Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Ziemas likmju turnīrs

Ziemas likmju turnīrs pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60561

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Vajag tik rakt! (Edgars Liepiņš)
  • Ziņojumi: 2085
  • Thank you received: 224
  • Punkti: 0
Jā organismam tomēr jau 55 gadi kā nekā. Arī uzturs un dzīves veids rudens-pavasara periodos nav īsti pareizs utt.
Vecums kā saka nenākot viens, bet komplektā ar visādām kaitēm. :vechuks:
Pamazām jau lienu ārā no bedres un pēdējā zāļu kombinācija tagad darbojas un palīdz.
Bet attiecībā par centa likmēm labi tomēr ka tā jo bail pat iedomāties kādus mīnusus būtu uztaisījis ja pēdējos mēnešus būtu jāstrādā teiksim tikai ar lielām summām. Koncentrācija praktiski nekāda, arī analīze drūmi klibo utt utjprjm.
Bet par lietu dēļ kā šo rakstīju , nevajag viennozīigi tādu punktu kādu Ozijs piedāvāja jo jebkuram jebkas var gadīties un no tā nav neviens pasargāts. Vnk organizatoram jāčeko līdzi un jāmaina pašam ja kāds buksē.
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

Ziemas likmju turnīrs pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60562

• neredzams
  • neredzams's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 4866
  • Thank you received: 485
  • Punkti: 349
vēlu Tev veselību , bet labi, ka mums ir tāds greenC :iedzeram:
Pēdējais labojums: pirms 1 mēnesis 1 nedēļa no neredzams.
Lietotājs pateica Paldies: ilgvarsp

Ziemas likmju turnīrs pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60563

• armis
  • armis's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 695
  • Thank you received: 67
ilgvarsp Izveidoja:
Jā organismam tomēr jau 55 gadi kā nekā. Arī uzturs un dzīves veids rudens-pavasara periodos nav īsti pareizs utt.
Pamazām jau lienu ārā no bedres un pēdējā zāļu kombinācija tagad darbojas un palīdz.
Bet attiecībā par centa likmēm labi tomēr ka tā jo bail pat iedomāties kādus mīnusus būtu uztaisījis ja pēdējos mēnešus būtu jāstrādā teiksim tikai ar lielām summām. Koncentrācija praktiski nekāda, arī analīze drūmi klibo utt utjprjm.
Bet par lietu dēļ kā šo rakstīju , nevajag viennozīigi tādu punktu kādu Ozijs piedāvāja jo jebkuram jebkas var gadīties un no tā nav neviens pasargāts. Vnk organizatoram jāčeko līdzi un jāmaina pašam ja kāds buksē.

Organisms sūta brīdinājumus, ka nav kas labi. 55 gadi - tas nu galīgi nav daudz. Iespējams, pienācis laiks ko mainīt dzīvē. Ko tieši un kā - tas tiek dots katram pašam sajust, ja vien uzmanīgi ieklausamies.

Ziemas likmju turnīrs pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60564

• uldiss
  • uldiss's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 6779
  • Thank you received: 1292
  • Punkti: 697
Ilgvar, veselību !

Ziemas likmju turnīrs pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60580

• cookro
  • cookro's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 431
  • Thank you received: 59
  • Punkti: 2946
ilgvarsp Izveidoja:

Kaut neesmu nekāds puika,bet zāles praktiski nelietoju.Man arsenālā pārsvarā karsta tēja,citrons,medus,ievārijums un galvenais baltais uguns dzēriens-bez tā nekur.Par to punktu ņemšanu lpiekritīšu,viss kas var gadīties salimt,aizdzeerties weekendā.Galvenais lai tikai netiek liktas likmes uz priekšu,bet iepriekšējās dienas rezi nav atjaunoti..Vispār visiem :iedzeram: :iedzeram:

Ziemas likmju turnīrs pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60581

• Rafaello
  • Rafaello's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 547
  • Thank you received: 132
  • Punkti: 135
Man ir neizsakams prieks ka pa lielam, kodols esam te ļoti labvēlīgi, koleģiāli, pat mīļi :kiss:

Turpinām drāzt kantorus :boxing:

Ziemas likmju turnīrs pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60582

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
cookro - Es jau arī praktiski tā dzīvoju gadu desmitus. Kad pēc ļoti ilga laika kādus 3 gadus atpakaļ bija nepieciešama kaut kāda medicīniskā izziņa atklājās ka mans ģimenes ārsts sen kā miris, bet mana kartiņa vispār pazudusi. :haha:
Nu un tad tas ārsts kuru izvēlējos kā nākamo ģimenes ārstu arī atklāja faktu ka asinspiediens esot paaugstināts. Soli pa solim un ziemas periodos sāka paaugstināties jau līdz kosmiskam līmenim. Pirmo reizi zāles pierunāja dzert pagājušajā ziemā taču vasarā kad atsāku sportot, dzert 3 litrus ūdens dienā utt mierīgi atkal varēju par zālēm aizmirst. Kā velosipēdu noliku malā un kādu mēnesi kļuvu kūtrāks tā atkal pasliktinājās situācija līdz murga līmenim pavisam nesen. Vienalga vēl arvien ceru ka nākamvasar atkal tikšu vaļā no zālēm un tad jāizdomā kā noturēties jau nākamo ziemu bez tām.

Ziemas likmju turnīrs pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60583

• Samurai07
  • Samurai07's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
  • Ziņojumi: 53
  • Thank you received: 4
  • Punkti: 50
Sorry, es pat nezināju ka man vēl tur kas jāatjauno. Godīgi sakot, īsti nebija laika pat aizdomāties kā šis viss pasākums norit - ka pēc tam vēl kas jāatjauno, būšu palaidis garām. (vai nu arī noteikumos nebija minēts)
Jauniņais esmu, un viss vēl šis man jāmācās, kā arī tas kā pelnīt naudu ar šo ilgtermiņā. Vienas dienas vinnētājs jau sen esmu :D Tikai otrais konkurs pēc NBA Fantasy, abos esmu avantūras un ilgtermiņa naudas apgrozisanas dēļ vadīts. Mērķis - NBA betfair trading apgūšana.
@ilgvarsp,
Paldies par tavu plecu:) Es pēc 10 gadu prombūtnes, šorīt pārcēlos ar ģimeni atpakaļ uz LV. Vēl tik nākamgad pabeigt pašam lietas tur palika uz pāris mēnešiem. Saprotams, sporta uzmanība tika samazināta.
@Ozij un pārejie,
Atvainojos ka čakarēju turnīru, bet dezinformācijas dēļ.
Man nav to 20 euro žēl gan savas vainas pēc, gan garām aizšaut likmju dēļ. Bet turpmāk, lūdzu, rakstiet laicīgi ja redzat ka trūkst kas no manas puses. Būšu pateicīgs.
Vakarā vai no rīta mēģināšu izpētīt/izlabot kas un kā tur jāatjauno.

Ziemas likmju turnīrs pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60584

• Rainers
  • Rainers's Avatar
  • Pieredzējis lietotājs
  • Ziņojumi: 249
  • Thank you received: 55
  • Punkti: 22
Nu ko Ilgvar,jāsāk skriet :)

Ziemas likmju turnīrs pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60585

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Rainer, kaut ko jau būs jāizdomā darīt, bet pa āru sportot kad temperatūra kļūst apmēram zem +12 man arī nedrīkst dēļ jaunībā iegūtā nervu iekaisuma, kas momentāli atdzīvojas tādos apstākļos :vechuks: . Jāpērk būs kāds velotrenažieris drīzāk un mājas apstākļos jāmin n-tos km. Un jāpārstāj sēdēt pie datora kas var nozīmēt arī pārstāt darboties ar likmēm arī. :palogu: :haha:
Lietotājs pateica Paldies: Rainers

Ziemas likmju turnīrs pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60587

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Miers ar Jums, Miers ar Mums
  • Ziņojumi: 1794
  • Thank you received: 393
  • Punkti: 9326
Samurai07 Izveidoja:
Sorry, es pat nezināju ka man vēl tur kas jāatjauno. Godīgi sakot, īsti nebija laika pat aizdomāties kā šis viss pasākums norit - ka pēc tam vēl kas jāatjauno, būšu palaidis garām. (vai nu arī noteikumos nebija minēts)
Jauniņais esmu, un viss vēl šis man jāmācās, kā arī tas kā pelnīt naudu ar šo ilgtermiņā. Vienas dienas vinnētājs jau sen esmu :D Tikai otrais konkurs pēc NBA Fantasy, abos esmu avantūras un ilgtermiņa naudas apgrozisanas dēļ vadīts. Mērķis - NBA betfair trading apgūšana.
@ilgvarsp,
Paldies par tavu plecu:) Es pēc 10 gadu prombūtnes, šorīt pārcēlos ar ģimeni atpakaļ uz LV. Vēl tik nākamgad pabeigt pašam lietas tur palika uz pāris mēnešiem. Saprotams, sporta uzmanība tika samazināta.
@Ozij un pārejie,
Atvainojos ka čakarēju turnīru, bet dezinformācijas dēļ.
Man nav to 20 euro žēl gan savas vainas pēc, gan garām aizšaut likmju dēļ. Bet turpmāk, lūdzu, rakstiet laicīgi ja redzat ka trūkst kas no manas puses. Būšu pateicīgs.
Vakarā vai no rīta mēģināšu izpētīt/izlabot kas un kā tur jāatjauno.

Labs i. Neko vairs neteikšu. Mazums kāds tai brīďī muitā aizturēts par koku krokodila izbāzenī.

Ziemas likmju turnīrs pirms 1 mēnesis 1 nedēļa #60590

• jaundza
  • jaundza's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 579
  • Thank you received: 66
  • Punkti: 417
bwin noteikumos ir, bet izvēlē nav!
Time to create page: 0.206 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -20.71
Total yield: -0.36 %
W: 256 L: 323 Hit rate: 41.90 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
Ozxerovs 125.60 37.29 %
LV_Mosquito 61.80 19.94 %
ilgvarsp 46.75 2.23 %
greenC 20.20 13.93 %