Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #11996

• snakeron
  • snakeron's Avatar
  • Foruma veterāns
  • PROFITABLE TENNIS TRADING IS NOT POSSIBLE
  • Ziņojumi: 643
  • Thank you received: 141
  • Punkti: 14
baisuls Izveidoja:
nu tur jaabuut brutaal pro aanuzam vienaa sacenee nolaist podaa 300 einaarus - neapvainos - bet nu izstaasti kaa kas taads rodas :D
Ne, nu tie bija mani pirmie piedzīvojumi zirgos :) Domāju ka neesmu te tāds viens brutal pro anuz kam bijis līdzīgi :prosit:
Bet nu tas jau sen ir aiz muguras un cerams, šādi iegrābieni neatkārtosies.
Pēdējais labojums: pirms 7 gadi 7 mēneši no snakeron.
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #11997

• baisuls
  • baisuls's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1040
  • Thank you received: 89
  • Punkti: 1
nelieni ieksh sarkanaa spidometra - nebuus lielas sirdsklauves ;)

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #11998

• Gzzz
  • Gzzz's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 741
  • Thank you received: 82
  • Punkti: 0
Pļurk
Pēdējais labojums: pirms 7 gadi 7 mēneši no Gzzz.

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #11999

• snakeron
  • snakeron's Avatar
  • Foruma veterāns
baisuls Izveidoja:
ar back-lay tur vissaldākos kumosus var nokost :)

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12001

• Pilsonis
  • Pilsonis's Avatar
  • Bumbu eksperts
  • Ziņojumi: 2145
  • Thank you received: 193
  • Punkti: 60
snakeron Izveidoja:
baisuls Izveidoja:
ar back-lay tur vissaldākos kumosus var nokost :)

es arii liels back-lay piekriteejs sarkanajaa spidometraa, peedeejaa laikaa likme pat 10 gbp ! reizeem var smuki izcelt, biezji sanaak tuvu taam 10 dabuut, reizeem pat 20, 30 un vairaak, reizeem zaudeet likmi vai dalju no taas.. :) adrenaliins arii tur neliels

Es varu tikt teikt, ka tieshaam taa ir ienesiigaakaa zona..
Pēdējais labojums: pirms 7 gadi 7 mēneši no Pilsonis.

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12006

• snakeron
  • snakeron's Avatar
  • Foruma veterāns
Pēdējās 3 dienas pagājušas štata režīmā. Profits nau liels, bet stabils. Joprojām netieku vaļā no lieliem mīnusiem, gandrīz likmes lielumā, bet laikam tuvākajā laikā arī netikšu, jo bieži buros pa sarkano taimeri. Interesanti tas, ka man praktiski nau lielu plusu (kas pārsniegtu back likmes lielumu). Varbūt vērts paeksperementēt ar atvērtas pozīcijas turēšanas laiku, protams ka palielinot laiku, palielināsies arī mīnusi bet ir jāmēģina. Tuvojamies finiša taisnei:

Nedaudz gribētos aizskart skalpinga tēmu. Ja es nemēģinātu kaut ko saskalpēt pre-race, challenge jau būtu galā. Gandrīs katru reizi kad mēģinu kaut cik saskalpēt pirms starta, in-play jālien ārā no sarkanā :emo: Viscaur raksta ka pre skalpings ir viens no vieglākiem veidiem kā pelnīt, bet, stabili pelnot in-play, tā arī neesmu iemācījies skalpēt :emo:

Banka: 487.95
Pēdējais labojums: pirms 7 gadi 7 mēneši no snakeron.

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12028

• baisuls
  • baisuls's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1040
  • Thank you received: 89
  • Punkti: 1
suudiigi tev ja nemaaki in-plejaa skalpeet - dazhreiz vairaak par tiku, diviem inplejaa nevar dabuut, kameer tirgus nav taa iisti ieshuupojies

P.s
veel 12.05einaars ;)
Pēdējais labojums: pirms 7 gadi 7 mēneši no baisuls.

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12034

• snakeron
  • snakeron's Avatar
  • Foruma veterāns
baisuls Izveidoja:
suudiigi tev ja nemaaki in-plejaa skalpeet - dazhreiz vairaak par tiku, diviem inplejaa nevar dabuut, kameer tirgus nav taa iisti ieshuupojies

P.s
veel 12.05einaars ;)

Tu laikam nepareizi mani saprati, runa gāja ka nesanāk pre-race skalpēt. Tikko ielienu, uzreiz tirgus aiziet uz to pusi kur bij vairāk naudas, un pofig ka aiz muguras bij 5k, toz izpērk un vēl panika sākas un jālien ārā ar 3 tiku sarkano :angry:

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12036

• chucho
  • chucho's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 683
  • Thank you received: 41
  • Punkti: 0
snakeron Izveidoja:
baisuls Izveidoja:

P.s
veel 12.05einaars ;)

Tu laikam nepareizi mani saprati, runa gāja ka nesanāk pre-race skalpēt. Tikko ielienu, uzreiz tirgus aiziet uz to pusi kur bij vairāk naudas, un pofig ka aiz muguras bij 5k, toz izpērk un vēl panika sākas un jālien ārā ar 3 tiku sarkano :angry:
Uz kādiem kofiem mēģini pre race scalpēt? pamēģini lielākus kur nauda nav tik daudz. Es piemēram uz maziem arī nevaru, kur štukas grozās :D

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12037

• snakeron
  • snakeron's Avatar
  • Foruma veterāns
chucho Izveidoja:
snakeron Izveidoja:
baisuls Izveidoja:

P.s
veel 12.05einaars ;)

Uz kādiem kofiem mēģini pre race scalpēt? pamēģini lielākus kur nauda nav tik daudz. Es piemēram uz maziem arī nevaru, kur štukas grozās :D

Nau svarīgi, mēģinu gan uz maziem, gan uz lieliem, kādi 70% no visiem mēģinājumiem neveiksmīgi. Ņemot vērā ka pie pareizās zvēles paņemu 1 tiku, bet pie nepareizā bieži zaudēju 2-3 tikus, tā visa padarīšana man nes tikai mīnusus :|

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12047

• snakeron
  • snakeron's Avatar
  • Foruma veterāns
Šodien sarkans.

Sāksim ar to, ka gzndrīz katra diena man sākas apmēram šitā:

Tas jau no paša sākuma pabojā garīgo, bet līdz šim izdevās izlīst pa lusiem. Nezinu, varbūt labāk pirmos pāris skrējienus vispār vienkārši noskatīties, netreidojot.

Kopumā šodien šitā:

Kautkā visu dienu uzvilkts jutos, traucēja treidot. Tas mīnuss dienas beigās vispār figņa pilnīga. Biju ierāvis mīnusu -13 un jau nogrīnoju, zirgiem bij jāskrien 200 metri kkur es jau aizgāju tēju taisīt. Atgriežoties redzu -33. WTF? Tātad kautkur biju atstājis nenoņemtas veselas divas back likmes. BET KĀ? Es tak jau biju nogrīnojis.

Tātad vēl vairākas dienas vismaz būs jāpastrādā pirms slēgt šo te padarīšanu ciet.:)

Banka: 454.59

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12048

• Pilsonis
  • Pilsonis's Avatar
  • Bumbu eksperts
  • Ziņojumi: 2145
  • Thank you received: 193
  • Punkti: 60
snakeron, sanaakt Tu otro reizi saaki ar 140 banku!? Jo pirmo banku cik atceros noleeji.. Sanaak ka tagad challenge ir no 140 - 500 gbp!?

Esmu arii saskaaries ar tiem saakuma miinusiem, esmu jau rakstiijis, ka katra diena ir savaadaaka, ar citaadaakaam ieziimeem, taapeec pirmos treidus es personiigi uzsaaku ar mazaam likmeem lai saprastu kaa viss straadaa! Shodien saaku straadaat ar 25 gbp likmeem in-play.. protams skatiijos, lai ir likviditaate.. un teikshu taa.. jo lielaaka likme zirgos, jo gruutaak treidot .. ar 10-15 gbp likmeem gaaja kkaa vieglaak.. ar 25 gbp likmi ir gruutaak iziet, taapeec shodien vairaaki miinusi saistiibaa ar to ka nespeeju iziet .. vnk likme skjiet par lielu .. Veel man jauna metode uz mazajiem koef. finishaa ar 200 gbp likmeem, censhos nokjert mazaas svaarstiibas, biezji no 1.03 koefs uzlec uz 1.08 vai pat augstaak (no lay puses).. daudz mazu miinusu sheit, bet ticu, ka vienreiz nokjershu arii visas 200 :super: un pats labaakais ja speej uztreidot uz zirga naudu, un zirgs veel uzvar var lielus plusus savaakt .. shodienas lielaakais 36 gbp !
Pēdējais labojums: pirms 7 gadi 7 mēneši no Pilsonis.
Time to create page: 0.214 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -422.51
Total yield: -6.08 %
W: 288 L: 397 Hit rate: 39.45 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
LV_Mosquito 100.60 17.05 %
ilgvarsp 98.35 71.27 %
machijs -12.40 -8.27 %
Ozxerovs -18.30 -6.29 %