Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas !

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41283

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Vajag tik rakt! (Edgars Liepiņš)
  • Ziņojumi: 2062
  • Thank you received: 223
  • Punkti: 1
Edgar, es plātīties negribu bet tavai zināšanai pats esmu investors jau vairāk kā 20 gadus un tieši no tā arī dzīvoju un neslikti, ieej pačeko kaut manu google vai draugu profilu utt Tu teiksim Dienvidameriku esi apceļojis? Es esmu.
Un pats interesantākais ka naudu taisu vismaz 50% tieši mākoņu stumšanas sfērās. :P :P :P
Sorry ja atkal izskatās pēc plātīšanās bet tu man profesionālam investoram centies iestāstīt ko darīs un ko nē cilvēki kas esot mācējuši naudu nopelnīt. Smieklīgi. :P :P :P
Un kur tu redzi izmisumu? Es pametu labas idejas kā aŗi citi varētu ātri vien sākt dzīvot tapat kā es un viss.
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41284

• deriib
  • deriib's Avatar
  • Eksperts
  • Ziņojumi: 295
  • Thank you received: 46
  • Punkti: 56
ilgvarsp Izveidoja:
Edgar, es plātīties negribu bet tavai zināšanai pats esmu investors jau vairāk kā 20 gadus un tieši no tā arī dzīvoju un neslikti, ieej pačeko kaut manu google vai draugu profilu utt Tu teiksim Dienvidameriku esi apceļojis? Es esmu.
Un pats interesantākais ka naudu taisu vismaz 50% tieši mākoņu stumšanas sfērās. :P :P :P
Sorry ja atkal izskatās pēc plātīšanās bet tu man profesionālam investoram centies iestāstīt ko darīs un ko nē cilvēki kas esot mācējuši naudu nopelnīt. Smieklīgi. :P :P :P
Un kur tu redzi izmisumu? Es pametu labas idejas kā aŗi citi varētu ātri vien sākt dzīvot tapat kā es un viss.

Nav apnicicis krāniņu staipīt ? Visi jau sen ir sapratuši, ka esi baigais specs (nopietni) . Cik var katrā otrajā postā par to di...st . Raksti par lietām ,nevis sevi cildini: es tāds , es šitāds, man ir tas un tas. Mums visiem liels prieks par tavu veiksmīgo dzīvi, taču to nevajadzētu afišēt visos stūros . Nu tās manas domas, kuras var ignorēt . :super:
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 9 mēneši no deriib.
Lietotājs pateica Paldies: ivars211, Edgars

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41285

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
deriib.Sorry, lai arī varbūt tā izskatās kā tu saki, bet šoreiz vnk bija argumentēti jāatbild cilvēkam kurš murgus rakstīja.
PS. Viņš pat nebija iebraucis ka es pats pirmais pieteicos kā arī daļas investors savai dullajai idejai kuru apsmadzeņojot un pieslīpējot nemaz tik dulla viņa vairs neliekas.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41286

• Edgars
  • Edgars's Avatar
  • Banned
  • Turi pozīciju kamēr "кончил"
  • Ziņojumi: 429
  • Punkti: 0
ilgvarsp Izveidoja:
deriib.Sorry, lai arī varbūt tā izskatās kā tu saki, bet šoreiz vnk bija argumentēti jāatbild cilvēkam kurš murgus rakstīja.
PS. Viņš pat nebija iebraucis ka es pats pirmais pieteicos kā arī daļas investors savai dullajai idejai kuru apsmadzeņojot un pieslīpējot nemaz tik dulla viņa vairs neliekas.

Teišām nevaru iebraukt, ka pēc lasot tavas gudrības liekas , ka mans krāniņš paliek ar vien mazāks un mazāks, drīz izudīs uz tava supermeņa fona.
Atzīstu esmu galīgs murgotājs ar savu 20+ gadu pieredzi tirdzniecībā un tagad vel ar mazu krāniņu :emo:
Varbūt kāds vēlas investēt krāniņu staipīšanas biznesā, ieguldīšu no savas puses arī . :rock:

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41287

• pekonens
  • pekonens's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 611
  • Thank you received: 92
  • Punkti: 37
ivars211 Izveidoja:
Betfair nav forex, likviditāte ir daudz daudz reizes mazāka. Līdz ar to, ja arī kāds, kas piemēram, treido zirgos ar savu 1k banku un dabū 50% mēnesī, tas nenozīmē, ka viņš ar 10k vai 100k banku dabūs 50%, jo ar savu vienu likmi viņš visu tirgu pārbīdīs. Līdzīgi futbolā, ja kāds tagad ar 10k banku ņemās, treidojot ar 100k banku būs pilnīgi savādākas taktikas.

uz šito Ilgvar ir ko atbildet.

a un šeit nav 6-20 tipsteri ar labiem rezultatiem max 4 .

2-3k no cilveka LV savaakt nereali.

un vel taisit projektu ,kas pec pusgada var bankrotet,un teikt ka pajaat par cilveku naudu , paši vainigi ,nezin kadam pi.. jabut.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41289

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
pekonen cik es te konkursos pavēroju konkurentus nemaz tik traki nav. Nezinu gan par ilgtermiņa stabilitāti bet arī teiksim Teletrades piedāvātajā forex brokeru servisā liela daļa tā saucamo viņu meistaru vispār lēja mīnusus kādus 3-4 mēnešus no vietas un tos pat nenēma ārā no saraksta. Svārstības gan mums konkursos brīžiem daži uztaisa neticamas no +100 uz mīnus 100 ir redzēti brīnumi. :P Bet to var norakstīt uz konkursa formāta noteikumiem un cīņu par vietām.
Teiksim šādā projektā ko es te apspēlēju būtu elementāri jāspēj nedēļas laikā iziet kādos +20-30 vai vēl mazāk un jāapstājas, to mācētu daudzi.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41290

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Edgar, atbildēšu tikai vienu ja cilvēks 20+ gadus notriec tikai tirdzniecībā tad tā ir muļķīga savas dzīves LIELAS DAĻAS notriekšana un vai nu nav sapratnes par to kas ir dzīve un cik maz mums ir laiks dots lai pavadītu to maksimāli daudzveidīgi vai nu arī nespēj 20+ gados ietirgot sev tādu kapitālu lai varētu beidzot nevergot un padarīt dzīvi interesantu un krāsainu. Ja nu vienīgais tev tā tirdzniecība ir pats mīļākais hobijs dzīvē un tu bez tās nevari.

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41291

• Edgars
  • Edgars's Avatar
  • Banned
ilgvarsp Izveidoja:
Edgar, atbildēšu tikai vienu ja cilvēks 20+ gadus notriec tikai tirdzniecībā tad tā ir muļķīga savas dzīves LIELAS DAĻAS notriekšana un vai nu nav sapratnes par to kas ir dzīve un cik maz mums ir laiks dots lai pavadītu to maksimāli daudzveidīgi vai nu arī nespēj 20+ gados ietirgot sev tādu kapitālu lai varētu beidzot nevergot un padarīt dzīvi interesantu un krāsainu. Ja nu vienīgais tev tā tirdzniecība ir pats mīļākais hobijs dzīvē un tu bez tās nevari.

Paldies tēti ilgvarp
kur tu biji agrāk ar savu padomu???
:emo:
Nu i Di*saa. ko tagad lai dara ?

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41292

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Varu dēls Edgar nosūtīt tev striķi un ziepes vienīgais. :super:
Bet ja nopietni es taču uzreiz šīs tēmas iesākumā skaidri un gaiši uzrakstīju ka pesimistiem, čīkstētājiem un tiem kas visur redz tikai problēmas lūdzu neizteikties jo tēma nav viņiem domāta. Lasīt māki?

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41293

• ivars211
  • ivars211's Avatar
  • Pieredzējis lietotājs
  • Ziņojumi: 248
  • Thank you received: 48
  • Punkti: 15
Prieškam ziepes?
Es neredzu šeit nevienu pesismistu vai čīkstētāju, tikai reālistus ar kaut kādu izpratni par jomu.
Ko tu sagaidīji no šī topika? Ka visi tagad teiks jā un nēsās tevi un tavu garo krānu uz rokām?

Tak esi pieaudzis cilvēks, nesparotu.
Visur Zaļš!

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41294

• Edgars
  • Edgars's Avatar
  • Banned
ilgvarsp Izveidoja:
Radusies kārtējā superdullā ideja! ....
...Secinājums varam mierīgi dragāt uz lielākām summām turklāt neriskējot pazaudēt savu naudu, bet ja saits vēl iet haipu kategorijā tad pat ja nekas neizdodas vienmēr var aizklapēt viņu ciet izdomājot kādu pasaciņu jeb tieši tā kā viņi tur arī to agri vai vēlu izdara. Savukārt ja aiziet ....
:lame:
Tu pats savu ideju jau no pirma ieraksta apšaubi un pieļauj , ka tā neizies.
Vai tā rīkojas tie kas tiešām tic savai idejai????
:lame:
Uzraksti sakarīgi kas ar ko nodarbosies?
Vajag prognozes ? Lūdzu Wta cik uziet, bet ja liksi vēl kartupeļus vākt tavā mazdārziņā to negribu darīt.
Pats saki laika maz, tad katrs dara to kas labāk padodas , ja vari to salikt kopā tā lai visiem izdevīgi , tad ok
bet satikties pie apaļā galda tad vēl spriedelēt kā revolūciju taisīt , kam tam ir laiks un vēlēšanās ja tu pats netici savai revolūcijai????

Tiem kam patīk arī pavisam trakas idejas ! pirms 3 gadi 9 mēneši #41295

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
ivar tevi tak neaizskāru? Izteicies kā savas jomas specs kritiski un viss nesākās nekādi personīgie teksti utt. No Edgara puses sākās, nu atbildēju mazliet un viss. Rīt no rīta viss būs aizmirsies. :P :P :P
Haipos taču te īsti vispār nav neviena speciālista ar teiksim pieredzi kaut pāris gadu garumā. Man ir 3 gadu garumā tur pieredze arī. Zinu turienes haizivju psiholoģiju un domāšanu arī jo mīlu visur visu analizēt padziļināti. Domāju ka mācētu radīt tādu variantu kurš turienes lielākos investorus ar viņu lielajām sekotāju komandām spētu ieinteresēt jo būtu krietni atšķirīgāks kā standarta variantiņi kuros tāpat netrūkst iegulditāju un daži stipri viduvēji iet jau vairāk kā 2 gadus arī.
Tur naudu investē cita publika nekā Edgara minētā tirdzniecības sfēras publika un katrai ir savādāka domāšāna , uzvedība utt.
Krievijā un bijušās PSRS valstīs vispār pāri par miljons cilvēku aktīvi tur ar dažādām sekmēm pelnās. Tie panestos kā traki uz ko oriģinālu tikai tāpēc ka tāda iepriekš nebūtu bijis.
Time to create page: 0.344 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -422.51
Total yield: -6.08 %
W: 288 L: 397 Hit rate: 39.45 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
LV_Mosquito 100.60 17.05 %
ilgvarsp 98.35 71.27 %
machijs -12.40 -8.27 %
Ozxerovs -18.30 -6.29 %