Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas !

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41268

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Vajag tik rakt! (Edgars Liepiņš)
  • Ziņojumi: 2062
  • Thank you received: 223
  • Punkti: 1
Turpinot pārdomas un arī atbildot Ozherov. Vēl jau paliek elementārs intereses faktors kurš tiešām reāli ir labākais no mums visiem. Viens ir ko katrs te stāsta un kādus screenus ieliek tipa kā pierādījumus, pavisam kas cits būtu pie visu ienākumu uzskaites katras nedēļas finišā. Būtībā jau pašā sākumā kaut kur minēju arī ideju ka nebūtu slikti ja varētu kā forex kantoros sistēmu ar sekošanu meistariem uztaisīt. Tagad ideja līdzīga tikai nevis sekošana bet haipa formāts. Kāpēc nē?
Es tur redzu milzu iespējas ilgstoši pelnīt , pašiem izpausties un vēl atbrīvot savu darba naudu kaut kam citam.
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41269

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Miers ar Jums, Miers ar Mums
  • Ziņojumi: 1745
  • Thank you received: 379
  • Punkti: 4077
te jau var piekrist, bet tas nebūs reāli.

par lielākām likmēm - ja es zinu, ko es daru, tad paņemu patēriņa kredītu līdz 10k un pēc mēneša atdodu atpakaļ, un atkal nevajag investorus.
ja es nezinu, ko es daru, investori aizvedīs mani uz mežu.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41270

• ivars211
  • ivars211's Avatar
  • Pieredzējis lietotājs
  • Ziņojumi: 248
  • Thank you received: 48
  • Punkti: 15
Betfair nav forex, likviditāte ir daudz daudz reizes mazāka. Līdz ar to, ja arī kāds, kas piemēram, treido zirgos ar savu 1k banku un dabū 50% mēnesī, tas nenozīmē, ka viņš ar 10k vai 100k banku dabūs 50%, jo ar savu vienu likmi viņš visu tirgu pārbīdīs. Līdzīgi futbolā, ja kāds tagad ar 10k banku ņemās, treidojot ar 100k banku būs pilnīgi savādākas taktikas.
Visur Zaļš!
Lietotājs pateica Paldies: Ozxerovs

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41271

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Ozherov , biju par tevi labākās domās! Kādi kredīti, kādas bankas? Tā jau viņiem muļķu pietiek ko slaukt un vēl paši nekaunīgi visus zem sevis piepiež nākt. Kad dzirdu faktus ka cilvēki kuri strādā visi algas saņem nevis kā manos laikos uz rokas bet bankās tad vispār nelabi paliek. Tā taču atklātākā nekaunība jo pēc tam tev lai to naudu ārā dabūtu vēl visādi čakari jāiziet un jaapmaksā kaut kādas komisijas vai viņu pakalpojumi kad tu tur to savu naudu esi turējis utt. Es ar bankām sasienos tikai lai kaut ko uzkrātu akcijās vai fondos vai nomaksātu savus rēķinus.
Par mežu. Agrāk bija tādi laiki un uz mežu veda vispār tikai tāpēc kad tev bija nauda bet negribēji dalīties ar bandītiem kuri kontrolēja tavu rajonu. Zinu jo esmu zem stobra stāvējis un solīts man ir ka ilgi nedzīvošot ja sūdzēšoties policijā, bet pēc tam tiesā liecināšot. Visu to izdarīju un miers mājās bija vairs neviens neriskēja līst savu daļu prasīt :P :P :P
Haipu stila saitus profesionālie ieguldītāji uztver savādāk un priecājas ja tas darbojas pat tikai kādu pusgadu tādējādi ļaujot iziet labos plusos pirmajiem ieguldītājiem. 99% to izveidotāju vispār izdomā tikai labu basņu un kādu laiku vāc naudu, bet kad investoru skaits aptrūkstas tad aizver savu lapu ciet. Mana ideja jau būtībā nav haips kā tāds, bet mēģināt zem viņa formāta palaist ko nopietnāku un ilgstošāku ja vien protams mums te ir tie kādi vismaz 6-20 kadri kas spētu kopējo rādītāju mēnesī pa visiem noturēt labos plusos ILGTERMIŅOS. Ja to var reāli izdarīt tad tas vairs nebūtu haips bet naudas ādere visiem gan mums gan investoriem.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41272

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
kādas bankas,,, patēriņa kredīts ir vnk termins.

bankas uz mežu neved.
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 9 mēneši no Ozxerovs.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41273

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Meža izbraucieni bija populāri 90-to sākumā, kad sākās pirmie kooperatīvi, privatizācijas un apsviedīgākie cilvēki varēja ātri bagāti kļūt utt
Savukārt kriminālie izlēma kad visiem vajag viņu pakalpojumus, ko nosauca laipnā vārdā - jumts. Tos piedāvāja parasti vēl laipnākā formā teiksim iegāžoties tavā dzīvoklī kādu 4-6 spēcīgu tēvaiņu kompānijā vai uz ielas tevi laipni iesēdinot savos BMW un uzrīkojot piknika pasākumu dabā. :P

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41274

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
ehh... bija jestri laiki, ar dramaurģiju, tagad viss ir banālāk.
bet laikam esam :offtopic:

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41275

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Bet bankas tagad izdarās vēl krutāk jo kādi vēl tur piknika izbraucieni ar sarunām zem stobra tas taču maksā degvielu utt. Tagad bandītu vietā ir tiesu izpildītāji kuri lieki nerunājot ātri vispār tevi izliek no dzīvesvietas ja neesi spējis to savu kredītu atdot. Vienīgā atšķirība kad vispār bez iemesla jeb tikai tāpēc kad tev vairāk naudas kā citiem tevi neviens (izņemot varbūt VID) vairs neaiztiek, taču ja esi bankai parādā tad ar tevi izdarās daudz skarbāk kā 90-tajos.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41276

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
nu tad ko? ņemam no investoriem naudas maisus? :emo:

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41279

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Lai to izdarītu, vajag pirmkārt krutu programmētāju komandā vai sliktākajā gadījumā pašiem samesties lai tādu varētu algot. Tātad kustība var sākties ja piesakās pirmais vai piesakās vēl kādi bez manis kuri gatavi šķirties no kādiem tūkstošiem. Otrais solis ir savākties tad kopā un jau izlemt sīkumus un nianses. Jebkurā gadījumā cilvēkiem jābūt gataviem un drosmīgiem iziet no jūsu visu iecienītās ērtās inkognito zonas kur visi slēpjas zem maskām.
Dzīvosim , redzēsim jeb laiks rādīs vai šajā dīķī dzīvo arī rosīties kārie lai pieņemtu patiešām nopietnus izaicinājumus arī.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41280

• Edgars
  • Edgars's Avatar
  • Banned
  • Turi pozīciju kamēr "кончил"
  • Ziņojumi: 429
  • Thank you received: 46
  • Punkti: 0
ilgvarsp Izveidoja:
...... 100 uzlieku tikai teiksim uz bendiju Zviedrija-Latvija zviedru tīro uzvaru ar 1.03. Ja es to izdarītu ar 10000 tas būtu dienas laikā 3% navars bez jebkāda riska.

Vis ko te var saprast ir tas ka ja Ilgvars atradīs sponsorus nekad nebūs jāuzstraucas par iespēju paņemt zemos lay
Tu varētu investorus pierunāt, lai atļauj tev likt back likmes sākot no 1,11 tie man lay arī tīri labi patīk. :haha:

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41281

• Edgars
  • Edgars's Avatar
  • Banned
  • Turi pozīciju kamēr "кончил"
  • Ziņojumi: 429
  • Thank you received: 46
  • Punkti: 0
Ja ar saviem rezultātiem vari pierādīt savas spējas investori paši tevi uzmeklēs.

Vai tev nav apnicis? Plātīties Es da ja , ta 90-tos zinot utt 100 idejas uz miljonu utt
No malas lasot tavus izmisuma pilnos palagus , ka neviens tevi nesaprotot,kļūst jau tevis žēl. Jo tu vienīgais gudrais bet pārējie tik šorīt piedzimuši.

Tak saproti , ja cilvēks mācējis nopelnīt naudu un grib to investēt viņš tak nav tik stulbs lai iesistītos pasākumos , kas balstīti uz mākoņu stumšanu.

Un kur ir tā milzu stulbo cilvēku masa, kas nodrošinās lai tava solītā naudas ādere vienmēr būtu pilna????? ( un tā nebūtu piramīda)

Piedo,bet kaut kas te nelīmējas kopā!
Cerams ka neatbildēsi uz šo postu jo tas noteikti atkal būs tad palags kuru lasot smadzenes iet konusā vismaz man. :ehehfff:
Lietotājs pateica Paldies: ivars211
Time to create page: 0.163 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -422.51
Total yield: -6.08 %
W: 288 L: 397 Hit rate: 39.45 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
LV_Mosquito 100.60 17.05 %
ilgvarsp 98.35 71.27 %
machijs -12.40 -8.27 %