Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani
  • Lapa:
  • 1
  • 2

TĒMA: bwin

bwin pirms 5 gadi 9 mēneši #16667

• vinardo
  • vinardo's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 506
  • Thank you received: 21
  • Punkti: 0
ar ko Jums asociējas šis kantoris ?
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

Re: bwin pirms 5 gadi 9 mēneši #16668

• Cietsmaidis
  • Cietsmaidis's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1153
  • Thank you received: 56
kropļu saiets
1 ļimaks un es quit

Re: bwin pirms 5 gadi 9 mēneši #16669

• vinardo
  • vinardo's Avatar
  • Foruma veterāns
jo ?

tur ir šis tas interesants atrodams, bet nu komunikācija tur ir šaušelīga,jeb precīzāk sakot tur tādas nav ... tas bišku bremzē lai ar sparu mestos iekšā

p.s runa neiet par NBA...
Pēdējais labojums: pirms 5 gadi 9 mēneši no vinardo.

Re: bwin pirms 5 gadi 9 mēneši #16670

• 24the$
  • 24the$'s Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1063
  • Thank you received: 95
Nu liidziigi kaa jebkursh cits eiropas kantoris, kur aatri nolimites tevi, tad kad saaksi vinnet.
Don't let others set limits for you.....
RussianPremierLeague 13/14 season stats: 41 bets 20W-19L-3V and +0.55 units, Yield: 1.14%

Re: bwin pirms 5 gadi 9 mēneši #16671

• Cietsmaidis
  • Cietsmaidis's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1153
  • Thank you received: 56
es jau vairs precīzi neatceros, bet ir bijusi pišanās ar izmaksām, lai gan neizmaksāts nav.Kkaut kādas likmes vai tik ar man nebija atceltas a varbut tas ir bijis betvejs. Vai arī bija handikapi samainīti + ar -. Var jau būt ka es pats sajaucu, bet nu es savām acīm vairāk ticu nekā manam derību pretiniekam. Tas viss tik sen.
1 ļimaks un es quit

Re: bwin pirms 5 gadi 9 mēneši #16673

• vinardo
  • vinardo's Avatar
  • Foruma veterāns
rokāde no + uz - handi vai punktiem manprāt varētu beigties ar prāvu... ja vien !!! kvantitāte bieži vien atsaucas uz kvalitāti, un pie liela daudzuma likmju jau diezgan pašsaprotami arī pats var saputrot( no pieredzes, visu pēc kārtas un jo vairāk jo labāk, bet tie laiki ar pagātnē), bet pieļauju, ka tas ir iespējams ,ja jau reiz ar to kāds ir saskāries. Protams likmi 5, 10, 20... neprintēsi konspektam , bet ja runa ir par ko lielāku tad jau tā opcija it kā paliek atklāta.

kas ir domāts ar limitu? vai tad tāds nav visos kantoros ? Nu citur lielāks, citur mazāks , bet horizontāls 8 taču nav nekur . Un ko gan pēc būtības var nolimitēt ? - ja nu vienīgi kādu atsevišķu likmju pozīciju kas nav citur . Vadošās līnijas pa lielam puslīdz visur ir vienādas. Tāpat , nu piemēram- SBR jeb OSGA listēs ir atrodami pietiekami daudz uzticamu kantoru A+ līdz B- pēc reitinga, kas paver iespēju tikt vaļā pilnīgi no jel jebkādiem uzkrājumiem.

p.s par to sākotnējo jautājumu par iespaidiem bwin... es te nedomāju tik divejādās krāsās melns vai balts. Vairāk gribējās uzzināt par citām iespējām , kas var būt nav it visur (Ok :haha: no + uz - gan jau ka visur nesamaina).Piemēram es piefiksēju, ka inplay teniss viņi koifu atstāj 0.1-0.2 lielāku uz iedzinēju nekā b365. Tāpat piemēram Fed kausā pirmajā Vinčī spēlē viņi pamodās kad bija nospēlēti jau 4 geimi- koificenti protams palikuši kā startā... tas nozīmē ka arī mēdz iemigt un atseviškus mačus regulē tikai bots bez pavadoņa. Basketā viņu handa un punktu koifs iet līdz spēlei nevis punkti kā b365 un handis paliek uz 1.85 robežās.

Kaut kā tā vairāk... bet ir jau labi arī par to pašu...

Re: bwin pirms 5 gadi 9 mēneši #16674

• greenC
  • greenC's Avatar
  • Administrators
  • Ziņojumi: 8525
  • Thank you received: 1619
  • Punkti: 97628
Ar tām toto "gulēšanām" ir tā, ka viņi pilnīgi mierīgi var izdomāt to inplay likmi atcelt, pamatojot ar tehnisku kļūmi.

Vēl labāks prikols ir tāds, ka inplay liktu limi 2.6 nevis atceļ, bet kofu nomet uz 1.3 bez nekādiem paskaidrojumiem.

Tādā ziņā es inplay līdz galam toto neuzticos, Betfair vismaz neviens nenāks ņemt tev profitu nost, teiktdams "a man tehniska kļūda bija".

Re: bwin pirms 5 gadi 9 mēneši #16675

• vinardo
  • vinardo's Avatar
  • Foruma veterāns
taisnība par to likmju koif samazināšanu... bet es neredzu iespējas iekš betfair inplay laikā basketā likt uz handi un punktiem , tāpat arī tenisā uz atsevišķiem setiem un visiem pārējiem piedāvājumiem šajos pieminētajos sporta veidos. Betfair galvenokārt izmantojams tikai moneyline...

Re: bwin pirms 5 gadi 9 mēneši #16676

• 24the$
  • 24the$'s Avatar
  • Foruma veterāns
vinardo Izveidoja:
r
kas ir domāts ar limitu? vai tad tāds nav visos kantoros ?

Ir starpība vai tiek limtēts Lietotājs (eiropaa ierastaa prakse) vai tiek limitēta līga (aazijaa ierastaa prakse).
RussianPremierLeague 13/14 season stats: 41 bets 20W-19L-3V and +0.55 units, Yield: 1.14%

Re: bwin pirms 5 gadi 9 mēneši #16677

• vinardo
  • vinardo's Avatar
  • Foruma veterāns
Diezgan pašsaprotami taču ir , ka ne tik lielu un populāru valstu čempionāti nav ar vienādiem nosacījumiem. Kapēc Tu to centies akcentēt? Jeb ko centies pateikt? Nu nevar taču prasīt gribēt uz Virslīgu likt tik pat cik uz Bundeslīgu. Dullais, kur Tu tēmē?
Jautājums par līgu limitēšanu nav aktuāls, tas ir pašsaprotams ,kas izriet no visprimitīvākajiem nosacījumiem .

Re: bwin pirms 5 gadi 9 mēneši #16678

• 24the$
  • 24the$'s Avatar
  • Foruma veterāns
Doma taada, ka aazijaa ir vienalga kas tu esi par lietotaju.... katrai liigai savi limiti (kas ir pashsaprotami).

Savukaart Eiropas bukijos situacija var buut taada, ka uz Bundesligu varesi uzlikt 25 Eur.

Re: bwin pirms 5 gadi 7 mēneši #17527

• krissss
  • krissss's Avatar
  • Iesācējs
  • Ziņojumi: 29
Sveiki!

Kāds nevar ieteikt kā bez zaudējumiem pārnest naudu no bwina uz betfair? Summa nav liela(~8gbp), bet labi noderētu ka viņa būtu Betfairā. Vienkārši izņemt uz karti būs 1,5gbp komisija un ta vēl tās valūtas konvertācijas un atkal zaudējumi.. Doma ir ar kādu likmju palīdzību, bet nav garantija ka drīzāk nauda neaiziet uz bwinu. Jā un liekot likmes jau arī ir zaudējumi. Ka varētu atrast tādas izdevīgas likmes, kur nebūtu zudējumi... varbūt kāds var ieteikt kurām likmem pievērst uzmanību, kuras tik aši neizmainās līdzi Betfaira likmēm. It kā jau varētu uzlikt uz likmi pirms spēles un pēc tam Betfairā likt in play režīmā kad likme nokrītas - bet šis jau ir vēl lielāks risks pazaudēt visu.. :(
Varbūt var izmantot kādu treidinga stratēģiju iesaistot Bwin kantori un Betfair... utt..
  • Lapa:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.180 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: 24.08
Total yield: 0.89 %
W: 137 L: 132 Hit rate: 48.58 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
uldiss 138.00 13.11 %