Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Mana spēlīte ar treidinga banku jeb kā turēt sevi

Mana spēlīte ar treidinga banku jeb kā turēt sevi pirms 7 gadi 5 mēneši #7514

• baisuls
  • baisuls's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1038
  • Thank you received: 89
  • Punkti: 0
...grožos

Karo4 - mošk dažiem liksies bērnišķīgi, mošk kādam nevajadzīgi, bet šī spēlīte man ļauj turēt grožos manu banku un kontrollēt sevi. Spēle atgādina RPG (Role Playing Game) tiem kas spēlē kompi tad es runāju par tādām špīlēm kā Diablo, World of Warcraft. Izaugsmes spēles - karo4 - kad sakapā salātos noteiktu skaitu neģēlu vai kad izpildei uzdevumus kad esi kā izsūtāmais.

šeit līdzīgi - kamēr es nenopelnu noteiktu skaitu kāposta - tikmēr nepalielinu likmi, ja pakāšu kautkādu ciparu un nokrītu atpakaļ - tad samazinu likmi, līdz atpelnu, vai atkal padēju...

Tātad - Ja tikko sāku, un saaku ar divīti, tad nepalielinu likmi līdz trinītim tik ilgi, kamēr nav nopelnīts trinītis. Pietrūks viens cents/penss - nepalielinu likmi.

Tātad - straadaaju ar diviiti (pirmais liimenis), ja no tā nenopelnu trinīti, nepalielinu uz 3. Nopelnu trinīti, pāreju nākamajā līmenī un likme i triniitis.
- ja strādāju ar trinīti (otrais līmenis), nepalielinu uz chetrīti, kamēr nav noplenīts chetrītis, nopelnīts chetrīts, pāreju nākamajā līmenī (trešais līmenis) un likme i chetriitis

ja piem. nopelniits kopā 7.54e (trešais līmenis 3+4) un man tajā dienā papish... einārs - tad es pakāšu doto līmeni un samazinu no 4riisha uz triniiti.

Tāpat atzīmēju rekordus - trasē, dienā, mēnesī

Nu tā chubinos, pašam interesanti :prosit:

www.bildites.lv/images/ekgnlfixslvt05d5il.png
www.bildites.lv/images/ciuj7922ywcdhwirqsjv.png
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

Re: Mana spēlīte ar treidinga banku jeb kā turēt sevi pirms 7 gadi 5 mēneši #7515

• Cietsmaidis
  • Cietsmaidis's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1153
  • Thank you received: 56
Es kaut kā pret to bankas menedžeri attiecos tā filozofiskāk. Ieraugi 1.5 vietā gļukainu 1.1, zini ka būs tulīt atpakaļ kā minimums 1.4 . Piemērus var variēt kā grib. Kāpēc sevi turēt striktā % ķēdē?

Es zinu ka NBA esmu pajēmis pilnīig visu banku in play , kur kofs izleca no rāmjiem škiet 30 vai cik tur tikus. Šeit arī pašsaprotami, kad šāds izlēciens notiek, ja pēdējā ceturdaļa, tad jau tas ir pastiprināts un nevajadžīgs risks, kad 4 pt divu muļķīgu kļudu dēļ var visu aizlaist grīštē. .Svarīgi arī ir šādu izlēcienu( it sevišķi ja piedāvātā ir liela likme priekš marketa uzsūktspējas, ja vien uzsūktspēja vispār eksistē,kaut cik pieņemami) paņemt vienam pašam, jo tad, tev nebus konkurentu uz atdošanu atpakaļ un kofs atgriezīsies bez pretestības tieši pareizajā cenā. Kas varētu nenotikt, ja daudzi paņem pa bišķim un uzreiz grib atdot taisot, ātro frī monej.
Droši vien ka tas pats darbojas arī tavos lopos pre match, jautajums kad beigs cīkstēt un apzināt savas iespējas.

P.S
ugidijs teica ka tu daudz depresīvo mūziku klausoties, varbūt tas ir iemesls nervozitātei, kas materializējas 100001 topikā? :rock:
1 ļimaks un es quit
Pēdējais labojums: pirms 7 gadi 5 mēneši no Cietsmaidis.

Re: Mana spēlīte ar treidinga banku jeb kā turēt sevi pirms 7 gadi 5 mēneši #7516

• Cietsmaidis
  • Cietsmaidis's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1153
  • Thank you received: 56
Tikai nevajag pārprast un domāt, ka es aģitēju uz visas bankas likšanu katrā mazliet šķībā situācijā :mrgreen:
1 ļimaks un es quit
Pēdējais labojums: pirms 7 gadi 5 mēneši no Cietsmaidis.

Re: Mana spēlīte ar treidinga banku jeb kā turēt sevi pirms 7 gadi 5 mēneši #7517

• baisuls
  • baisuls's Avatar
  • Foruma veterāns
Es esmu Latvijas lielaakais smagaas muuzikas eksperts un izbijis FP DJ, bet pats radu saliidzinoshi popsiigu muzichku - muuzika neiespaido manu gariigo, bet visaadas tizlas neveiksmes loptirguu gan, bet nu - man liekas ka iet uz priekshu. Banka man atljauj likt ljooti lielas summas, bet nahren man vajag padir.. to pikji, vot tas gan mani iestums deprsijaa, peec kaa nav vajadziibas. Kopsh manu arbitraazhas biznesu sabojaaja aatrie limiti un esu bezdjeljniks tad man shobriid nomierina ja speeju sakastiit komunaalajiem un iestaastiit sev ka bodiite plaukst pa bikiitim. Nu vismaz taa liekas.

Citi nelaime nervozitaatei - laiks maz, bet naakamaa O kartes atlases kaarta tuvojas ;)

Re: Mana spēlīte ar treidinga banku jeb kā turēt sevi pirms 7 gadi 5 mēneši #7518

• baisuls
  • baisuls's Avatar
  • Foruma veterāns
Cietsmaidis Izveidoja:
Tikai nevajag pārprast un domāt, ka es aģitēju uz visas bankas likšanu katrā mazliet šķībā situācijā :mrgreen:

man veel nav taads skills lai chohniitu kad line i pakalja un kad nee :super:

Re: Mana spēlīte ar treidinga banku jeb kā turēt sevi pirms 7 gadi 5 mēneši #7534

• urkjis
  • urkjis's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
  • Ziņojumi: 59
  • Thank you received: 2
nu manuprāt ja paskatās matemātiski uz to lietu tad sanāk līmeņa zaudēšanas gadījumā lēnāk atkopties, jo pieņemsim tu tiko sasniedz kautkādu savu līmeni un piemēram 3 tikus pakās, tad sanāk nokrist līmeni atpakaļ ar mazākām likmēm, taču lai ar mazāku likmi atpelnītu to pašu naudu tev jau vajag vairāk kā 3 tikus.
Time to create page: 0.191 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -27.80
Total yield: -7.22 %
W: 27 L: 11 Hit rate: 69.23 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
hellhound 26.20 16.38 %
greenC 5.00 33.33 %
Rafaello -8.30 -35.37 %
Ozxerovs -10.00 -37.50 %