Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: [konkurss]EČ Futbolā 2020

[konkurss]EČ Futbolā 2020 pirms 4 mēneši 3 nedēļas #61981

• jaundza
  • jaundza's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 628
  • Thank you received: 78
  • Punkti: 10466
Saņemamies, KHL arī sākas!!!
Tēma slēgta.

[konkurss]EČ Futbolā 2020 pirms 4 mēneši 2 nedēļas #61982

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Vajag tik rakt! (Edgars Liepiņš)
  • Ziņojumi: 2177
  • Thank you received: 265
  • Punkti: 28092
Šeit tomēr izskatās ka organizatoram ir lielas problēmas. Ja manas šaubas viņš spēs izkliedēt pārliecinot ka viss ir un būs OK tad protams piedalos. Organizators pats domājams labi saprata, ko es nevaru nekādi sagaidīt. Bet pagaidām saku nē.
PS. Pašreiz pats esmu mazās pārdomās vai neuztaisīt teiksim kādu eksperimentālo fantasy formāta spēlīti vai iespējams atdzīvināt kādu savu seno savu eksperimentkonkursu teiksim savā facebook lapā vai kur citur. Ja publika būtu kaut vai virs 5-6 varu pamēģināt bet nesolu protams to uz 100% jo viss būs tomēr atkarīgs cik laba veselība man turēsies šajā rudens-pavasara periodā un cik daudz laika tas man prasīs.
Tēma slēgta.

[konkurss]EČ Futbolā 2020 pirms 4 mēneši 2 nedēļas #61983

• neredzams
  • neredzams's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 5036
  • Thank you received: 516
  • Punkti: 18
ilgvarsp Izveidoja:
Šeit tomēr izskatās ka organizatoram ir lielas problēmas. Ja manas šaubas viņš spēs izkliedēt pārliecinot ka viss ir un būs OK tad protams piedalos. Organizators pats domājams labi saprata, ko es nevaru nekādi sagaidīt. Bet pagaidām saku nē.
PS. Pašreiz pats esmu mazās pārdomās vai neuztaisīt teiksim kādu eksperimentālo fantasy formāta spēlīti vai iespējams atdzīvināt kādu savu seno savu eksperimentkonkursu teiksim savā facebook lapā vai kur citur. Ja publika būtu kaut vai virs 5-6 varu pamēģināt bet nesolu protams to uz 100% jo viss būs tomēr atkarīgs cik laba veselība man turēsies šajā rudens-pavasara periodā un cik daudz laika tas man prasīs.

ņemot vērā kādus palagus spēj uzrakstīt ar veselību tev viss ok , ja nē idzer vienu litru , piemēram, JB vai šnabi. Un tas norādīs cik stipra ir tava veselība . :pray:
Tēma slēgta.

[konkurss]EČ Futbolā 2020 pirms 3 mēneši 3 nedēļas #61984

• uldiss
  • uldiss's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 6986
  • Thank you received: 1329
  • Punkti: 121
Sākas garie rudens vakari- arī labprāt uzspēlētu :vechuks:
Tēma slēgta.
Lietotājs pateica Paldies: jaundza

[konkurss]EČ Futbolā 2020 pirms 3 mēneši 3 nedēļas #61985

• jaundza
  • jaundza's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 628
  • Thank you received: 78
  • Punkti: 10466
Pievienojos!!! :super:
Tēma slēgta.

[konkurss]EČ Futbolā 2020 pirms 3 mēneši 2 nedēļas #61988

• Rafaello
  • Rafaello's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 566
  • Thank you received: 139
  • Punkti: 154
Lai notiek, sen šeit nav vingrots :scerbatihs:
Tēma slēgta.

[konkurss]EČ Futbolā 2020 pirms 3 mēneši 2 nedēļas #61989

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Es protams gribētu pievienoties taču laikam ka šeit gan vairs nē. Līdz šim brīdim neesmu saņēmis savus NBA Fantasy vinnētos 130 EUR. No sākuma vnk bija klusums tad pēc kāda mēneša gaidīšanas sekoja piedāvājums izņemt uz bankas kontu vai Neteller taču arī tur nekas nav ienācis. Protams varat te ieraduma pēc turpināt sacensties taču ja šeit plāno darīt tāpat kā totalizatoru kantoros uc regulāri cenšoties tomēr izņemt savu peļņu tad īsti tas neizdodas. Sorry ja tagad kādam sabojāju labos priekšstatus utt bet uzskatu ka tikai godīgi no manas puses ir visus pabrīdināt un tad darat kā gribat.
PS. No savas puses piedāvāju atrast manu kontu Facebook un sazināties tur personīgi gadījumā ja šī vieta nogrimst galīgā nebūtībā. Vēl arvien pastāv tāds krievu saits kā betteam.tv tur var viegli gan piereģistrēties gan izmantot viņu moduli lai eksperimentētu ar dažādām taktikām un stratēģijām jo viņi apkopos jūsu ikmēneša statistiku. Pats sen tur vairs ar neko nopietnu nenodarbojos tikai šad tad kaut ko paeksperimentēju taču tas nav būtiskākais. Būtiskākais viņiem tur ir ikmēneša maksas konkurss - Bolšhoj Kuš ar stipri līdzīgiem noteikumiem jeb pat krietni godīgākiem kā šeit. Maksa nieka 300 RUB jeb ap 3EUR mēnesī, naudu var samērā viegli pārskaitīt no dažadām sistēmām. Piedalās ap 20 cilvēki mēnesī. Es piedāvāju dragāt no novembra katru mēnesi tur un pašiem arī tikai savā līgā teiksim par 20 EUR vai 10 EUR no deguna. Naudas lietas varu kārtot es vai teiksim uldis ja viņam vairāk šejieniešu uzticas un pats piekrīt. Respect nošausim vairākus zaķus uzreiz 1) pašiem savs turnīrs un līga, 2)dalība arī turienes turnīrā ar iespējām arī turienes balvas izcelt, 3) ja kādam būs baigās iekšas tur ilgstoši uzturēt labus rezultātus varbūt vēl piesaistīs sev pircējus4) nebūs nekas pašiem modulī jāievada pēc spēlēm jo tur tas notiek automātiski. Kamēr šī lapa vēl funkcionē varam apsriesties te ja gadījumā beidz funkcionēt rakstat uz Facebook.
Tēma slēgta.

[konkurss]EČ Futbolā 2020 pirms 3 mēneši 2 nedēļas #61990

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Ja kādi izdomās atbalstīt manu domu pārcelt mūsu konkursus uz minēto vietu tad nāciet iekšā un reģistrējaties lūdzu no manas saites -

betteam.tv/?partner_id=23066

Vismaz varbūt atleks man no viņiem kādi labumi par savu ideju un atvestu kaudzīti cilvēku. :hihihaha:
Tēma slēgta.

[konkurss]EČ Futbolā 2020 pirms 3 mēneši 1 nedēļa #61991

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
Iesāku veidot facebook gan lapu, gan grupu veltītu konkursiem. Ja kādi no šejienes pieteiksies, tad turpināšu tās veidot un pielāgot mūsu konkursiem.
Pats jau atkal no šī mēneša eksperimentēju un testēju dažādas dullas idejas bettīmā. Viņu modulis ir patiesi ērts lietošanai kā arī piemērots tieši dažādu pārbaužu veikšanai. Iesaku visiem vnk šomēnes izmēģināt bet nākamajā mēnesī esmu gatavs pieslēgties tur jau teiksim nopietnākiem konkursiem. Mūsu konkursos var izmantot arī parasto ikmēneša kopējo konkursu pie kura katrs jaunpienācējs tiek par brīvu uzreiz pēc reģistrācijas. Tas pats modulis un tā pati sistēma un noteikumi katram iedala pa 1000 naudas uz vienu mēnesi un vari dragāt kamēr nenodedzini visu liekot pa 1-10% no bankas. Protams līdz ar to daudziem var būt lielas problēmas ar bankas noturēšanu jo nav kā šeit katru dienu vienalga savas 10-15 likmes atļautas bet likt vari tikai tik cik uz to brīdi ir bankā. Vienīgais ierobežojums mūsu konkursa variantam tātad ir jāuzliek tikai apgrozījuma minimums teiksim 300,400 vai 500% no sākuma bankas un aiziet! Dalību piedāvāju arī izvēlēties no 10,15 un 20 EUR no deguna mēnesī. Naudas varu saņemt uz n-tajām sistēmām - Skrill, PayPal, Neteller vai pat PerfectMoney un arī Swedbank.
Tātad ejam uz -

betteam.tv/?partner_id=23066

Tad izvēlamies nikneimu tur, atrakstam man kas konkrēti zem tā slēpsies un sākam izmēģināt! :super:
Tēma slēgta.

[konkurss]EČ Futbolā 2020 pirms 3 mēneši 6 dienas #61994

• ilgvarsp
  • ilgvarsp's Avatar
  • Foruma veterāns
PS - ja kāds ir tik kautrīgs, ka negrib caur Facebook mani meklēt un pats izgaismoties bet sacensties konkursā pret mani gribētu varat rakstīt arī uz manu e-pastu - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Gan jau kaut ko izdomāsim jo pats plānoju vismaz ziemas-pavasara mēnešos noteikti dragāt Bolšoj Kuš konkursos tajā platformā kuru minēju iepriekšējos postos.
Jau tagad esmu tur startējis.
Tēma slēgta.

[konkurss]EČ Futbolā 2020 pirms 3 mēneši 6 dienas #61995

• cookro
  • cookro's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 477
  • Thank you received: 64
  • Punkti: 992
Nav br\iva laika,kad būs gan uzmačosim,gan varbūt vēl kāds piebiedrosies.Bet tagad tiešām nevaru..
Tēma slēgta.

[konkurss]EČ Futbolā 2020 pirms 3 mēneši 6 dienas #62001

• neredzams
  • neredzams's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 5036
  • Thank you received: 516
  • Punkti: 18
ilgvarsp Izveidoja:
PS - ja kāds ir tik kautrīgs, ka negrib caur Facebook mani meklēt un pats izgaismoties bet sacensties konkursā pret mani gribētu varat rakstīt arī uz manu e-pastu - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Gan jau kaut ko izdomāsim jo pats plānoju vismaz ziemas-pavasara mēnešos noteikti dragāt Bolšoj Kuš konkursos tajā platformā kuru minēju iepriekšējos postos.
Jau tagad esmu tur startējis.

Kautrīgs - ilgi to vārdu meklēji vārdnīcā ? Šādu teikumu uzrakstīt ir apmēram , kas aiziet uz baznīcu un pajautāt vai te ir dabūjamas maukas :atspiedies:
Tēma slēgta.
Time to create page: 0.183 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -8.43
Total yield: -0.30 %
W: 116 L: 154 Hit rate: 41.26 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
hellhound 78.07 35.33 %
ilgvarsp 43.40 24.11 %
Spēlmanis 31.50 9.55 %