Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Mudaki style challange

Mudaki style challange pirms 3 gadi 9 mēneši #48333

• neredzams
  • neredzams's Avatar
  • Pieslēgušies
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 4951
  • Thank you received: 500
  • Punkti: 32
ilgvarsp Izveidoja:
Raf, ja Tu neietu pēc bingo agrāk vai vēlāk nodedzinot visu uzkrāto, tad es to nesauktu par mudaku stilu. Parēķini pats, kad Tev nāk tās kļūdas viduvēji un padomā kā izvairīties vnk no visas bankas zaudēšanas. Man parasti ikdienas likmju portfelī ir iekļautas dažas likmes kas sastāv tieši no šādiem koeficientiem.
Tikai lieku es viņas nevis parastajos eksprešos, bet sistēmās ar vienas kļūdas iespēju. Piemēram 5 no 6, 7 no 8 utt. Tādējādi samazinās peļņa ja uzkrīt visi taču ja gadās tikai viena kļūda nenodeg banka pilnībā bet tiek pazaudēta vnk kāda daļa no likmes. Nu un protams visu likmju lielumi vienmēr ir adekvātās dažu procentu vienādās robežās.
Bet ja gribās kādreiz tikt pie bingo, tad iekļauju arī kādu likmi atkal adekvātā lielumā bet jau ar sistēmu 10 no 12 teiksim vai pat 11 no 12 un kādreiz pat no koef virs 1.8 arī.

palag tev kādreiz miers ir. tu vienā teikumā vari izteikties ? :pray:
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

Mudaki style challange pirms 3 gadi 9 mēneši #48355

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Vajag tik rakt! (Edgars Liepiņš)
  • Ziņojumi: 2111
  • Thank you received: 244
  • Punkti: 26
Raf, arī ja tā ir izklaide pastāv variants kā to uztaisīt par pelnošu sevišķi neizmainot arī! :super:
Darbojies pēc gudru cilvēku peļņas metodes haipos.
Tas ir sekojoši uzliec pirmo likmi un uzreiz pēc tās iziešanas izņem ārā visu savu ieguldīto banku (vari riskēt un ņemt pēc otrās) ar teiksim 5-10% peļņu un tālāk mierīgi izklaidējies cik ilgi vēlies taču nepazaudējot savu ieguldījumu.
Haipos uz to jāgaida ilgāk par mēnesi vismaz, bet šeit Tu tā vari darīt pēc dienas,divām,trim. :super:

Mudaki style challange pirms 3 gadi 9 mēneši #48357

• Rafaello
  • Rafaello's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 558
  • Thank you received: 137
  • Punkti: 146
Hrenovs no manīm blogeris :nugan: , bet nu mēģinām vēlreiz :boxing: . Nu mazais mērķis sašaut vismaz desmit tomēr likmes.

Likme #1 Bautista-Agut - Khachanov. Ņemam Agutu pa 1.30. Gulbis jau reiz izteicās, ka Aguts ir riebīgs un vispār esot princese, tieši tādēļ tādi riebekļi parasti rangā zemākus izmāca; jā Kačanovs ķip jaunais prospekts, bet nu viņa pēdējie rezultāti neiedvesmi... batuts karoč ņems vēsi

Likme #2 Darussafaka - Trabzonspor. Darussafaka -8.5 pa 1,35. Pakāsuši pēdējās divas spēles, padapečnije Blata savāksies un izdarīs darbiņu. Te jāņem uz klasi + mājas faktors

GL visiem, cerams tiekamies šeit arī rīt!
Pielikumi:
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 9 mēneši no Rafaello.

Mudaki style challange pirms 3 gadi 9 mēneši #48358

• Rafaello
  • Rafaello's Avatar
  • Foruma veterāns
Edit: šoreiz ar izklaidei prātīgāku 4 eiro sākumsummu.

Ilgvaram - man līdz Tavam levelam vēl jāaug, šeit tik tā gribās publiski atkailināties un paskatīties, kas sanāk. Tā kā pamatdarbs, kurš man neteiksim riebjas, bet nu baaaaigais stars arī nav, prasa bik pa daudz nervu, tad šeit vnk 4fun līmenis (īsts kantoru zelta puisēns, vai ne? :applausi: )

Mudaki style challange pirms 3 gadi 9 mēneši #48359

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Miers ar Jums, Miers ar Mums
  • Ziņojumi: 1859
  • Thank you received: 407
  • Punkti: 889
ilgvarsp Izveidoja:
Raf, arī ja tā ir izklaide pastāv variants kā to uztaisīt par pelnošu sevišķi neizmainot arī! :super:
Darbojies pēc gudru cilvēku peļņas metodes haipos.
Tas ir sekojoši uzliec pirmo likmi un uzreiz pēc tās iziešanas izņem ārā visu savu ieguldīto banku (vari riskēt un ņemt pēc otrās) ar teiksim 5-10% peļņu un tālāk mierīgi izklaidējies cik ilgi vēlies taču nepazaudējot savu ieguldījumu.
Haipos uz to jāgaida ilgāk par mēnesi vismaz, bet šeit Tu tā vari darīt pēc dienas,divām,trim. :super:

Nu vismaz paskaties, cik vinjam sanaak pec pirmaas izieshanas. apmeram puse mazaak paliek, ja iznjems pirmo likmi.

Mudaki style challange pirms 3 gadi 9 mēneši #48360

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Vajag tik rakt! (Edgars Liepiņš)
  • Ziņojumi: 2111
  • Thank you received: 244
  • Punkti: 26
Protams kad paliks krietni mazāk ja izņem pirmo likmi taču fiška ir tā ka tādējādi Tu vari izklaidēties neko savu nezaudējot.
Turklāt ieteiktu arī pie veiksmīgas izklaides izņemt vēl kādu daļiņu.
Tā vnk var apvienot izklaidi , sevis pierādīšanu un naudas nepazaudēšanu paraleli pieaudzējot pat klāt!

Mudaki style challange pirms 3 gadi 5 mēneši #49679

• Rafaello
  • Rafaello's Avatar
  • Foruma veterāns
Esmu izgājis blogeru un javas kursus un tagad māku betonēt bez maisītāja (nav vajadzīgs, vienkārši ziežu blac). Tātad, kā jau Jūs, cienījamie azartspēļu cienītāji, jau nopratāt - esmu atgriezies ar seiflaužņu komplektiņu :uzmanibu: Tā kā esmu tagad sertificēts koflauzis, tad minimālā mana čelendža programma ir 20 likmes :applausi:

Atkal esmu nomainījis onkuļus - šoreiz naudu beru Unibetā :rock: Sāksim šoreiz atkal ar dubultpaku, kas kādu brīdi iepriekš rādīja tīri labas sekmes. Sākumsumma šoreiz konta atlikums no zajeba - EUR 7.6. Kofus šoreiz mēģināšu turēt 1.3 - 1.4 robežās

Likme #1. Dāmu teņis-peņis.
Gergesa - Sevastova. Gergesa + 4,5 @ 1,41 Sevastova nevar lepoties ar pārāk noturīgu sniegumu visa mača garumā 9 no 10 mačiem, tādēļ finālā te neredzu, ka viņa baigi graus. Forši, ka mīļie unibetonkuļi piedāvā alternatīvo līniju par tik patīkamu kofu, šis šķiet verņax :hihihaha: . pagramstīšu arī overus šur tur, bet nu šī šķiet feina likme.

Likme #2. Skarbais norvēģu futbols. Sparsborg 08 - Brann ov. 1.5 @ 1.31 te atkal meklēju romantiski noskaņotos varočiku uzplēsējus. Brīdī, kad sāku rakstīt šo blogu (skrīns jau bija noseivots :mhihihi: ), sapratu, ka komandas abas ir turnīra tabulas pašā augšā un tādos mačos nereti visu izšķir tikai viens gols - jā, tas parasti manā kladītē arī tiek atzīmēts kā potenciālais drauds, taču pajāt :fcku: Sparsborg mājas mačos vidēji notiek trīs goli, kamēr Branam izbraukumā - 2.2, viss paketēs tātad.

Ok, cerams, ka tiekamies rīt :lainotiek:
Pielikumi:
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 5 mēneši no Rafaello.
Lietotājs pateica Paldies: uldiss, neredzams, magmucis, hellhound

Mudaki style challange pirms 3 gadi 5 mēneši #49688

• Rafaello
  • Rafaello's Avatar
  • Foruma veterāns
Pirmās dividendes no javas kursiem ir ievāktas, pārliecība aug, ejam tālāk.

Likme #3 ATP teņis, mužlānu dupeles:

Martin / Nestor - Begemann / Molteni
Martin/Nestor @1.32

Favorītpāris visu sezonu ir spēlējuši kopā un vispār ir puslīdz sakarīgi čuvāki - #20 un #38 rangā. abi dogi gan arī ir pirmajā simtniekā (#55 un #65), taču šeit es papētīju čuvāku Molteni, par kuru man bija aizdomas, ka viņš zin tikai to zāli, ko var normāli uzkurīt - un man bija taisnība. 2016 un 2015.sezonās abos gados vienreiz uzkāpis uz zālāja, lai atdotos. 2014.g. vispār nav kāpis, tā ka šeit gan rangs, gan spēlēšanas paradumi viss ir Martina un Nestora pusē. Nu vismaz teorētiski. Fingers crossed, stay focused :atspiedies: , turamies pie spēles plāna utt

GL visiem
Pielikumi:
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 5 mēneši no Rafaello.

Mudaki style challange pirms 3 gadi 5 mēneši #49689

• Rafaello
  • Rafaello's Avatar
  • Foruma veterāns
nez, kaut kā nevienojas skrīnšotiņš klāt :nezinu: , slinkums čakarēties - ticiet uz vārda :mhihihi: Sūdzības, ja nukas, iesniedziet rakstiski, izskatīšu 14 darba dienu laikā.
Lietotājs pateica Paldies: Jotu

Mudaki style challange pirms 3 gadi 4 mēneši #50018

• Rafaello
  • Rafaello's Avatar
  • Foruma veterāns
Tā, ja kāds domāja, ka esmu nomīzis, tad kļūdās, biju izskrējis līdz baltkrievu dziedniekiem, tagad pi.da visiem bukiem :emo: Vispār esmu apvainojies, ka man neatnāca personisks ielūgums uz Wimbļa turnīru, bet nu labi, kas bijis, pagājis.

Tātad sākam jaunu challenge. Kantoris tas pats - unibet, sākumsumma šoreiz 6.70, sāksim ar dubulto. Jau iepriekš gan izziņoju, ka likmes visticamāk 90% procenti būs Wimblis, jo arī tam sekoju pastiprināti - tātad noteikti kopēsies ar trnīra likmēm, bet nu neko darīt, kā ir, tā ir. Mērķis - 20 likmes, reālais mērķis - vismaz 5 :)

Likme #1 mužiki na gazoņe

Nadal - Khachanov. Khachanov + 9,5 @ 1,35. Beigsies spānim te haļavas šodien, šitais 2metrīgais krievs izskatās labs prospekts, zālēdājs, pat Feģu nesen kārtīgi panervozēja, šitam būtu jābūt mierīgi

Likme #2 mužiki turpatās

Paire - Janowicz ov. 32.5 @ 1,29. Te maz komentu, polis servē tik labi, ka neko citu īsti nemāk, 2 kaklasaitēm te jālaužās tā tik :vechuks: .
Pielikumi:
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 4 mēneši no Rafaello.
Lietotājs pateica Paldies: Bonkajs

Mudaki style challange pirms 3 gadi 4 mēneši #50208

• Rafaello
  • Rafaello's Avatar
  • Foruma veterāns
Tākš, es saprotu, ka mans blogs ir piedzīvojis labākus laikus un jaunās naudiņas man īpaši nespīd, taču man po.uj, es jūtu, ka šodien ir īstā diena, lai sāktu kaut ko tādu, par ko runās vēl vismaz pāris gadu...ēēē.. nu stundas (vai arī vispār nerunās :ehehfff: ).

Tātad, ņemot vērā manus rādītājus, esmu zaudējis savu sponsoru unibet un šobrīd esmu depresijā, tādēļ liels paldies betsafe komandai, kas noticēja man un ļauj šaut vēlreiz.
Un tātad, skaisto liriku na.uj, ar to paēdis nebūsi.

Likme #1 Ļepaja - FCR ov. 1.5 @ 1.37 Nu Liepāja pēdējā mēneša laikā ir vnk dir.ā, vnk pozors. LFV ir īstā vieta, kur atgūties, jo tur tādi paši pajobaki pretī. Es šodien saskatu precīzi divus golus - vai nu 2-0 Ļepajai, vai 1-1, laiciņš arī saulains un foršs tehniskie lieppājas meļņi un gruzin varēs izvērsties. 2 goli te stopudova :applausi:

Likem #2 Vīru teniss. ATP Atlanta. Chung - Paul 1 @ 1.30. Nu ir Čungs labāks, tiesa gan nav spēlējis 2 mēneši gandrīz, taču ir labs līmenis, kādreiz teica ka būšot vismaz Niši, bet nu tas laikam izpaliks, bet tāpat labs. Pauls vnk sredņičok, čallēs burzās. Nu klase ņems šeit, nav 2 dom

Likme #3 Vīru teņiss. :jocigs: nu skaists jau es neesmu, bet dumš gan :hee: Brands - Gulbis 2 @ 1.48 . Es principiāli nekad negribu aiztikt Gulbja spēles, bet vienmēr kaut kā sanāk paņemt :nezinu: REspektīvi, nu jātaisa Ērnijam kombeks, te nav variantu, tas Brands ir vecāks par Galapagu bruņurupučiem, es ticu Ērnijam.

P.S. kofus šoreiz nepētu, lieku to, uz ko sirds velk :) . Mērķis nav definēts, pētu tikai nākamos pretiniekus, tad jau redzēs.

GL visiem! Purinam kantorus
Pielikumi:
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 4 mēneši no Rafaello. Iemesls: ieboldoju :)

Mudaki style challange pirms 3 gadi 4 mēneši #50214

• greenC
  • greenC's Avatar
  • Administrators
  • Ziņojumi: 8849
  • Thank you received: 1809
  • Punkti: 52078
Rafaello Izveidoja:
Likem #2 Vīru teniss. ATP Atlanta. Chung - Paul 1 @ 1.30. Nu ir Čungs labāks, tiesa gan nav spēlējis 2 mēneši gandrīz, taču ir labs līmenis, kādreiz teica ka būšot vismaz Niši, bet nu tas laikam izpaliks, bet tāpat labs. Pauls vnk sredņičok, čallēs burzās. Nu klase ņems šeit, nav 2 dom

Pauls šobrīd (pirmajos 4 geimos) izskatās ļoti labi, pēdējā laika rekords arī normāls ar pāris sakarīgiem vārdiem uzvilktiem. Betfairā tirgus ātri piekoriģējās.
edit: un tikpat ātrā tempā atdeva atpakaļ breiku un vienu pa virsu :shit:
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 4 mēneši no greenC.
Time to create page: 0.403 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -532.50
Total yield: -2.09 %
W: 1132 L: 1361 Hit rate: 43.48 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
tarinsh 162.55 4.84 %
Jotu 65.01 5.01 %
greenC 63.00 105.00 %
LV_Mosquito 28.70 35.88 %