Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas !

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41223

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Miers ar Jums, Miers ar Mums
  • Ziņojumi: 1745
  • Thank you received: 379
  • Punkti: 4077
Tu tak vēl iepriekšējo super ideju par konkursu lapu neesi pat laikam iesācis.. :emo:
tas tak ir rādītājs statistikai par ideju ģenerēšanu un realizēšanu.
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.
Lietotājs pateica Paldies: neredzams

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41227

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Vajag tik rakt! (Edgars Liepiņš)
  • Ziņojumi: 2062
  • Thank you received: 223
  • Punkti: 1
Kā lai iesāk ja nav atrasts neviens tik pat dulls programmētājs? Tā arī tās idejas krājās un krājās. :P :P :P
Piecciparu skaitļus arī neesmu gatavs viens pats investēt lai algotu programmētāju kurš vēl specifikā neorientējas un tātad nederēs īsti pāriniekos.
Vezumam trūkst vēl kāds vilcējs un kad tas parādīsies tad arī varētu realizācija sākties. Savādāk nav jēgas izgrūst naudu.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41228

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
PS.Tā konkursu lapa jau vispār vēl arvien ir stipri neizgaismota ideja pilnībā un uz realizāciju gaida gadus desmit vai pat vairāk jo nespēju saņemties un izstāstīt kādam visu sīkumos saprotot kad nav nekādu garantiju tad dabūt savu daļu arī. To var tālāk mierīgi realizēt tad arī bez manis.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41251

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Turpinu apaudzēt ideju jeb izkristalizēt ideālo modeli. Iedomājamies tikai to plusu kad likmju licējam-spečukam nav nekādu ierobežojumu noteikumos kā likt , cik likt un uz ko likt! Katrs var turpināt darboties neko nemainot savā sistēmā. :super: Kāds var likt tikai eksprešus no pavisam mazajiem koeficientiem, kāds sistēmas ar vienas vai divu kļūdu iespējamību, kāds var likt tikai vienu likmi nedēļā, cits kaut vai 500, kāds var treidot betfair uz NBA, cits tikai uz ezīšu skrējieniem utt.utjprjm. :super: Vienkārši sākumā tiek izveidots mūsu piedāvātais labāko saraksts teiksim TOP 13,21 vai 24, tālāk investoru nauda vienmērīgi sadalīta starp saraksta spečukiem un reizi nedēļā katram jāuzrāda rezultāti. Pēc tiem jau var tālāk paši savā starpā spriest kurš un cik saņem prēmijās bet kurš vai nu ja ilgstošu laiku ir enkura lomā vai nu ja pat tikai nedēļas laikā pamanās noliet par daudz tiek izmests no saraksta un viņa vietā nāk kāds jauns kurš stāv rindā speciāli izveidotā kastingā (nesen te viens tipa paralelā saita čempions pats bija jau pieteicies tikai uz reālu naudu sabijās cīnīties ar mums). Līdz ar to nekur nepazūd arī sacensības starp mums pašiem tikai tās kļūst pavisam nopietnas kur ir iespējams salīdzināt treiderus ar likmju licējiem arī jeb katra sistēmas efektivitāti neuzspiežot viņam nekādus ierobežojumus. Plus visiem kas iekļūst sarakstā ir vēl arī tas kad savu naudu kas strādā bankā var nobīdīt uz kādu citu mērķi vai nu ieguldot kaut kur vai paceļojot vai nopērkot sev kaut ko lielāku ko nu kurš katrs vēlās vairāk.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41258

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Miers ar Jums, Miers ar Mums
  • Ziņojumi: 1745
  • Thank you received: 379
  • Punkti: 4077
:hee: Kapec man jaapgroza investora nauda, ja varu apgrozit tikai savu un procentus nekam neatskaitit? Mm?
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 9 mēneši no Ozxerovs.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41259

• pekonens
  • pekonens's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 611
  • Thank you received: 92
  • Punkti: 37
Ozxerovs Izveidoja:
:hee: Kapec man jaapgroza investora nauda, ja varu apgrozit tikai savu un procentus nekam neatskaitit? Mm?

varesi likt lielakas likmes.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41260

• sapnis
  • sapnis's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1078
  • Thank you received: 97
  • Punkti: 94
Tas ir pats augstākais līmenis biznesā , kad tev nekā nav pašam, nu galīgi tukšā esi. Un tu ar citu naudu spēj normāli uz dzīvoties :lol: man arī ir 2 tādas idejas tik ārpusē nevis tīklā , meklēju investorus. 1. Biznesam vajag līdz 2k eiro 2. Lielāks un interesantāks , precīzāk īsti nav rēķināts , bet vairākos desmitos k vajag investīciju. Un ir vēl viens kurā es ieguldīšos vajag tik dažus simtus. Ja tēvs atļaus būs te arī reklāma :lol:

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41262

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Ozxerovs Izveidoja:

Loģiska doma. Es arī līdzīgi domāju ilgu laika periodu kamēr eksperimentu rezultātos neiebraucu haipos. Tur cilvēki no visas pasaules mierīgi investē un pat lielas summas labi zinot ka tā ir loterija un visticamākais saits neies ilgāk par gadu - diviem vai pat vēl mazāk, un pats galvenais necepas un nesūdzas kad saits aizveras.
Mūsu gadījumā būtu izcilas iespējas piesaistīt lielus barus no haipu profesionaļiem ja viņi redzētu ka apakšā ir reāla komanda kas reāli mēģina pelnīt. Tātad tas nebūtu standarta uzmetējhaips bet gan mēģinājums dragāt cik ilgi vien spēsim un varbūt pat ļoti ilgi arī pārsitot visus rekordus. Tie būtu kādi garantēti 100000- 500000 USD vai vēl vairāk domāju jau pirmajās nedēļās jo tur profi steidzas ieguldīt maksimāli nezaudējot laiku. Otrs faktors kas bremzē teiksim mani pašreiz tā ir iedzimtā piesardzība riskēt ar lielām summām un tāpēc es kā citi ar četriem cipariem vispār nespēlējos un pat nieka 100 uzlieku tikai teiksim uz bendiju Zviedrija-Latvija zviedru tīro uzvaru ar 1.03. Ja es to izdarītu ar 10000 tas būtu dienas laikā 3% navars bez jebkāda riska.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41263

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Sapni, redzi es pat būtu gatavs pats investēt savās idejās kādus 2000-3000 daudz nedomājot lai tās palaistu taču vajag vēl vairāk un galvenais vajag atrast LĪDZĪGI DOMĀJOŠU vienu vai vairākus partnerus kuri arī vai nu kaut ko paši investē vai arī spēj tehniski uztaisīt un palaist to visu ēterā. Un tas arī ir galvenais iemesls kāpēc šeit atrodos jo te tusē būtībā man stipri līdzīgi cilvēki ar tādiem pašiem hobijiem turklāt kā redzu tad netrūkst spēcīgu profu arī. Kāpēc nepacelties visiem līmeni augstāk šajā spēlītē kurā visi ņemamies?

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41264

• neredzams
  • neredzams's Avatar
  • Pieslēgušies
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 4781
  • Thank you received: 470
  • Punkti: 265
MMM :lol:

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41266

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Vēl mazliet informācijas Sapnim adresētas. Būs grūti atrast investorus kuri paši nav profi vai nu toto, vai betfair jo pārsvarā sabiedrībā valda uzskats ka azartspēlēs visi naudu zaudē agri vai vēlu un kad dzīvot tikai no tām teiksim gadu desmitus turklāt vēl paraleli uzturot teiksim ģimeni ar pāris bērniem kur sieva var nestrādāt ilgstoši nav iespējams. Savukārt cilvēki kas tajā ir iekšā ilgstoši bieži vien ieciklējas kā Ozherovs un būtībā arī es n-tos gadus to darīju nekur neizgaismojoties bet darbojoties vienatnē. Man palika garlaicīgi un sagribējās kompāniju , sagribējās salīdzināt rezultātus utt. Tās vietas kurās šie rezultāti it kā tiek salīdzināti atkal nav pilnīgas jo nevar to tehniski izdarīt ja neļauj katram darboties pilnībā tā kā viņš pieradis. Runa ir par tikai vienu likmi uz notikumu vai teiksim eksprešu nepieļaušanu un vēl daudziem sīkumiem kas nosaka kopējo rādītāju, kaut vai finiša trakošanu dēļ tā lai tiktu par katru cenu godalgotajā vietā. Mana fiška ir nemitīgi ko jaunu izdomāt bet realizētājs esmu slinks , varu pat kaut ko arī ieguldīt taču realizēšanu ar skraidīšanu pa iestādēm uc aktīvo darbu negribu vai nemāku (programmēšana) darīt. Esmu sapratis ka dzīves pamatvērtība ir laiks un to cenšos izmantot maksimāli lietderīgi sev , taču ja atsauksies kādi kas gribētu tiešām ko lielu realizēt tad ar idejām un paša izdomātām spēlītēm es viņus nodrošinātu pilnībā un nemitīgi uzlabojot visu pretī daudz neprasot jeb kādus nieka procentus cik nu tie tālākizsitēji un radītāji man atmestu.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41268

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Turpinot pārdomas un arī atbildot Ozherov. Vēl jau paliek elementārs intereses faktors kurš tiešām reāli ir labākais no mums visiem. Viens ir ko katrs te stāsta un kādus screenus ieliek tipa kā pierādījumus, pavisam kas cits būtu pie visu ienākumu uzskaites katras nedēļas finišā. Būtībā jau pašā sākumā kaut kur minēju arī ideju ka nebūtu slikti ja varētu kā forex kantoros sistēmu ar sekošanu meistariem uztaisīt. Tagad ideja līdzīga tikai nevis sekošana bet haipa formāts. Kāpēc nē?
Es tur redzu milzu iespējas ilgstoši pelnīt , pašiem izpausties un vēl atbrīvot savu darba naudu kaut kam citam.
Time to create page: 0.217 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -422.51
Total yield: -6.08 %
W: 288 L: 397 Hit rate: 39.45 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
LV_Mosquito 100.60 17.05 %
ilgvarsp 98.35 71.27 %
machijs -12.40 -8.27 %
Ozxerovs -18.30 -6.29 %