Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Cietsmaidis un viņa pamestais blogs!

Cietsmaidis un viņa pamestais blogs! pirms 8 gadi 4 mēneši #1498

• vadjok88
  • vadjok88's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1135
  • Thank you received: 65
  • Punkti: 5
Šodien interesantas sagadīšanas pēc mani sajauca ar Cietsmaidi (kas bija liels pārsteigums) :D Un prasīja, vai šis ir mans blogs?

sportabirzaunnauda.wordpress.com/

Nē - izrādījās Cietsmaiža! Bet bija prieks palasīt - īpaši to postu, kur tika pieminēta pilnda pakaļa ar tritoniem!! :lol:

Good job! Tiešām labs! Brīvajā brīdī pašķirstīšu!
Pēdējais labojums: pirms 8 gadi 4 mēneši no vadjok88.
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

Re: Cietsmaidis un viņa pamestais blogs! pirms 8 gadi 4 mēneši #1504

• J.B.
  • J.B.'s Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 466
  • Thank you received: 12
  • Punkti: 0
varētu piebilst,ka blogs ir labākais kāds mūsu mēlē bijis.un par pamestu nu nekādi viņu nevar nosaukt.
drusku gan izbrīna Cietsmaidis pašreizējā pasivitāte(ar tādu talantu),bet nu sezona tikai sākas,un gan viss notiks.

Re: Cietsmaidis un viņa pamestais blogs! pirms 8 gadi 4 mēneši #1507

• Gzzz
  • Gzzz's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 741
  • Thank you received: 82
Arī kādu laiku, meklējot treidošanas blogus, uzgāju šo.
Ar lielu aizrautību,interesi izlasīju visu!

13 tk 18 nedēļas, impressive. B)

Re: Cietsmaidis un viņa pamestais blogs! pirms 8 gadi 4 mēneši #1514

• Cietsmaidis
  • Cietsmaidis's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1153
  • Thank you received: 56
Par to pasivitāti - man pašam netop skaidrs, kas tad varētu būt tās mega aktivitātes pamatā. Jo tie kas nodarbojas ar šādu pieeju, piemēram sapnis, piekritīs, ka nākt un diskutēt par kāda kofa krišanu, kāpšanu ir diezgan nereāli, neracionāli un pašam neizdevīgi. Jo savāc pilnu maisu ar konkurentiem, savācot pilnu maisu ar konkurentiem vienādi domājošiem plānākā tirgū tas var izraisīt neparedzemas sekas, ja parādās kaut kāds baiļu iemesls utt. Tai pat laikā, man nav nekādas problēmas par šīm lietām runāt visaptveroši un mazliet tādā apcerīgā stilā, paskaidrojot ja kādam, kas neskaidrs. Un lai cik vienādi izklāstītu pieeju un savu izpratni par tirgiem vienalga dienas beigās mēs katrs marketu redzēsim ar savām acīm, attiecīgi arī lēmumi būs savādāki, jo visu mēs tak uztveram tik dažādi. Un tie vairs nav vienādi domājoši, bet tikai naudas katlu pavairojoši tirgus dalībnieki, kur beigās tad nosakām kurs labāks ar savu uztveri. Bet kad sākas konkrētība padomu stilā - liec back 1.75 , bet pēc 5 min es domāju savādāk un redzu, ka markets arī domās savādāk - es paspēju tikt ārā un varbūt vēl labu profitu dabūt uz pretkustību - bet kamēr ienāku šeit un sāku taisnoties kapēc kofs ir jau 1.82, pats sežu uz zaļās bulkas, citi ir nodedzinājuši savas bankas.

Bet, jā, samulsu.
1 ļimaks un es quit

Re: Cietsmaidis un viņa pamestais blogs! pirms 8 gadi 4 mēneši #1517

• GHedge
  • GHedge's Avatar
  • Pieredzējis lietotājs
  • Ziņojumi: 196
  • Thank you received: 4
Sveiks Cietsmaidi!
Pec si ieraksta vairs neiztureju un gribas ko pateikt -
Ari es citigi sekoju lidzi tavam tenisa gaitam un par tavu blogosanas partauksanu biju nepatikami parsteigts! Tavs isais rezume - "Jo no malas paskatoties viss ir tikai viens liels “es, es,es, blā,blā, blā”. Protams katram ir savi iemesli, bet vai zini cik daudz lauzu esi iedvesmojis, to starpa ari mani, neatmest ceribu, pilnveidot sevi, izkopt savas zinasanas un pieredzi saja visa. Nav svarigi tas ir teniss, futbols vai pin pongs, es lasiju un pie sevis teicu - Malacis, man liels prieks ka Latvija kads spej sevi loti labi paradit treida, man tiesam prieks par tevi!
Un ja ari rakstisi kadu pieeju izmanto, kadas strategijas, tas joprojam bus loti visparigi, jo ka jau mineji - katram ir savs domu lidojums un tur mes neko nepadarisim. Jo nav tada liec tagat tik, pec tam sitik.......
Kaut kur foruma lasiju tavas domas un sajutas, kad sac to darit full time - tas ko es gribu pateikt uztveriet to ka darbu, ir vajadzigas brivdienas, nodarbojieties ar sportu un citam aktivitatem, lai nav piecelos - paedu - pie kompja klat un ta katru dienu, tas mus noved pie viendabigas dzives ritma, kas nedod atslabumu un vajadzigo reakciju darot sis lietas.

Tas ir manas pardomas ......

Re: Cietsmaidis un viņa pamestais blogs! pirms 8 gadi 4 mēneši #1518

• Cietsmaidis
  • Cietsmaidis's Avatar
  • Foruma veterāns
Tur pie iemesliem bija klāt, bez tā "blā, blā" - liels iemesls bija laika patēriņš, kā ari definētā mērķa neizpilde - 3 loss weeks. Iespējams, ka sāku ari justies mazliet kails paziņu, draugu lokā, jo tādas lietas izskrien cauri tautām ļoti ātri. Bija gadijumi, kad satieku sen neredzētu cilveku un man patiesi interesē, ko dara un kā iet, kamēr viņa pirmais jautajums ir jau pa biržu. Tāda dīvaina sajūta. Tu mani dzen sportot, bet vienlaikus gribi, lai es rakstu blogu, tad kā? Tad, kad tad man tas relaksis būs? :lol:

Tai pat laikā, blogs bija lielisks līdzeklis būt kā akmens klintij, jo pēc tam apzinoties, ka man nevienam nav jāatskaitās un jāparāda, ka es esmu džekiņš baigi foršs - efektivitāte kritās, bet nu jau jauns gads, jaunas emocijas un kā Astašenko pēdējā video intervijā izsakās:" Mani divreiz nav jākurbulē!"

Par iedvesmu tikai prieks, man tāds bija hitkota blogs. Feiks, bet līdz es to sapratu es jau biju iemācījies airēt.
1 ļimaks un es quit
Pēdējais labojums: pirms 8 gadi 4 mēneši no Cietsmaidis.

Re: Cietsmaidis un viņa pamestais blogs! pirms 8 gadi 4 mēneši #1519

• GHedge
  • GHedge's Avatar
  • Pieredzējis lietotājs
  • Ziņojumi: 196
  • Thank you received: 4
Par 3 lose weeks, gan neuzskatu par patieso iemeslu, varbut ka dalu uz kopeja fona ja! Cik saprotu savacas sis lietas kopa un pacietibas kauss lija pari malam. Par to pazinu gan, tapec es nemaz nestastu ta teikt "draugiem" par so nodarbi, kas par to neintresejas, lai nav ta kad satieku - nu cik tad esi nopelnijis? Bet ja pirmais jautajums tad nu gan....... :pinch:
Es tevi dzenu sportot :lol: Vai neesi sajutis iedvesmu un patiesi labu atdevi, kas rodas pec dazam brivdienam, vai prata atslodzes darot ko citu ikdiena? Es saku palikt loti neproduktivs, jo sapnoju par treidu un pirms gulet iesanas domaju par to, nevis piem. kailam krutim :lol: Nevajag uz sevi izdarit lieku spiedienu!
Par to atskaitisanos taisot blogu - tur tev pilniga taisniba - "Jo taisit lielus sudus publiski patiesam butu kauns"

Lai vai ka ari butu, mani teniss galigi neintrese, jo katram ta teikt sava nisa, bet pareizo sajutu maceju rast tavos burtu un vardu salikumos ;)
Pēdējais labojums: pirms 8 gadi 4 mēneši no GHedge.

Re: Cietsmaidis un viņa pamestais blogs! pirms 8 gadi 4 mēneši #1520

• atisap
  • atisap's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
  • Ziņojumi: 106
:) Cietsmaidim respect... Liidz ar vinja bloga netiishu uzieshanu piekjeeros tieshi Pre-mach treidam, jo taa iisti nebija skaidrs pirms tam ko tad iisti gribu dariit tanii birzhaa.. :) Pats saaku darboties un nu zini varu teikt ka pat izdodaas...
Par to bloga paartraukshanu - iipashi nebiju paarsteigts vai dusmiigs, pat daljeeji saprotu... Tomeer ljoti daudz darba tachu tiek ielikts, lai tas blogs turpinaatos, un kam tas viss? sevi pieraadija apliecinaajies ka maaki un sanaak, citiem kaa uzskates liidzeklis ir palicis - viss pietiek, taalaak katrs iet savu celju, ieliet mutee how it's made nav iespeejams.. ;) Visi mees esam cilveeki un atpuuta arii vajadziiga, taapeec Cietsmaidi izprotu... Aaaa un par taa saucamajiem draugiem kuri intereseeejaas kaa tad nu iet.. ;) taadu netruuks taapeec pat varbuut labaak ir nerunaat apkaart, jo nekas cits kaaa ja paraadies sabiedriibaa netiek tev jautaats, bet no taa nogurst un veel pie tam ja jautaataajs ir kautko dzirdeejis bet pat nezin ko.. ;)

Cepuri nost tiem kuri darbojaas treida un postee veel savus panaakumus... Kaadu tu parauj sev liidz, bet buus protams kas pretosies tev, bet kaada tam noziime galvenais ir RAKT..:)

Veiksmi!

Re: Cietsmaidis un viņa pamestais blogs! pirms 8 gadi 4 mēneši #1521

• Cietsmaidis
  • Cietsmaidis's Avatar
  • Foruma veterāns
Labi, pietiks te sildīt manu pašapziņu, rīt no uzpūtības nespēšu iziet caur durvīm. :cheer:
1 ļimaks un es quit

Re: Cietsmaidis un viņa pamestais blogs! pirms 8 gadi 4 mēneši #1522

• vadjok88
  • vadjok88's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1135
  • Thank you received: 65
  • Punkti: 5
Cietsmaidi - sorry par ķieģeļiem! ;)
Blogs - labs! Nezināju, ka tev tāda bagāža esot!
Respect! B)

Re: Cietsmaidis un viņa pamestais blogs! pirms 8 gadi 4 mēneši #1523

• karliskalns
  • karliskalns's Avatar
  • Pieredzējis lietotājs
  • Ziņojumi: 223
  • Thank you received: 20
Jā tiesam respect. Nebiju iedomajies ka kādam vietējam tik labi veicās. Varbūt aizdod kadu ļimonu mums nabadzīgajiem noobiem

Re: Cietsmaidis un viņa pamestais blogs! pirms 8 gadi 4 mēneši #1524

• Cietsmaidis
  • Cietsmaidis's Avatar
  • Foruma veterāns
karliskalns Izveidoja:
Jā tiesam respect. Nebiju iedomajies ka kādam vietējam tik labi veicās. Varbūt aizdod kadu ļimonu mums nabadzīgajiem noobiem

Tu jau pie blakusapstāķļu topika teici, ka tev zaudējumu dienas retas, kam tev svešs ļimons. :woohoo:

Lai pārējiem būtu skaidrs, kalns ir nenobriedis tīnis - mūsu futbola komandā baltais zvirbulis, kuru esmu apmācijs betfair nedarbos.
1 ļimaks un es quit
Pēdējais labojums: pirms 8 gadi 4 mēneši no Cietsmaidis.
Time to create page: 0.202 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -95.45
Total yield: -3.26 %
W: 145 L: 164 Hit rate: 46.33 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
Jotu 116.37 41.86 %
hellhound 114.52 29.44 %
Rafaello -11.34 -4.22 %
greenC -11.50 -9.20 %