Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Interaktīvā dienasgrāmata(TOPošā treidera)

Interaktīvā dienasgrāmata(TOPošā treidera) pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60644

• Abudabi
  • Abudabi's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
  • Tev nebūs perfektcionismā ieslīgt-Grieķ.ev.1.bausl
  • Ziņojumi: 49
  • Thank you received: 6
  • Punkti: 45
Ideja ir šeit dalīties ar iespaidiem,pārdomām,jautājumiem,kas radušies,atziņām,varbūt mazliet arī emocijām.
Šādas dienasgrāmatas veidošana noteikti ir nepieciešam lai varētu sekot savam progresam un fiksēt gan kļūdas,gan iegūtās zināšanas un atnākušās idejas,bet publiski to daru ar domu,ka kādā brīdi varbūt kādu noderīgu atgriezenisko saiti varētu saņemt.

Pīsiņš un lai mums visiem veicas!
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.
Lietotājs pateica Paldies: greenC

Interaktīvā dienasgrāmata(TOPošā treidera) pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60648

• Abudabi
  • Abudabi's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
Sākšu šo sēriju ar vienu no pamatjautājumiem uz kuru ir jāatrod atbildi,bet man sevišķi neizdodas izlemt.
Tas ir izvēlēties kādu konkrētu tirgu un koncentrēt visu laiku un enerģiju attiecīgi uz to.Es gan palasot šī foruma arhīvus redzu,ka neesmu vienīgais kurš bliež vairākos virzienos vienlaicīgi ceļa sākumā.Tai pat laika saprotu,ka izvēlēties vienu prioritāti,kur veltīt lielāko daļu laika un resursu būtu efektīvāk drošvien.

Mēģināšu tad pa skaļo pēc plusu/mīnu sistēmas izvērtēt.

Futbols + Labi lasu spēli.spēle patīk.+Samēra labi pārzinu pāris vadošās lielās līgas.+ Laba likviditāte,daudz notikumu.+ Daudz info pieejams,gan kursi,apmācības,gan advancēties stati un visādu citu noderīgu info avoti.+

Futbols - Liela konkurence,diezgan precīzi koeficenti(lielajas līgās vismaz) - Straujas koefu svārstības tikai pie goliem un sarkanajām kartiņām - Tirgus apturēšana atslēgmomentos- Reizēm kaut kāda man nesaprotama tirgus raustīšanās,kaut kādā parkinsona ritmā(piem.vakardienas čempionu līgā)-,

Tennis + Daudz notikumu ar labu likviditāti gandrīz visu gadu un bieži labos laikos.+ Dinamiskas koefu svārstības.+ Labi lasu spēli.spēle patīk.+ Situācijas spēlē,kur var uzlikt bezriska vai arī pavisam mazriska likmi.+ Bieži mazo koeficentu favorīts zaudē vai vismaz nesagrauj pretinieku atbilstoši koeficenta mazumam.+ Nolasīt kas darās galvā 2 spelētājiem un izejot no ta paredzēt notikumu plūdumu vieglāk,kā to izdarīt komandas sportos.+ Daudz info pieejams..utt(tas pats kas futbolam).+

Tennis - Bieži grūti paspēt izsekot līdzi straujajiem kāpumiem un kritumiem spēlētāju sniegumā.Visādos laika mērogos.Gan spēles seta,pat geima,gan sezonas griezumā.Lai gan no otras puses,tas jau drīzāk plusā sanāk,ja šo faktoru apzinās labi un izmanto savā labā.
Tiks papildināts,kad kaut kas atnāks prātā...:)

Zirgi + Daudz tirgi katru dienu.Daži ar mazu likviditāti,bet daudzi arī ar labu.+ Daudz lielu svārtību pre-race(par in-play šeit nedomāju pagaidām).+ Ir daudz informācijas.Un pa cik var darboties līdzīgi kā akciju tirgū,tad ir pieejamas kaudze labu grāmatu,kur smelt zināšanas.Tur klāt,ja apgūt labi to pašu grafisko analīzi,tās zinašanas jau ir universālākas un pielietojamas plašāk par sporta biržu.+

Zirgi- Neko nezinu par pasu sportu un nav parliecības,ka ir kaut kāda interese ar to baigi aizrauties.- Pagaidām īsti nepadodas saprast to,kas un kāpēc tur tajā tirgū pre-race notiek.Ar retiem izņēmumiem.Nav jau arī daudz laika tur pavadīts.- Straujās neparedzamās koeficentu svārstības,kad ienak kāds iemest lielo piķi un koefs uzskrien debesīs vai nokrīt baznīcas gaiļa vienā acu mirkšķienā.-

Basketbols + Lasu spēli.Patīk spēle.+ koefu svārstības plasā diapazonā spēles laikā.+ Tirgus nevienmēr ir ļoti precīzs.Tas arī saprotams jo situāciju variācijas ir krietni plašākas par futbolu,savukārt tirgū nav tāda likviditāte,kur lielie spēlētaji noturētu koefu plus mīnus atbilstoši scenārija iespējamībai vienmēr.+

Basketbols - Naktīs.- - Nav pārak daudz informācijas pieejamas.Tieši treidinga ziņā.-

Futbols ņeizšķirts.

Tennis,jāpadomā labāk mīnusus vēl,lai butu objektīvāk:)

Zirgi arī neizšķirts.

Basketbols +1

Protams,visi plusi un mīnusi arī nav vienādi nozīmīgi.Taču pagaidām teniss izskatās visloģiskākais virziens pēc šīs analīzes.

Interaktīvā dienasgrāmata(TOPošā treidera) pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60649

• greenC
  • greenC's Avatar
  • Administrators
  • Ziņojumi: 8817
  • Thank you received: 1780
  • Punkti: 40679
Mazliet pielikšu no savas puses-

Futbols:
+ ļoti daudzas stratēģijas var automatizēt (noteikti kritēriji, ieejas/izejas punkti), tas nozīmē, ka izdari darbu pirms tam un pārējā laikā tas strādā tavā labā (nav obligāti jāsēž jāskatās pati spēle(s)).
+ man personīgi futbolā ir visvieglāk menedžēt risku. Startā paņem likmi un, principā, (ja neskaita kartīti) tikai 3 scenāriji (nenotiek nekas (lēna/paredzama koeficientu kustība, aiziet tev par labu vai iesit pretinieks). Iesit golu pret tavu pick'u, izej ārā, samazini liability vai jebkas cits, kas ir padomā

- skalpošanu bez labas (ātras) bildes aiztikt nav jēgas. Un ar visu bildi sanāks ielidot uz nevajadzīgiem vārtiem kādā momentā.
un piekrītu tam, ko jau minēji

Teniss:
+ var izvēlēties konkrētu tūri (WTA/ATP), vieglāk izsekot
+ likviditāte tirgos ir visa līmeņa turnīros, pat ITF

- sanāks iekrist kādreiz uz traumām (uz abām pusēm, arī ejot pret it kā nevarīgo klibo spēlētāju, kurš pēkšņi atdzimst no pelniem, saku no savas pieredzes :hee: )
- sarunātie mači zemākā līmenī
- tenisā ļoti jātur sevi grožos disciplīnas ziņā, ļoti viegli pārspīlēt ar likmju lielumiem, tāpat arī stop loss paņemt ir daudz grūtāk kā, piemēram, futbolā (jo nav laika atskaites, tirgus dinamisks utt)

Par basketbolu taisnība, ja grib ar to darboties nopietni, jāsēž katru nakti.

Iesaku papētīt kriketu (varbūt sapnis, ja lasa, var iekomentēt kaut ko)

Un nevajag sevi sākumā ierobežot uz noteiktiem sporta veidiem, tie izkristalizēsies paši un pietiekami skaidri. Noteikti vajag izmēģināt lielāko daļu. Ja prasa ar ko sākt, es sāktu ar futbolu, kamēr saprot visu Lay/Back principu, atbildības summas, softu utt.
Pēdējais labojums: pirms 1 mēnesis 1 nedēļa no greenC.
Lietotājs pateica Paldies: Abudabi

Interaktīvā dienasgrāmata(TOPošā treidera) pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60650

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Miers ar Jums, Miers ar Mums
  • Ziņojumi: 1794
  • Thank you received: 393
  • Punkti: 9326
Suņus esat nepelnīti izlaiduši.
Likviditāte priekš tevis abudabi būs pietiekoša.
Pat arī priekš greenca, pirmajā sunī samačojas vsmaz 10k.
Skrējieni ik pēc 7 min. Ātri esi barons vai bankrots.
Teorētiski par šiem dzīvniekiem nekas nav jāzina.
Jāzin algebra, loģika un reakcijas dotības. Jāparvalda gīks.
Pirms treidošanas iesaku 50 gr ne vairāk. Rodas flow sajūta, ka tu spēlē mūzikas instrumentu.
Lietotājs pateica Paldies: wew, Abudabi

Interaktīvā dienasgrāmata(TOPošā treidera) pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60651

• neredzams
  • neredzams's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 4866
  • Thank you received: 485
  • Punkti: 349
Ozxerovs Izveidoja:
Likviditāte priekš tevis abudabi būs pietiekoša.
Pat arī priekš greenca, pirmajā sunī samačojas vsmaz 10k.
Skrējieni ik pēc 7 min. Ātri esi barons vai bankrots.
Teorētiski par šiem dzīvniekiem nekas nav jāzina.
Jāzin algebra, loģika un reakcijas dotības. Jāparvalda gīks.
Pirms treidošanas iesaku 50 gr ne vairāk. Rodas flow sajūta, ka tu spēlē mūzikas instrumentu.

es iesaku pustopu :iedzeram: tad viss būs ok
Lietotājs pateica Paldies: wew

Interaktīvā dienasgrāmata(TOPošā treidera) pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60654

• Abudabi
  • Abudabi's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
Tas,ka jūs gan Ozxerovs,gan greenC dod mājienus,ka futbola in-play scalpings nav tas jēdzīgākais virziens,bet man līdz galam negribās laist vaļā šo ideju,atgādina man situāciju,kur es biju pretējā lomā.
Man darbā viens kolēģis, aizrāvies bija ar ideju nopelnīt toto liekot uz supermazajiem koefiem(1.01,1.02),kuriem viņaprāt jāiziet pa 100%.
Es patērēju daiezgan daudz laiku un enerģiju,lai mēģinātu viņam saprotamā veidā aiznest,ka tas ir ceļš uz lielu,neizbēgamu ieberzienu,tad kad viņš agrāk vai vēlāk netrāpīs.Viņš jau lika tur ap divām štukām lielas likmes,tāpēc arī tā iespringu uz centieniem atrunāt no ģeniālās domas.

Secinājumi divi. Ja cilvēks kaut ko ir ļoti stipri ieņēmis galvā,tad kaut kur pazūd kritiska pieeja pret savām idejām.Attiecīgi jābūt uzmanīgam vērtējot savas domas.
Un otrs,ko tajā brīdī aptvēru,cik liels potenciāls tomēr ir nopelnit sfērā,ja pat šķietami nebūt ne stulbs cilvēks var tik stūrgalvīgi maldīties,pat tad kad viņam elementārā pirmo klasu matematikas līmenī parāda cik neloģiska un bezcerīga ir viņa stratēģija.

Bet es pat nezinu vai to var saukt pa skalpingu tehniski,jo lielakā daļa sakasās otrajā puslaikā, momentos kad bumba nav spēlē,koefs strauji uzskrien pa kādiem 5 vai vairākiem tikiem.Un protams daru to tikai,kad tiešraide neatpaliek vairāk par 5 sek. 90% esmu tirgū,kad bumba nav spēlē.Pa kādām 30-40 spēlēm pagaidām vienu reizi uz golu ieberzos.Bet tas practice mode.Tam softam ko izmantoju,gan ta mačošanās diezgan pietuvināta realitātei.Parādās pat aptuvenā rindas vieta,kas dilsta atbilstoši mačotajām sumām uz attiecīgā koefa.
Pēdējais labojums: pirms 1 mēnesis 1 nedēļa no Abudabi.

Interaktīvā dienasgrāmata(TOPošā treidera) pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60656

• greenC
  • greenC's Avatar
  • Administrators
  • Ziņojumi: 8817
  • Thank you received: 1780
  • Punkti: 40679
Skalpot tikai un vienīgi ar satelīta bildi un ideālā gadījumā automatizēti, t.b. uztaisīt savu scriptu, kurš hostējas uz kkāda UK VPS, jo sanāk cīnīties ar tādiem pašiem botiem par vietu likmju rindā un tur milisekundes izšķir daudz.
esmu krustām šķērsām izmēģinājies kādreiz, nedomāju, ka kaut kas baigi mainījies
Pēdējais labojums: pirms 1 mēnesis 1 nedēļa no greenC.
Lietotājs pateica Paldies: Abudabi

Interaktīvā dienasgrāmata(TOPošā treidera) pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60658

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Miers ar Jums, Miers ar Mums
  • Ziņojumi: 1794
  • Thank you received: 393
  • Punkti: 9326
greenC Izveidoja:
sanāk cīnīties ar tādiem pašiem botiem par vietu likmju rindā un tur milisekundes izšķir daudz.

Cik bieži sastopos ar to - ielieku pirmais, bet paņem pēdējam. pat ir tāda sajūta kā bomzim no trešās pasaules daljas. :hee:
Pēdējais labojums: pirms 1 mēnesis 1 nedēļa no Ozxerovs.

Interaktīvā dienasgrāmata(TOPošā treidera) pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60661

• neredzams
  • neredzams's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 4866
  • Thank you received: 485
  • Punkti: 349
Abudabi Izveidoja:
Tas,ka jūs gan Ozxerovs,gan greenC dod mājienus,ka futbola in-play scalpings nav tas jēdzīgākais virziens,bet man līdz galam negribās laist vaļā šo ideju,atgādina man situāciju,kur es biju pretējā lomā.
Man darbā viens kolēģis, aizrāvies bija ar ideju nopelnīt toto liekot uz supermazajiem koefiem(1.01,1.02),kuriem viņaprāt jāiziet pa 100%.
Es patērēju daiezgan daudz laiku un enerģiju,lai mēģinātu viņam saprotamā veidā aiznest,ka tas ir ceļš uz lielu,neizbēgamu ieberzienu,tad kad viņš agrāk vai vēlāk netrāpīs.Viņš jau lika tur ap divām štukām lielas likmes,tāpēc arī tā iespringu uz centieniem atrunāt no ģeniālās domas.

Secinājumi divi. Ja cilvēks kaut ko ir ļoti stipri ieņēmis galvā,tad kaut kur pazūd kritiska pieeja pret savām idejām.Attiecīgi jābūt uzmanīgam vērtējot savas domas.
Un otrs,ko tajā brīdī aptvēru,cik liels potenciāls tomēr ir nopelnit sfērā,ja pat šķietami nebūt ne stulbs cilvēks var tik stūrgalvīgi maldīties,pat tad kad viņam elementārā pirmo klasu matematikas līmenī parāda cik neloģiska un bezcerīga ir viņa stratēģija.

Bet es pat nezinu vai to var saukt pa skalpingu tehniski,jo lielakā daļa sakasās otrajā puslaikā, momentos kad bumba nav spēlē,koefs strauji uzskrien pa kādiem 5 vai vairākiem tikiem.Un protams daru to tikai,kad tiešraide neatpaliek vairāk par 5 sek. 90% esmu tirgū,kad bumba nav spēlē.Pa kādām 30-40 spēlēm pagaidām vienu reizi uz golu ieberzos.Bet tas practice mode.Tam softam ko izmantoju,gan ta mačošanās diezgan pietuvināta realitātei.Parādās pat aptuvenā rindas vieta,kas dilsta atbilstoši mačotajām sumām uz attiecīgā koefa.

kā tev ar asins spiedienu ?

Interaktīvā dienasgrāmata(TOPošā treidera) pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60663

• Jotu
  • Jotu's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 587
  • Thank you received: 137
  • Punkti: 46
Malacis par iesākuma entuziasmu!

teniss
''Nolasīt kas darās galvā 2 spelētājiem un izejot no ta paredzēt notikumu plūdumu vieglāk,kā to izdarīt komandas sportos''

''Bieži grūti paspēt izsekot līdzi straujajiem kāpumiem un kritumiem spēlētāju sniegumā.''

tad kā tur īsti ir tenisā vēl laikam pats nezini. varēsi sākot no janvāra noskaidrot un iemest dienasgrāmatā.

Kāda likviditāte tevi satrauc, ja tu visu cik saprotu dari uz papīra? Tiec galā ar 20eiro atbildību iesākumā un tam der jebkurš sporta veids. Izskatās, ka gribi skalpēt. Dari to ar futbolu,jo nekas vienkāršāks par futbolu nav izdomāts pasaulē. max 96min un 1gols.
Un ko skalpēsi basketbolā, ja tev bilde ir lēnāka kā dažam labam šeit un pasaulē? Pie tiem robiem trepēs paliksi jaņos biežāk kā punktos.

Ozx tev labi ieteica pāris reizes : gribi treidot iemācīties - lieto suņus vai zirgus.
Viss pārējais ir parasts gamblings tikai tas treida nosaukums ir prestižāks nosaukums, jo pietuvināts biržai kas ir prestižāks pasākums.

varbūt vari uzrakstīt kas par nepareizu lietu ir backot 1.02 ? Kādēļ lai šis būtu nepareizāk kā piemēram 1.90 vai 3.20 ?
Telegram app čats bettingam LV valodā t.me/vsopsport
Pēdējais labojums: pirms 1 mēnesis 1 nedēļa no Jotu.

Interaktīvā dienasgrāmata(TOPošā treidera) pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60665

• wew
  • wew's Avatar
  • Pieredzējis lietotājs
  • Warde-WisTa
  • Ziņojumi: 160
  • Thank you received: 63
  • Punkti: 8
neredzams Izveidoja:
Ozxerovs Izveidoja:

es iesaku pustopu :iedzeram: tad viss būs ok
:prosit: pievienojos ar stopu vai diviem pusstopiem un visa strategjija :vechuks:
janvārī tenisā jālieto balzāms tad pirms vimbeldonas vīnu un alu pec vimbeldonas uzkožam un decembrī savelkam kopā galus :popkorns:

Interaktīvā dienasgrāmata(TOPošā treidera) pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60666

• sapnis
  • sapnis's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1087
  • Thank you received: 99
  • Punkti: 103
Kriketu iesaku visiem. Es pats kā biju neizglītots nabags , tāds joprojām esmu. Kad veicas ieslēdzas save money mode un netiek riskēts bet viss iztērēts sūdos. Ir daži simti kabatā , zināšanas un lieli sapņi :lol:
Pēdējais labojums: pirms 1 mēnesis 1 nedēļa no sapnis.
Time to create page: 0.169 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -20.71
Total yield: -0.36 %
W: 256 L: 323 Hit rate: 41.90 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
Ozxerovs 125.60 37.29 %
LV_Mosquito 61.80 19.94 %
ilgvarsp 46.75 2.23 %
greenC 20.20 13.93 %