Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12050

• baisuls
  • baisuls's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1040
  • Thank you received: 89
  • Punkti: 1
sneik - katreiz kad beidz saceni ieej BF un paarliecinies kad tev nav tirguu aktiivas likmes - man pagaishpiekdien arii sanaaca, ka biju atstaaji vienu uz mazu kefu un tas zirgs izlopojaas pirmajaa vietaa peectam..nokanceleet likmes ejot aaraa ir kaa aamen bazniicaa...

neej pa augstu savaa alkatiibaa ja lieto tik ofsetu - man reiz -4eirikji paarveertaas -14 tik taapeec ka reiz lejoju zirgu ar kefu 200 vai kautkur taj puseeun tikofsets chota nevisu sumu noofesetoja - rezultaataa papildus 10eirikji meeneshreizees..

ko veel tev vareetu iekompostreet?

straadaa ar sevi - un shtuko, kas aizgaaja shkjiibi tai dienaa un galvenais KAAPEEC - man liidz dziesminja

Raami, leenaam, raami leenam,
raami leenaam, ra :D

alus, sorru :prosit:
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12053

• atisap
  • atisap's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
  • Ziņojumi: 106
  • Punkti: 0
snakeron Izveidoja:
Šodien sarkans.

Sāksim ar to, ka gzndrīz katra diena man sākas apmēram šitā:

Tas jau no paša sākuma pabojā garīgo, bet līdz šim izdevās izlīst pa lusiem. Nezinu, varbūt labāk pirmos pāris skrējienus vispār vienkārši noskatīties, netreidojot.

Kopumā šodien šitā:

Kautkā visu dienu uzvilkts jutos, traucēja treidot. Tas mīnuss dienas beigās vispār figņa pilnīga. Biju ierāvis mīnusu -13 un jau nogrīnoju, zirgiem bij jāskrien 200 metri kkur es jau aizgāju tēju taisīt. Atgriežoties redzu -33. WTF? Tātad kautkur biju atstājis nenoņemtas veselas divas back likmes. BET KĀ? Es tak jau biju nogrīnojis.

Tātad vēl vairākas dienas vismaz būs jāpastrādā pirms slēgt šo te padarīšanu ciet.:)

Banka: 454.59

Viss jau gauzhaam vienkaarshi.. Lingfield iisaa trase kuraa pelnju neesi vakar guvis, tad kaapeec vinjaa meegjinaat kko nopelniit???

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12054

• snakeron
  • snakeron's Avatar
  • Foruma veterāns
  • PROFITABLE TENNIS TRADING IS NOT POSSIBLE
  • Ziņojumi: 643
  • Thank you received: 141
  • Punkti: 14
Pilsonis Izveidoja:
snakeron, sanaakt Tu otro reizi saaki ar 140 banku!? Jo pirmo banku cik atceros noleeji.. Sanaak ka tagad challenge ir no 140 - 500 gbp!?
Nu nē tak. Sācis biju ar 20, tad kādā labā dienā banka noslīdēja zem nulles. Tad ar 2 gbp likmēm kapāju kamēr visu atguvu un tikai tad palielināju likmes.
baisuls Izveidoja:
straadaa ar sevi - un shtuko, kas aizgaaja shkjiibi tai dienaa un galvenais KAAPEEC
Paldies par ieteikumu. Tas arī tiek darīts, un tos jautājumus uz kuriem pats varu atbildēt es šeit nepostoju. Bet šājā gadījumā es nu nevaru iebraukt kā tās likmes varēja būt atstātas :emo:
atisap Izveidoja:
Viss jau gauzhaam vienkaarshi.. Lingfield iisaa trase kuraa pelnju neesi vakar guvis, tad kaapeec vinjaa meegjinaat kko nopelniit???
A kapēc ne? Ja tev kāds skrējiens, kur tu ierauj mīnusu, tu to vairs dienas ietvaros netreido? Es gribu būt universāls, un mācēt treidot gan īsos gan garos. Tapēc arī lienu visur.

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12056

• atisap
  • atisap's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
  • Ziņojumi: 106
snakeron Izveidoja:
Pilsonis Izveidoja:
snakeron, sanaakt Tu otro reizi saaki ar 140 banku!? Jo pirmo banku cik atceros noleeji.. Sanaak ka tagad challenge ir no 140 - 500 gbp!?
Nu nē tak. Sācis biju ar 20, tad kādā labā dienā banka noslīdēja zem nulles. Tad ar 2 gbp likmēm kapāju kamēr visu atguvu un tikai tad palielināju likmes.
baisuls Izveidoja:
straadaa ar sevi - un shtuko, kas aizgaaja shkjiibi tai dienaa un galvenais KAAPEEC
Paldies par ieteikumu. Tas arī tiek darīts, un tos jautājumus uz kuriem pats varu atbildēt es šeit nepostoju. Bet šājā gadījumā es nu nevaru iebraukt kā tās likmes varēja būt atstātas :emo:
atisap Izveidoja:
A kapēc ne? Ja tev kāds skrējiens, kur tu ierauj mīnusu, tu to vairs dienas ietvaros netreido? Es gribu būt universāls, un mācēt treidot gan īsos gan garos. Tapēc arī lienu visur.

Ipashi nesaspringstu uz isajam traseem... papeetiiju ka baigais pienesums nav, nav ko lieki nervus bojaat. :)

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12115

• snakeron
  • snakeron's Avatar
  • Foruma veterāns
  • PROFITABLE TENNIS TRADING IS NOT POSSIBLE
  • Ziņojumi: 643
  • Thank you received: 141
  • Punkti: 14

Tātad beidzot uzstādītais mērķis un vēlamais cipars sasniegts. Ceļš nebija viegls, īpaši sākuma posms, bet pieredzei augot, auga arī pārliecība par sevi un par to ko es daru. Daudz tika uzzināts un pārbaudīts uz savas ādas bet vēl vairāk būs jāuzzina.

Nekā nevaru tikt vaļā no lieliem mīnusiem, kad viens sarkans ir 3-5 zaļo skrējienu lielumā. Tas arī būs virziens, kurā strādāšu. Galvenais ka ir kur augt un daudzas virsotnes vēl būs jāsasniedz!

Paldies visiem, kas lasījuši un piedalījušies diskusijās. Ceru ka kādam mana pieredze arī noderēs! :iedzeram:

Banka: >500
Pēdējais labojums: pirms 7 gadi 7 mēneši no snakeron.

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12116

• fantaet
  • fantaet's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
  • Ziņojumi: 49
  • Thank you received: 2
Apsveicu ! Prieks ka tev sanaaca to izpildit , tadu izaugsmes tempu turpinat :rock:

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12117

• Juris
  • Juris's Avatar
  • Pieredzējis lietotājs
  • Ziņojumi: 238
  • Thank you received: 11
:super: Milzīgs apsveiciens ar paveikto :super:
Bija interesanti sekot līdz tavam darbam :super:

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12121

• Pilsonis
  • Pilsonis's Avatar
  • Bumbu eksperts
  • Ziņojumi: 2145
  • Thank you received: 193
  • Punkti: 60
Apsveicu, lai veicaas ariii turpmaak! :super:

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12123

• deivs001
  • deivs001's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
  • Ziņojumi: 143
  • Thank you received: 11
Tagad nākamais izaicinājums 500 -> 5000 in 30 days

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12125

• 24the$
  • 24the$'s Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1063
  • Thank you received: 95
Malacis, ka nepadevies pie pirmajaam probleemaam un gaaji liidz galam :super:
Don't let others set limits for you.....
RussianPremierLeague 13/14 season stats: 41 bets 20W-19L-3V and +0.55 units, Yield: 1.14%

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12126

• uldiss
  • uldiss's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 6683
  • Thank you received: 1277
  • Punkti: 602
Visu cieņu , snakeron ! :super:

Re: Learn To Trade Or Die Trying! 20 - 500 Challenge pirms 7 gadi 7 mēneši #12128

• greenC
  • greenC's Avatar
  • Administrators
  • Ziņojumi: 8780
  • Thank you received: 1751
  • Punkti: 153536
  • Honor Medal
:super:

Man netīšām pašam sanācis šobrīd līdzīgs chalange. Arī kontā bija 20, sanācis biš uzaudzēt. Jāuzcep moš topiks dokumentācijai :rooll:
Time to create page: 0.299 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -422.51
Total yield: -6.08 %
W: 288 L: 397 Hit rate: 39.45 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
LV_Mosquito 100.60 17.05 %
ilgvarsp 98.35 71.27 %
machijs -12.40 -8.27 %
Ozxerovs -18.30 -6.29 %