Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Esmu gatavs aiziet no 10Ls līdz 1000Ls!

Re: Esmu gatavs aiziet no 10Ls līdz 1000Ls! pirms 7 gadi 11 mēneši #8547

• sapnis
  • sapnis's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1077
  • Thank you received: 97
  • Punkti: 93
gribēju kā vienmēr sanāca kā labāk , pēc topika parādīšanās daudzi (zinu 7ņus) redzu arī sākuši skatīties uz AUS tirgiem kā uz iespēju ko nopelnīt , pats pēdējās dienas it kā pamostos agri bet nevaru piespiesties izkāpt no gultas un guļu tālāk , bet tas domāju labi visu naudu tāpat nesaskalpēt :lol:

šomēnes biju 18dienas pēc kārtas plusos , vakar saķēru pirmo sarkano dienu, mīnus bija aizvakardienas peļņas lielumā ar trīs ciparu skaitli . drīz man svētki izdomāju sevi apdāvināt ar quattro , un sanāca tā ka sazvanījos un sarunāju ka šodien braucu skatīties , un tas viss notika tieši pirms pēdējiem skrējieniem vakar , un protams uz reiz konkrēts tilts tiek nolieta dienas peļņa un vēl saķerts pamatīgs mīnus :lame:

konkrēti par skalpingu - saka ka atkārtošana ir zināšanu māte , skalpings arī ir tas ka tu katru dienu pavadi līdz 10mit teikumu domu informācijas telpā , un mīnusi ir tie kas mums atgādina kā nevajag darīt un liek atgriezties tajā telpā un atgādina par to zaļo vidi , un tad kad tu sāc ķert visādas šitādas gudrībiņas, tad mierīgi ņem brīvu tad kad jūti ka esi ārpus zaļā 10nieka telpas , man liekas ka šis arī ir tas lielākais veiksmīgo noslēpums , a par tehnisko daļu var kaut youtubā video rullīšus apskatīt

gan jau ka neko jaunu nepateicu :ideja: bet vismaz pats atcerējos :lol: šomēnes paliek gads kopš aizgāju no darba , to prieku par pieņemto lēmumu nevar aprakstīt ar vārdiem :labais:

nezinu cik bieži vai reti turpmāk skalpēšu AUS tirgus , bet iespējams kad sasnigs UK sniegs tad tas būs kā labs variants , un šitā skalpējas kad domās jau tu esi ārpus (zaļās telpas) mājas 4trām sienām un taisies braukt uz pilsētu kurā tu nekad neesi bijis
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

Re: Esmu gatavs aiziet no 10Ls līdz 1000Ls! pirms 7 gadi 11 mēneši #8883

• wildd
  • wildd's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 526
  • Thank you received: 55
  • Punkti: 0
Sapni kā iet ar magic questu? Apstājies, jo problēmas ar Austrālijas walletu?

Re: Esmu gatavs aiziet no 10Ls līdz 1000Ls! pirms 7 gadi 11 mēneši #8919

• Pilsonis
  • Pilsonis's Avatar
  • Bumbu eksperts
  • Ziņojumi: 2145
  • Thank you received: 193
  • Punkti: 60
Man aizdomas, ka sapnis laapa banku :huh: Jo 100 punkti buus ar futbolu nolaidis banku pa pieskari ..
Time to create page: 0.156 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -422.51
Total yield: -6.08 %
W: 288 L: 397 Hit rate: 39.45 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
LV_Mosquito 100.60 17.05 %
ilgvarsp 98.35 71.27 %
machijs -12.40 -8.27 %
Ozxerovs -18.30 -6.29 %