Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: 2018.gada konkursu kopējā statistika.

2018.gada konkursu kopējā statistika. pirms 6 mēneši 1 nedēļa #57193

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Vajag tik rakt! (Edgars Liepiņš)
  • Ziņojumi: 2018
  • Thank you received: 213
  • Punkti: 121
Solīts - darīts! :vechuks:
Te būs divas bildes ar visu to, kuri piedalījās šogad konkursos kopējo statistiku. Diviem konkursiem (french open teniss un olimpiskajam) diemžēl neatradu katra izdarīto likmju skaitu tāpēc tiem kas tur piedalījās likmju skaita ailē ir arī jautājuma zīmes. Tomēr būtiskākie rādītāji apkopoti visiem. Pirmā tabula pēc šeit pieņemtā tīrā profita rādītājiem, bet otrā tabula pēc tipsteru saitos pieņemtā procentiem no apgrozītā kapitāla, kas būtībā parāda cik katrs var nopelnīt gan gadā, gan mēnesī tīri procentuāli no summas kuru nu katrs izvēlas grozīt savā kontā. Tiem kas mīnusos vidējo mēneša procentu nerēķināju jo jēga tam nav. Sorry ja kādam atkal kaut kas izliksies ne tā utt. Vienkāŗši statistika un viss.
PS.Lieki teikt ka jāpievērš vēl uzmanība arī katra izdarīto likmju skaitam un jo to vairāk jo bilde patiesāka. Tiem kam nav pat kopā 50-60 būtībā bilde pēc nākošajām 50 var arī krietni izmainīties. Veiksmi visiem jaunajā 2019 gada sezonā!!! :latvija:
Pielikumi:
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.
Lietotājs pateica Paldies: zzz

2018.gada konkursu kopējā statistika. pirms 6 mēneši 1 nedēļa #57194

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Lai būtu interesantāk pievienoju te arī krievu lapas betteam.ru slavas zāles labāko profu rādījumus par 2018 gadu kopumā un tikai par novembri. Ir uz ko protams vēl tiekties!
Pielikumi:

2018.gada konkursu kopējā statistika. pirms 6 mēneši 1 nedēļa #57198

• armis
  • armis's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 668
  • Thank you received: 60
  • Punkti: 2998
Vēl gan bez šiem bija arī daži citi miniturnīri-piemēram, lielo koeficientu turnīrs. Šogad tie bija šķiet, divi. Protams, tur dalībnieku bija mazāk, bet pēdējā laikam pieci. Cīņas bija sīvas un interesantas :atspiedies: :super:

2018.gada konkursu kopējā statistika. pirms 6 mēneši 1 nedēļa #57203

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
armi, starpposmos tādu miniturnīru bija vesela kaudze (reizēm es nedēļā vadīju kādus 3 arī) taču būtībā tie bija neoficiāli treniņmači kuros pat procentus neviens nerēķināja jo paši jau vien to darījām bez moduļa pieslēguma un vienā daļā vispār skaitījām tikai W un L likmju skaitu.

2018.gada konkursu kopējā statistika. pirms 6 mēneši 1 nedēļa #57204

• neredzams
  • neredzams's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 4710
  • Thank you received: 455
  • Punkti: 196
ilgvarsp Izveidoja:
armi, starpposmos tādu miniturnīru bija vesela kaudze (reizēm es nedēļā vadīju kādus 3 arī) taču būtībā tie bija neoficiāli treniņmači kuros pat procentus neviens nerēķināja jo paši jau vien to darījām bez moduļa pieslēguma un vienā daļā vispār skaitījām tikai W un L likmju skaitu.

Tak jau ZB - cirvis tu esi - pietam vēl neass - kaut cirvim nemaz tādam nav jābūt

www.sportabirza.com/forum/likmju-konkurs...ikums-llc-2017#47227

te ir īstais turnīr. Tevi kaut kā tur neredzu
Pēdējais labojums: pirms 6 mēneši 1 nedēļa no neredzams.

2018.gada konkursu kopējā statistika. pirms 6 mēneši 1 nedēļa #57207

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Laikam man ar gadiem :vechuks: problēmas ka neesmu pamanījis un izlaidis LČ ar veselu 1000 EUR balvās šogad. Un kā šis turnīrs spētu mainīt tabulā vietas abu galu izteiktajiem līderiem teiksim procentu ziņā, jo man taču tur bija pat mīnuss 1.11% kamēr godalgotajam neredzamajam izcili 15.45%. Tos pieskaitot tagad teiksim klāt 2018 gada rezultātiem taču būtu milzīgas izmaiņas tabulā! :haha:
Nu un tagad sagatavojos akmeņu krusai pār sevi, jo ja paliekam nopietni tad laikam jau kaut kas īsti nav kārtībā ar to Latvijas čempiona noteikšanu, ja pie balvām tiek tāds slotaskāts, kurš VIENĪGAIS no visiem šogad spējis noliet vairāk kā 100%. Vienā turnīrā iedot pat 1000 EUR tiem kam uzkrīt cūcene tieši tad nav īsti objektīvs rādītājs tomēr. Objektīvi būtu izveidot gada reitingu, kā to jau esmu izdarījis šogad un pēc tā arī uzreiz redzams, kurš tad gada kopsavilkumā ir spējis savākt lielāko profitu vai (vēl vairāk akmeņu lido) kurš spējis sasniegt lielākos procentus no apgrozījuma. :super:

2018.gada konkursu kopējā statistika. pirms 6 mēneši 1 nedēļa #57208

• armis
  • armis's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 668
  • Thank you received: 60
  • Punkti: 2998
Ilgvar, neķer kreņķi. :popkorns: tas LLČ bija 2017.gadā! Bet Tu jau stādīji šīgada topu. Tā ir, ka šogad Tev labi veicies (vai arī likumsakarība, neņemos spriest), ka visos turnīros esi stabilos un vienmērīgos plusos. Bet tajā LLČ2017 šķiet tā nebija. Tāpēc, ja sastādītu līdzīgu bilanci par pagājušo gadu, tad visticamāk līderi būtu citi.
Tie lielo koeficientu turnīri protams, bija tādi mazākas raudzes turnīri, tomēr arī tur bija balvu fonds un cīņa interesanta, un šķiet ka tie šogad bija vienīgie papildus turnīri. Tavējie bija pagājušā gadā. Vnk ja tos iekļautu kopsummā, katru likmi novērtējot ar 10 punktiem līdzīgi kā šeit, tad, piemēram, mana bilance jau izskatītos citādāk :cheer:

2018.gada konkursu kopējā statistika. pirms 6 mēneši 1 nedēļa #57209

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Пилите, Шура!
  • Ziņojumi: 1684
  • Thank you received: 370
  • Punkti: 5218
skatos, jums reāli uztrauc kur katrs atrodas statistikā.

Taisnību sakot pārejiem tas neuztrauc nemaz.

Bet pateikšu - Armi, Tu biji lielisks! Ilgvar - Tu arī, visi bija lieliski un labi.
Neredzams arī.
Lietotājs pateica Paldies: ilgvarsp

2018.gada konkursu kopējā statistika. pirms 6 mēneši 1 nedēļa #57210

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Statistika būtībā ir visu šeit startējušo reitings turklāt tā parāda katra indivīda spējas ilgtermiņos vai nu pelnīt vai nē. Tā kā pirmkārt tomēr jūtos kā slinks investors nevis čakls darba zirgs-likmju licējs man to stādot apakšā vēl ir arī savas merkantilās intereses maybe atrast vietā kur pa to nekas nav jāmaksā sev stabilu darba zirgu komandu tāpat kā es to daru visādās citās platformās (Forex, utt) lai pašam vēl mazāk vajadzētu ko domāt un lai es varētu to darīt tikai tad kad uznāk vēlēšanās to darīt.
Un tieši ņemot vērā iepriekš teikto man ir doma šo to apkopot arī no 2017 un pat 2016 gada lai redzētu vēl patiesāku kopainu par mums visiem un vai ir te tomēr kāds kurš var izspiest vairāk vidēji mēnesī procentus par mani pašu tieši ilgtermiņā.
Armi , tev nāksies vilties jo mīnusos es nebiju arī tad vismaz kopsummā nē varbūt dažā turnīrā gan taču tad arī nelielos kā jau minētajā 2017 LČ ar mīnus 1.11%. :haha: Vidējais tāpat kopā ņemot visus gadus man būs stipri pieklājīgs.
PS.Un lai tā būtu kā mana ziemassvētku dāvana arī citiem kuri mīl vairāk slinkot nekā strādāt. :super:

2018.gada konkursu kopējā statistika. pirms 6 mēneši 1 nedēļa #57215

• cookro
  • cookro's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 406
  • Thank you received: 53
  • Punkti: 7923
Cik piemēram bet365,willhill,unibet ļautu ņemt mēnesī ārā lai nenogrieztu limitus?

Lai tā bilde būtu reāla tad jātaisa konkursi tikai iekļaujot Pinacli un Sbobet,mūsu kantorus jāmet ārā.

2018.gada konkursu kopējā statistika. pirms 6 mēneši 1 nedēļa #57216

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Čābīgi būs ar to 2017 un agrākajiem gadiem jo lielākā daļa konkursu ir apmēram šādā formā saglabāti kā bildē un tur var saprast tikai kuri paņēmuši balvu fondu.
Pievienot varēs tikai vēl trijus LČ 2017 un knockout 2016 un ziemas čempionātu kur bildes ir ar visiem datiem.
Pielikumi:

2018.gada konkursu kopējā statistika. pirms 6 mēneši 1 nedēļa #57217

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
cookro, ja nogriež teiksim minimālo likmi uz spēli līdz kādiem 20 EUR vienalga taču var ap 500-1000 EUR nedēļā apgrozīt vismaz un galā mēnesī tāpat pieklājīgi nopelnīt ja uztaisi kādus 10% no apgrozītā. Tā izdari kādos 4 kantoros un tīri normāla alga sanāks.
Time to create page: 0.253 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -95.45
Total yield: -3.26 %
W: 145 L: 164 Hit rate: 46.33 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
Jotu 116.37 41.86 %
hellhound 114.52 29.44 %
Rafaello -11.34 -4.22 %
greenC -11.50 -9.20 %