zirga layošanu - kas tev, Pilsoni, skaitās bezcerīgs zirgs un ar kādu koefu? Man piem nepatīk sacenes sākumā leyot piem tos kas sāk atpalikt, jo pēc tam tie mēdz dadzīt (chase ibio).
Time to create page: 0.234 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -422.51
Total yield: -6.08 %
W: 288 L: 397 Hit rate: 39.45 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
LV_Mosquito 100.60 17.05 %
ilgvarsp 98.35 71.27 %
machijs -12.40 -8.27 %
Ozxerovs -18.30 -6.29 %