Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Mana prognožu līnija.

Mana prognožu līnija. pirms 9 mēneši 3 nedēļas #57510

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Vajag tik rakt! (Edgars Liepiņš)
  • Ziņojumi: 2061
  • Thank you received: 222
  • Punkti: 1662
Ilgi domāju kā apvienot patīkamo ar lietderīgo un lūk pie kā esmu nonācis. Tātad pēc šī gada statistikas kopsavilkuma, kuru pats biju centīgi sarēķinājis, sapratu ka ar tādiem pročiem kurus izdevās man izspiest gan gada kopsummā, gan arī tikai novembrī jāmēģina startēt kaut kur plašākos ūdeņos un jācenšas izsisties arī tur paraleli turpinot attīstīties un pilnveidoties jo tur latiņa lai tiktu pirmajā desmitniekā ir krietni augstāka.

Izvēle krita uz šo bijušās PSRS teritoriju PRO prognozētāju tusa vietu -

betteam.tv/?partner_id=23066

Koroče, jau trešo dienu apgūstu to vietu ir vēl dažas neskaidrības kuras nāksies izpētīt (naudas kustība iekšā un ārā uc) taču plusu un ērtību ir tik daudz ka pagaidām neko nemaksājot ir stipri interesanti tur pavadīt laiku un pat ielekt decembra kopējā reitingā paspējot ņemt dalību kopējā ikmēneša konkursā ar ap 500 dalībniekiem. Laika gaitā tepat pastāstīšu sīkāk par katru plusu ko redzu tur utt. Pagaidām ja šeit ir kādi, kuri man sekoja konkursu gaitā var manas prognozes dabūt no turienes par nieka 0.70 centiem gabalā. Savukārt tie kam biju apnicis vai kā citādi netīkams var sākt priecāties jo turpmāk šeit būšu stipri retāk, ja nu vienīgi saimnieks uzrīkos ko tiešām vilinošu un grandiozu atkal. Tuvākajās dienās tepat aprakstīšu sīkāk kas ir ļoooti patīkami tajā lapā bet varu teikt uzreiz ja darbojaties plašā diapazonā ar daudz likmēm n-tos kantoros tad tā vieta ir īstā jo tur jūsu vietā savilks visu statistiku pat par katru sporta veidu atsevišķi un pašam būs vieglāk izanalizēt kas jāatmet un kas jāpatur savā portfelī un ja vēl arī stabili spējat iet plusos ilgtermiņos tad domāju kāda gada-divu laikā radīsies iespējas saņemt kādu kapeiku no sekotājiem arī. Cūkas veiksmi visiem 2019 gadā!!!
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.
Lietotājs pateica Paldies: Rafaello, zzz, Jotu

Mana prognožu līnija. pirms 9 mēneši 3 nedēļas #57512

• armis
  • armis's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 690
  • Thank you received: 66
  • Punkti: 3020
O, nenocieties tomēr! B)
Par to betteam.tv (?) - biju tur iegājis, bet likās tik raibi un nepārskatāmi, gan no lietotāja viedokļa, gan arī no iespējamā partnera viedokļa. Kādas gan priekšrocības būtu piemēram, tieši šim saitam salīdzinot pret to pašu betadvisor.com, kur taču droši vien darbojas visa angliski runājošā pasaule?

Mana prognožu līnija. pirms 9 mēneši 3 nedēļas #57514

• zzz
  • zzz's Avatar
  • Pieredzējis lietotājs
  • Ziņojumi: 162
  • Thank you received: 49
  • Punkti: 609
armis Izveidoja:
O, nenocieties tomēr! B)
Par to betteam.tv (?) - biju tur iegājis, bet likās tik raibi un nepārskatāmi, gan no lietotāja viedokļa, gan arī no iespējamā partnera viedokļa. Kādas gan priekšrocības būtu piemēram, tieši šim saitam salīdzinot pret to pašu betadvisor.com, kur taču droši vien darbojas visa angliski runājošā pasaule?

man arī vizuāli nepārskatāmi liekas, interfeis tāds nedraudzīgs un statistika varēja būt labāka. svarīgākais protams, lai rezultāta ziņā lietderīgi - par to nav viedokļa.

pats es jau gadiem esmu blogabet - statistikas ziņā uzskaitei perfekti un liela izvēle ar pelnošiem kam sekot, vispār apbrīnoju kadrus, kas pērk pikus..

Mana prognožu līnija. pirms 9 mēneši 3 nedēļas #57515

• Jotu
  • Jotu's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 560
  • Thank you received: 131
  • Punkti: 19
zzz Izveidoja:
armis Izveidoja:
O, nenocieties tomēr! B)

man arī vizuāli nepārskatāmi liekas, interfeis tāds nedraudzīgs un statistika varēja būt labāka. svarīgākais protams, lai rezultāta ziņā lietderīgi - par to nav viedokļa.

pats es jau gadiem esmu blogabet - statistikas ziņā uzskaitei perfekti un liela izvēle ar pelnošiem kam sekot, vispār apbrīnoju kadrus, kas pērk pikus..

zzz, iespējams tevi apbrīno citi cilvēki kā tu kaut ko dari savā dzīvē par naudu/greizi/šķībi/nepareizi. Nevajag citus noniecināt.

varbūt vēlies ar savu profilu padalīties?
Telegram app čats bettingam LV valodā t.me/vsopsport

Mana prognožu līnija. pirms 9 mēneši 3 nedēļas #57516

• Jotu
  • Jotu's Avatar
  • Foruma veterāns
Ilgvar, pareizi dari. Te esi savu sasniedzis un laiks kāpt līmeni augstāk!

varbut tiešām paralēli vari vēl citās platformās to darīt? izpletīsies vairākās vidēs. Angliski terminus jau zini, likmes ievadīt pratīsi un nevajadzētu būt problēmām.

Zināšanas un disciplīnu!
Lietotājs pateica Paldies: ilgvarsp

Mana prognožu līnija. pirms 9 mēneši 3 nedēļas #57520

• zzz
  • zzz's Avatar
  • Pieredzējis lietotājs
  • Ziņojumi: 162
  • Thank you received: 49
  • Punkti: 609
Jotu Izveidoja:
zzz, iespējams tevi apbrīno citi cilvēki kā tu kaut ko dari savā dzīvē par naudu/greizi/šķībi/nepareizi. Nevajag citus noniecināt.
varbūt vēlies ar savu profilu padalīties?

? nevaru atrast, kur es kādu noniecināju. betteam veidotājus nezinu, bet cilvēciski baigie malači par tādu lielu projektu. uzrakstīju viedokli par funkcionalitāti, kur ir vieta attīstībai. ja no teksta starp rindām izdomāji noniecinājumu Ilgvaram, tad tā ir tikai tava fantāzija starp rindām.

Mana prognožu līnija. pirms 9 mēneši 3 nedēļas #57521

• Jotu
  • Jotu's Avatar
  • Foruma veterāns
Iespējams pārpratu, bet bija domāts ka cilvēki pērk un kas tur slikts, ka viņi pērk? Tu veikalā tak arī pērc preces ko citi var dabūt bezmaksas.

labāk savu linku iedod, lai varam pasekot.

pats ņem bezmaksas no citiem, sanāk ka padalīties arī varētu ar citiem.

Mana prognožu līnija. pirms 9 mēneši 3 nedēļas #57525

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Miers ar Jums, Miers ar Mums
  • Ziņojumi: 1742
  • Thank you received: 379
  • Punkti: 4074
Jotu atzïmēja zzz, ka viņš apbrīno cilvēkus, kas pērk pikus.
Es arï apbrïnoju, varu pamatot, bet slinkums.
Ilgvara säkuma depešu šoreiz nesapratu. Ko ïsti gribėja teikt.
Ka ir reģistrėjies nopietnäkä iestädė un vairs müsu smilškastė nesėdės, bet tomėr uz mūsu sm-kasti no.savas ik pa laikam sviedīs pasta atklätnītes, lai zinam .
Ilgvar, tur arï forums vėl niknāks, krievi tomėr. Tä kā pļāpät nāksi vien šurp.

Mana prognožu līnija. pirms 9 mēneši 3 nedēļas #57526

• Jotu
  • Jotu's Avatar
  • Foruma veterāns
domajis biju, ka tie kas perk, lai perk. vinu izveele tomer ta ir.

ir cilveki kas nesaprot kapec ir japerk gramatas, jo vini iet uz biblioteku.
ir cilveki kas nesaprot kapec ir jaremonte auto servisaa, ja pasi var saskruvet.
ir cilveki kas nesaprot kapec ir japerk likmes , ja vini pasi var izdomat un atrast bezmaksas.
ir cilveki kas nesaprot kapec ir ielene japerk, ja var tapat sapazities aktam.
ir cilveki kas nesaprot kapec ir jatere laiks un nauda sapazities, ja var nopirkt ieleni vai pazisti ielenes.
ir cilveki kas nesaprot kapec ir jatere nauda juristam, ja pats var ligumu sastadit.

vai tapec kads ir labaks/sliktāks? katram tomer savi 'nesaprotu'.

Gaidu ilgvara linku, lai varu sekot vina profilam un prieks ka vins paradis uzskatami ka tas jadara istenibaa.
Lietotājs pateica Paldies: wew

Mana prognožu līnija. pirms 9 mēneši 3 nedēļas #57527

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Paldies veči par atbalstu. Tas priecē un tiešām šo forumu rosina pilnībā nepamest. Ja nav grūti, iemetat te vēl kādu lielās smilškastes linku kurās vērts būtu ielūkoties arī man. Ja spēšu tīri fiziski visu apvienot tad nostartēšu arī tur. Pagaidām pirmajās dienās man tā krievu smilškaste tīri labi patīk un plusus esmu tur atradis krietni vairāk kā mīnusus. Pašam tīri cilvēciski interesē uz ko liek kadri kas spēj vākt ilgtermiņā virs 1000% jo man būtībā pat nav jāpērk viņu prognozes bet pietiek uzzināt līgas lai vēlāk pats pa tām pašiverētos un apskatītu kas un kā. Kā tikai tur nav! Visvisādu brīnumvalstu 2 līgas, U20 čempionāti, ūdenspolo utt.
Koroče darbs man būs ilgi un dikti to visu izpētīt, izanalizēt, atrast kantorus kur var ko uz to arī uzlikt utt.

Mana prognožu līnija. pirms 9 mēneši 3 nedēļas #57528

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Mani atrast tur vieglāk par vieglu. Meklē pēc šī paša username jeb ilgvarsp. Pat bildi savu smuko nenomainīju! :P

Mana prognožu līnija. pirms 9 mēneši 3 nedēļas #57529

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Nu un jāiet iekšā no adreses kas pirmajā postā izcelta, varbūt vēl kāds sev tur atradīs ja ne vietu kur pašam eksperimentēt tad vietu kur likmes iepirkt jo pirmie top kadri vismaz mani vecu krabi pārsteidza riktīgi.
Time to create page: 0.250 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -422.51
Total yield: -6.08 %
W: 288 L: 397 Hit rate: 39.45 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
LV_Mosquito 100.60 17.05 %
ilgvarsp 98.35 71.27 %
machijs -12.40 -8.27 %
Ozxerovs -18.30 -6.29 %