Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: no 50 līdz nieka 10 000

no 50 līdz nieka 10 000 pirms 6 gadi 3 nedēļas #32118

• larijs
  • larijs's Avatar
  • Iesācējs
  • Ziņojumi: 35
  • Thank you received: 7
  • Punkti: 0
lai veicas , vecīt! :yo:
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

no 50 līdz nieka 10 000 pirms 6 gadi 3 nedēļas #32131

• sporcmen
  • sporcmen's Avatar
  • Pieredzējis lietotājs
  • Ziņojumi: 197
  • Thank you received: 12
Jauki izgāja Skonto un Ventspils, bet lielākā vilsānās šodien par Bundeslīgu. Kā jau rakstīju iepriekš, uzliku ka Leverkūzen zaudēs, un ap 87. minūti šie nonāk zaudētājos 1:2. Jau lieku lay uz Paterbon(1.29), jo šiem sarkanā un protams pietrūkst 3-4 sek, kad Leverkūzene izlīdzina. Sāpīgi. Bet vismaz izgāja, ka Hamburger uzvarēs, protams tīrā peļņa beigās mazāka, jo spēles beigās uzliku lay uz viņiem.

no 50 līdz nieka 10 000 pirms 6 gadi 3 nedēļas #32132

• sporcmen
  • sporcmen's Avatar
  • Pieredzējis lietotājs
Kopsavilkums par tukšo gamblingu.
Nedēļas sākumā domāju, ka līdz 6dienas pirmajai pusei ar gamblingu papildināšu sākumkapitālu līdz 70 eiro, bet jau pirmajā dienā viss nogāja greizi. Visi mani izdarītie gājieni piedzīvoja kaunpilnu zaudējumu, un pēc pirmās dienas jau zaudēju pusi no sākumkapitāla, otrajā ČL dienā arī pa tukšo, bet tad saņēmos un tagad jau esmu atguvis visu, ko pazaudēju tajā 1. ČL dienā.
Skaitļi - gamblingā +3(ČL -26,28, EL +16.06, Virslīga +6, visādi kreisās līgas +7,22). Šos trīs eiro 1dien uzlikšu uz Rīgas Dinamo -1.5

P.S 1dien ielikt visus skrīnus, jā tad visas tās 4-5 lpp, kas ir profit/loss sadaļā?
P.S.S Man pc visu laiku metās nereāli daudz visādu reklāmu un dēļ tām arī zaudēju iespējamo profitu Leverkuzen spēlē, ko man darīts. Nola'dēju to adblock, bet tāpat reklāmas palikūsas? Kkas saisīts ar to zoon mate?

no 50 līdz nieka 10 000 pirms 6 gadi 2 nedēļas #32133

• abloms
  • abloms's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 507
  • Thank you received: 226
  • Punkti: 6
Ja tas bij message man. Tad viss ir tā kā likās jau no sākuma. Tāk man dzīvē kaut kas ir jāmaina, ok loteriju nepirkšu jo visticamāk nevinnēšu. Bet toto hmm tas taču ir savādāk tur tak var vinnēt, tur ir fun un arī sports vairāk vai mazāk interesē ( bet ilgtermiņā vinnē 2%, ja atņemt arbotājus, un tos kuri zin vairāk kā mēs tad domāju liekot "parastās" (jeb tevis sauktās gambling) likmes neskatoties kurā kantorī ir uz to brīdi ir augstākie koeficneti iespēja ka būsi plusā.....domāju ka varbūtība ilgtermiņā ir stipri zem 1% (tāpēc arī bij tie 100$, jo zinot varbūtību es principā neriskēju ne ar ko ). Pašā sākumā mēs visi esam diezgan līdzīgi, atveram flashscore un tulīt būs.... ir cilvēki kas diezgan ātri saprot ka tur nauda nav paslēpta un sāk meklēt citus ceļus, sarunātas spēles, tispteri, līdz saprot ka arī tur lai cik skaisti izskatās pārāk bieži tomēr beidzas ar sarkano. Un tie kas vēl nav padevušies un turpina rakt, atklāj ka ir tāda lieta kā arbošana kur bācc tiešām var būt plusā :rock: (agrāk bij arī vēl bonusu atmazgāšana, kas tagad vairs nav aktuāli) ...kas varētu būt pirmā mazā uzvara un pareizais virziens, kā nebūt to 98% sarakstā kas sponsorē Premjerlīgas lielos banerus laukuma malās. Taču diezgan ātri ak pārsteigums nāk atklājums, ka tavs godīgais veids kā nopelnīt nepatīk bookijiem un viņi tev agrāk vai vēlāk atsūta vēstuli, ar dažādiem tekstiem, bet vienu domu Tu vairs nevari pie viņiem likt likmes, jo vienkārši esi plusā. Un tad Tu saproti cik negodīgi tas ir pret Tevi un cik ienesīgi tas ir viņiem. Tur ir tikai viņu likumi, ja kaut kas nepatīk ej prom.... Un ja pēc tā visa vēl nenolaižas rokas un kaut kādā veidā uzzini par tādu lietu kā betfairs (sporta birža) un kāpēc tas ir labāks nekā bukiji un nedod Dievs kā tur nopelnīt :woohoo: , tad Tu esi ne vairāk kā 1 no 200 kam tas ir izdevies. Lucky u ja Tu kaut kādu apstākļu dēļ sāc meklēt naudu iekš betfair nevis manis iepriekš aprakstītajās vietās un veidos. Ceru ka Tu pats lasi ko esi uzrakstijis un kaut mazliet analizē savus rezultātus un redzi to kā strādā treidings, tas kā no 87centiem iegūt 8,82 eiro , jeb tas kā riskējot ar mazām summām iegūt lielas, patīk ka tavos kopsavilkumos sāk parādīties LAY uz mazajiem koeficentiem :super: , nezinu vai te atradīsies kāds kurš baigi treido futbolu, un Tev varēs palīdzēt ar padomu, (vismaz es tādu nezinu), bet anyway good luck.
Ok tas nav mans blogs, tāpēc laikam pietiks.
Lietotājs pateica Paldies: add

no 50 līdz nieka 10 000 pirms 6 gadi 2 nedēļas #32134

• sporcmen
  • sporcmen's Avatar
  • Pieredzējis lietotājs
Līdz galam neizpratu teksta pirmo daļu.
ES ļoti labi saprotu, ka šis chalenge neizies, jo ja rīt Everton, Arsenal, VAI Souhempton neuzvar, tad jau 80% no sākumkapitāla būs zuduši. No šī chalange es noteikti esmu tikai ieguvis, jo nevar paņemt un uzmest 15 eiro,jo redz vienā spēlē abas komandas spēlē ļoti aktīvi, uzbrūkoši utt

Man pašam diezgan interesanti liekas, šīs stradēģijas ,kas pārtrauc kkādas sērijas. Es iepriekšējā sezonā liku virtuālo naudu, kad komandām bija trīs-piecas spēļu sērijas under.over, bez ničām utt No kādām 100-150 šāda tipa TIKAI viena aizgāja līdz tam ,kad bija sākumatbildība palielinājusies par 100-200%

Kopumā ar gamblingu pilnībā nevar pelnīt, un ja kāds saka, ka var nopelnīt tad tam nevar ticēt, jo vienīgais gadījums ir kad tiek likts uz tādām līgām, kur koefi ir nepareizi un tas cilvēks zin kko vairāk

Tātad man ši chalange jēga - for fun un iemācīties dizciplīnu

no 50 līdz nieka 10 000 pirms 6 gadi 2 nedēļas #32146

• sporcmen
  • sporcmen's Avatar
  • Pieredzējis lietotājs
Ja brīnumaini Arsenal neuzvar, tad viss chalange paliek QPR rokās - der tikai viņu uzvara

no 50 līdz nieka 10 000 pirms 6 gadi 1 nedēļa #32269

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Miers ar Jums, Miers ar Mums
  • Ziņojumi: 1852
  • Thank you received: 405
  • Punkti: 882
cik saprotu te viss beidzās dabīgā nāvē...

man jautājums, biedri, atbilstoši šim topikam - vai 10% peļna ik dienu no bankas ir okei? vai tomērt nav.

piemēram, no 50 nedēļas laikā - ap 100.

no 50 līdz nieka 10 000 pirms 6 gadi 1 nedēļa #32270

• varde
  • varde's Avatar
  • User is blocked
  • Ziņojumi: 302
  • Thank you received: 43
Ozxerovs Izveidoja:

man jautājums, biedri, atbilstoši šim topikam - vai 10% peļna ik dienu no bankas ir okei? vai tomērt nav.

Vajag vairāk. :emo:

Lietotājs pateica Paldies: Ozxerovs

no 50 līdz nieka 10 000 pirms 6 gadi 1 nedēļa #32271

• Aivars
  • Aivars's Avatar
  • Iesācējs
  • Ziņojumi: 39
  • Thank you received: 2
  • Punkti: 2
Ozxerovs Izveidoja:

Atkarīgs no bankas lieluma! no 50 līdz 100 var tikt samērā easy, bet no 50k līdz 100k praktiski nereāli. Es domāju vispārīgi treidings, toto likmes un ilgermiņā.

no 50 līdz nieka 10 000 pirms 6 gadi 1 nedēļa #32272

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Miers ar Jums, Miers ar Mums
  • Ziņojumi: 1852
  • Thank you received: 405
  • Punkti: 882
nu bet ja ir laba likvidāte, tad kāda škirba cik ir nulles ciparā.

no 50 līdz nieka 10 000 pirms 6 gadi 1 nedēļa #32273

• Aivars
  • Aivars's Avatar
  • Iesācējs
  • Ziņojumi: 39
  • Thank you received: 2
  • Punkti: 2
Ozxerovs Izveidoja:

kur tad viņa ir???

no 50 līdz nieka 10 000 pirms 6 gadi 1 nedēļa #32275

• neredzams
  • neredzams's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 4930
  • Thank you received: 498
  • Punkti: 10
Ozxerovs Izveidoja:

nulles ciparā nozīmē nervu šūnas zaudējumi :rooll: neko vairāk
Time to create page: 0.192 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -114.00
Total yield: -6.03 %
W: 90 L: 97 Hit rate: 45.69 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
Samurai07 43.80 11.61 %
tarinsh 32.50 16.25 %
neredzams 14.30 11.00 %
Jotu 10.77 6.45 %