Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Betfair Challenge!

Betfair Challenge! pirms 3 gadi 5 mēneši #41677

• neredzams
  • neredzams's Avatar
  • Pieslēgušies
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 4723
  • Thank you received: 461
  • Punkti: 209
Ozxerovs Izveidoja:
Jaunības Lēkme Mīlestībā.... JLM Diagnoze...jāatceras būs.. :emo:

dirsa tubesi
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

Betfair Challenge! pirms 3 gadi 5 mēneši #41678

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Пилите, Шура!
  • Ziņojumi: 1722
  • Thank you received: 377
  • Punkti: 3754
atkal pālī.. :rock:

Betfair Challenge! pirms 3 gadi 5 mēneši #41679

• Edgars
  • Edgars's Avatar
  • Banned
  • Turi pozīciju kamēr "кончил"
  • Ziņojumi: 429
  • Thank you received: 46
  • Punkti: 0
Pilsonis Izveidoja:
...., ir kāds veids kā izvairīties no šī noliešanās sindroma? .......
:lame:
Ja neviens nenolietos no kurienes tev rastos mēneša plus???? :ehehfff:

Viens vieds ir speciālas meditācijas ( ar skaņu), kas palīdz lai neveidotos duālisms , kad intuīcija saka vienu bet prāts kaut ko citu.
Tur tā doma ir kad tu sinhronzē tos divus runatājus sevī un tādā veidā lēmuma pieņemšana neprasa vairs tik lielu laiku ,
Meditācija ir ar skaņas noteiktiem hercu ,vai kā viņus tur sauc, ritmiem utt. It kā viena no populārākām nākotnes medicīnām.,

Nejaukt , tas nav saistīts ne ar kādām jogām vai budām vai vel kau kādām mistikām, vis apmēram zinātniski pamatots.

Betfair Challenge! pirms 3 gadi 5 mēneši #41682

• Torgeir
  • Torgeir's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1049
  • Thank you received: 97
Lai izvairītos no šīm sadegšanām , sadedzini visu banku reizes 15-20-30x un tad beidz likt likmes ar domu pelnīt lielo naudu. Un tad arī pēc brīža visticamāk nonāksi pie secinājuma, ka vairāk kā svētdienas skatītājs nevēlies būt un atmetīsi pavisam. Uzliksi kādu 10-20-30e likmi atkarīgs no sava noskaņojuma un tv pārraides mēnesī, atvērsi vēl retāk šo lapu un pasmiesies par šejieniešiem. Tad ar četriem aliem ribās, saplēstu čeku ar Čelsijas 1.90 neizgājušo uzvaru, iesi gulēt priecīgs ka esi no tā visa prom.

Nav svarīgi cik zaudē naudas izteiksmē, 10,50,100 vai 3k, svarīgāk ir cik tika zaudēta daļa no bankas kopumā un kādā veidā. Ja tas notika acis nepamirkšķinot pieļaujot šo 'tilt' situāciju ,tad visticamāk tiks uzaudzēta banka un atkal zaudēta. Drīzāk nemaz netiks uzaudzēta,jo tilts būs jau klāt. Šādi punkti pienāks atkal un atkal kad spiedīsies 'raise' poga vai 'all-in' . Paies šīs 20x un sapratīsi ka nekas nav mainījies psiholoģiskajā noturībā. Vai arī nesapratīsi un turpinās līdz 30-40 un tad jau jubilejas zelta tilts tepat vien būs.

Dienvidamerikas tropu klimats atkal iepriecina. Tomēr vienam kortam manuprāt jābūt zem jumta katrā turnīrā.
Lietotājs pateica Paldies: goodHabitz

Betfair Challenge! pirms 3 gadi 5 mēneši #41693

• Pilsonis
  • Pilsonis's Avatar
  • Bumbu eksperts
  • Ziņojumi: 2145
  • Thank you received: 193
  • Punkti: 60
Torgeir kas tas par ieteikumu? Tad jau varēji nerakstīt neko. :huh:

Kā jau teicu, cieta mana mēneša peļņa, banka palika neskarta.
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 5 mēneši no Pilsonis.

Betfair Challenge! pirms 3 gadi 5 mēneši #41697

• Torgeir
  • Torgeir's Avatar
  • Foruma veterāns
Ja tas aizskāra sirsniņu, tad teksts bija tieši atbilstošs.

Vispār tas ir kopumā domāts, nevis personīgi. Un ja cilvēks zaudē banku šīs 20x ,tad vai tad nav jāapstājas pavisam? Vai tomēr jāturpina citu mudinātam zaudēt naudu,nervus un pats galvenais - laiku , par to neesmu pārliecināts.
Saprotams, ka ir situācijas kad vēlreiz var mēģināt no jauna.

Betfair Challenge! pirms 3 gadi 5 mēneši #41698

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Пилите, Шура!
Uzskatu, ka banka 4-5 x ir jānolej. Un lai pieceļas tas, kas to nav darījis, paspiedīšu roku pilnīgā cieņā. :|

Betfair Challenge! pirms 3 gadi 5 mēneši #41703

• Edgars
  • Edgars's Avatar
  • Banned
  • Turi pozīciju kamēr "кончил"
  • Ziņojumi: 429
  • Thank you received: 46
Ozxerovs Izveidoja:
Uzskatu, ka banka 4-5 x ir jānolej. Un lai pieceļas tas, kas to nav darījis, paspiedīšu roku pilnīgā cieņā. :|

:pimp:
Ozexerovs , žēl , ka tu man roku nespiedīsi . B)
Bet ja tu tādu atrodi kas nav nekad nolējies , varu viņam palīdzet to izdarīt. :ehehfff:
Jo savā laikā tīri labi iemācījos noliet visas bankas iespējamās. Būtu ticis pie swed bankas ari to būtu nolējis.
:haha:
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 5 mēneši no Edgars.
Lietotājs pateica Paldies: Ozxerovs

Betfair Challenge! pirms 3 gadi 5 mēneši #41706

• ironmexx
  • ironmexx's Avatar
  • Jauniņais
  • Ziņojumi: 7
  • Thank you received: 3
Torgeir, Tu pēc savas pieredzes stāsti? Esi pārliecināts,ka tas nav iespējams un, ka beigās visi atmet ar roku un kļust par parastiem punteriem?
Daudz ir dzirdēti arī stāsti par to kā priecājas par to,m ka kad bija doma atmest ar roku to neizdarija, jo nekad nevar zināt cik tuvu esam panākumiem. Neko nesasniedz tikai tie,kas padodas. Uzskatu, ka ja nepadodas, tad var sasniegt visu!
Pielikumi:
Lietotājs pateica Paldies: Ozxerovs

Betfair Challenge! pirms 3 gadi 5 mēneši #41707

• Torgeir
  • Torgeir's Avatar
  • Foruma veterāns
ironmexx Izveidoja:
Torgeir, Tu pēc savas pieredzes stāsti? Esi pārliecināts,ka tas nav iespējams un, ka beigās visi atmet ar roku un kļust par parastiem punteriem?
Daudz ir dzirdēti arī stāsti par to kā priecājas par to,m ka kad bija doma atmest ar roku to neizdarija, jo nekad nevar zināt cik tuvu esam panākumiem. Neko nesasniedz tikai tie,kas padodas. Uzskatu, ka ja nepadodas, tad var sasniegt visu!

Palasi cītīgāk ko rakstu. Neesmu nevienu vārdu uzrakstījis,ka tas nav iespējams. Iespējams ir pilnīgi viss. Tikai kāda ir tā cena un vai esi gatavs par to maksāt.
Gan pēc savas, gan pēc apkārtējo, gan pēc studētās zinātnes informācijas rakstu.
Es apzinos, ka šeit nav tā vieta, lai par to runātu , jo te uzskata ka viss notiek un azartspēles rullē. Bankas noliešana ir sīkums, mazliet nepaveicās ar goliem, nepareizo lay punktu izvēlējās utt.
Ļoti elementāri ir apskatīties savā bilancē. Šeit notiekošie turnīri vai piemēram likmju ieteicēji. Mīnusi, mīnusi un vēlreiz mīnusi. Protams, ka galā arī kādam ir plusi. Tik nevajag aizmirst statistiku par 3-5% kas nezaudē un pārējie iet sarkanajā. Un tagad saskaitam cik esam šeit foruma biedri, visi sevi uzskata 3-5% kategorijā vai vismaz pēc 5min būs šajā grupā.

Kādēļ pro likmju licēji nav 50 gadīgi vīri? Vai biržas spekulanti? Cilvēks tiek izsūkts un viņa gars mirst.
Tādēļ iesaku to pārvērst hobijā, kā vienu no iespējām nopelnīt, nevis vienīgais peļņas veids.

Un šī bilde ir laba ko pievienoji, tikai tā ir viena maza bilde kas aizmiglo acis. Pārsvarā lielākā daļa cilvēku pavada savu dzīvi ne tajā vietā. Viņi rok savus gadus 10-20-30 un tad atduras pret sāpošu muguru un šķīries. Rakt vairs nav spēka un atpakaļ ceļš pa gadiem rakto tuneli arī diezgan garš.

Balanss, balanss ir nepieciešams. Ir jāprot pateikt sev stop, nevis dolāru zīmēm skriet pakaļ. thumbs.dreamstime.com/z/running-money-st...tration-31472352.jpg
Lietotājs pateica Paldies: goodHabitz, Pilsonis, pussycat, Ozxerovs

Betfair Challenge! pirms 3 gadi 5 mēneši #41708

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Пилите, Шура!
Pie jebkuras profesijas vai nodarbošanās cilvēks var pabeigt viens un slims vai vesels un laimīgs.

Daktera darbs liekas cēls un pašaizlidzīgs, taču sanāk lāpīt cilvēkus, kas visu mūžu sev bojā veselību un beigu beigās sāc viņus neciest par viņu muļkību un darbs liekas bezjēdzīgs, paliec nervozs, depresīvs un aiziet pa pieskari... tacu var arī cilvēkus mīlēt kā bērnus par viņu muļķību.

Attieksme, attieksme..tas ir noteicošais vai valdi pār spēli vai tā par Tevi.

Pilsons teica, ka viņam paralēli, ka nolēja profiu un tas ir forši :)

Birža, toto ... darbs, kur naudu iegūsti no citiem tādiem pašiem, pretī neko sabiedrībai nedodot, nu var aizlāpīties ar naudas ziedošnu kādiem labiem mērķiem.. (kaut kādu fantastiku jau rakstu, bet teorētiski ir iespējams)
Lietotājs pateica Paldies: uldiss, d3n

Betfair Challenge! pirms 3 gadi 5 mēneši #41711

• goodHabitz
  • goodHabitz's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 385
  • Thank you received: 73
Torgeir, ļoti precīzi iegriezi šo skatījumu par to, cik daudzi tad šeit pelna. Statistika jau nemelo. Un šie 3-5 % ir mazākums no tiem, kas forumā uzturas, ja viņi vispār šeit uzturas.

Interesanti vai tā turpinot dzīvot es tiešām sevi izdzīšu pēc pāris gadiem... Iespējams. Šobrīd patiesi jūtos noguris no mīnusiem. Bet vairāk par visu esmu dusmīgs uz sevi. Jo uzskatu, ka ne jau tirgus, vai komanda, vai kāds cits notikums ir vainīgs pie tā, ka man ir mīnuss. Es ļoti labi apzinos, ka pats jau vien to mīnusu pieļāvu. Kāpēc pilns internets ir ar money management plāniem, risk management, trading psihology un cilvēki tam nepievērš uzmanību. Domāju, jo tas ir slinkums. Šis darbs ir psiholoģiski grūts. Sākumā man kā trederim likās, ka viegli ir apsēsties tirgot dažus marketus nopelnīt nesliktu piķi, turklāt tas aizņem man aizņem relatīvi maz laika no dienas!

Tomēr īstais darbs jau ir sevis disciplinēšana, Kā Oxzerovs saka, attieksme. Gan pret mīnusiem, gan plusiem, un galvenais attieksme pret savām emocijām. Interesnti, kā Pilsonis jautāja vai būtu jāuztraucas par to vai viņu uztrauca tas, ka vīņš zaudēja tos 600 GBP?
Arī es nejutos emocionāli sagrauts, es kļuvu skumjšs un dusmīgs uz sevi. Bet es perfekti sapratu kāpēc tas notika, kas bija par iemeslu. Zinu, ka tas notiks vēlreiz, bet es mācos apzināties savas emocijas. Tb. situācijā, kad bija mīnuss Pilsonim, arī man. Esmu 100% pārliecināts, ka bija iespēja vismaz 50% no mīnusa samazināt. Tikai tas notika pārāk vēlu. Kā jau Pilsonis minēja lielie džeki turēja kofu zemāk un viņš jau bija mīnusā. Arī man bija ļoti līdzīgi. Radās cerība, ka notiks tā ,ka es tikšu laukā no mīnusa, ka cena atgriezīsies. Personīgi man šādā situācijā samazinās mans uztveres lauks, es sāku redzēt to, ko gribu redzēt un gaidu kad redzēšu to ko gribu. Meklēju apstiprinājumu manai cerībai.
Tāpēc gribu teikt, ka cilvēks jau pats ir tas kurš sevi izsūc un izdzen. Ar citu perspektīvu uz notikumu un citu attieksmi ir iespējams ieraudzīt pavisam citu situāciju un redzēt sevi no malas!
Ja kāds te skatījās "The BIG short", jau pašā sākumā bija skaists citāts (autoru aizmirsu) "Problēmās rodas ne jau tāpēc , ka Tu kaut ko nezināji, bet gan tāpēc, ka Tu esi100% pārliecināts par to, bet patiesībā tā nav!" Ar to es domāju, viss ir iespējams, bet ne visu mēs zinām. Ja tik es spētu sev pateikt, ka ir vēl kāds variants iespējams situācijā, kad esmu mīnusā, un pieņemt šo otru variantu par reālu.
Lietotājs pateica Paldies: pussycat
Time to create page: 0.160 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -328.63
Total yield: -4.43 %
W: 311 L: 401 Hit rate: 41.47 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
Shed 77.00 32.08 %
hellhound 70.22 4.77 %
Boomerangs 64.30 29.63 %