Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Vistreidotākie tirgi

Vistreidotākie tirgi pirms 3 gadi 3 mēneši #39605

• ivars211
  • ivars211's Avatar
  • Pieslēgušies
  • Pieredzējis lietotājs
  • Ziņojumi: 247
  • Thank you received: 47
  • Punkti: 14
Sveiki visiem. Šis forums (tieši treidings) ir galīgi pamiris. Visiem noteikti ir savas stratēģijas, kas strādā, tāpēc nav ko īsti rakstīt.
Jautājums ir par vispopulārākajiem tirgiem tieši betfair.

1. Horse racing
- UK/IRE - principā visus var treidot
- AUS - šeit cik palasīju tikai dažus skrējienus ir jēga tirgot, parasti sestdienās. Kādam ir vairāk info (vai links) kuros tieši skrējienos ir pietiekami naudas?
- US - principā nav jēgas, jo šie tur ar tiem sākuma laikiem čakarējas.

2. Soccer
- principā lielākā daļa ir treidojama, izņemot kaut kādas mazās līgas.
- populārākie tirgi - matched odds, Correct Score, under/over 2.5

3. Tennis
- nav negādas sajēgas, bet izskatās, ka tas ir sezonāli. Kāds var pakomentēt?

4. Cricket
- nav negādas sajēgas. Kāds var pakomentēt kuros tirgos ir nauda?

5. Basketball
- zinu, ka padaudzi šeit treido basketbolu, var pastātīt kurus tirgus visvairāk treidojat?

6. Darts
- ja nemaldos sapnis un vēl kāds treidoja. Izskatās, ka arī sezonāls pasākums.

7. Greyhound racing
- UK izskatās, ka ir pietiekami naudas lai treidotu. Kāds var pakomentēt?

Ir vēl kāds ko es izlaidu? Principā galvenā doma ir ierakstīt visas biržas cenas noteiktiem tirgiem gan pre gan inplay, lai pēc tam var izmēģināt dažādas taktikas dažu sekunžu laikā + automatizēt treidu. Šobrīd UK/IRE Horse racing jau ierakstu, ik pēc 0.2sec visu tirgu in-play un 1-5sec intervālos pre-play.
Davai visi treideri - sarosās.
Visur Zaļš!
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 3 mēneši no ivars211.
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

Vistreidotākie tirgi pirms 3 gadi 3 mēneši #39606

• greenC
  • greenC's Avatar
  • Administrators
  • Ziņojumi: 8687
  • Thank you received: 1706
  • Punkti: 109380
  • Honor Medal
Šeit pašā sākumā ir iziets un pārmalts viss, gan sporta veidi, maksas servisi, zirgi, suņi, teniss, dāmu teniss "sarkanajās dienās" un vēl simts dažādi topiki, tomēr forumā ir vairāk kā 38000 ierakstu, kas priekš tik specifiska foruma latviešu valodā ir ļoti daudz. Esmu izgājis cauri visiem lielākajiem forumiem un šeit (kā visur), caur dažādiem nevajadzīgiem burtu savārstījumiem var izrakt ļoti, pat ļoti vērtīgus postus un atziņas, ko varbūt kāds apķērīgs cilvēks izvērš 15lpp e-grāmatu formātā ar 2 bildēm pa 1 A4 lapu un pārdod par 19.99Eur gabalā :ehehfff:

Tas, kas ir pierimis, ir jauni treideri, kas kaut ko mēģina "celt" no jauna. Te ir vairāki treideri, kam tas ir maizes darbs vai ienesīgs hobijs, katrs pa gadiem ir atradis savas pieejas, nišas utml. Līdz ar to tajos tirgos sanāk darboties principā katru dienu un daudz kas no malas paliek nepamanīts. Piemēram, es vairākus mēnešus testēju pre match futbolu un futbolu pārtraukumos. Tur ir nauda, tur var nopelnīt, bet tas prasa daudz laiku + apvienot ar NBA ir ļoti grūti, ja negrib sēdēt 24/7 pie datora. Pēc vairāk kā pusotra gada man nav ne jausmas kas notiek ne futbolā, ne koeficientos pirms un mača laikā šobrīd. Jo tirgi mainās, mainās tendences utml.

Tas pats ar zirgiem, bija liels bariņš, kur izsijājās stabilie, vieglas laimes meklētāji un tas lielais %, kas atmetas vienā brīdī.

Pieļauju, ka palīdzēt varētu palielas sadaļas lapās, kur vismaz vispārīgi par visu ir aprakstīts, paši pamati, stratēģijas ar ko sākt, jo forumā kā tādā var apmaldīties info daudzumā un dažādībā.

Un ir vēlviena svarīga izmaiņa - noteikti katrs otrais (vismaz) Betfair sāka pievērsties ar bonusiem, kas bija būtībā garantēta nauda un tajā laikā nebūt ne slikta (ja pareizi atceros, ar 1 ID varēja pat ap 2500Ls savākt). Līdz ar toto striktajiem laikiem visas tās bonusu lapas ir mirušas un līdz ar to arī jauni useri Betfairā nav tik daudz, kas nesāk ar treidu, bet gan ar vienkārši Lay likmēm, lēnām izprot sistēmu un sāk kko burties cauri paši, līdz atduras vispār pret tādu terminu "sporta treidings" un tad varbūt arī rokas dziļāk. Un vairāki ir aizrakušies.

Tagad dominē sociālie tīkli, Twitter "tipsteri", kuri pārdod "drošās 101% likmes", kuriem seko n-tie simti, sūta naudas utt. Citi laiki un tas %, kas pievēršas sporta treidingam, ir stipri mazāks, jo bonusu garantētās naudas vienkārši ir izmirušas, bet nopirkt "drošo" likmi Twitterī ir vieglāk, kā sākt burties nepazīstamā vidē ar ne tuvu ne garantētiem rezultātiem ne sākumā, ne arī galu galā beigās.
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 3 mēneši no greenC.
Lietotājs pateica Paldies: snakeron, ivars211, d3n

Vistreidotākie tirgi pirms 3 gadi 3 mēneši #39607

• ivars211
  • ivars211's Avatar
  • Pieslēgušies
  • Pieredzējis lietotājs
Es domāju, ka nobanojot betfair tiešu piekļuvi nepalīdz arī :D
Vispār interesanti, cik cilvēki vēl treido kā hobiju vai maizes darbu no šī foruma. Vajag poll uztaisīt pirmajā postā, bet latvieši jau bijīgi atskaitīties :D

Es biju viens no tiem bonusu medniekiem un tas ir vienīgais iemesls kāpēc esmu šajā forumā un zinu kas ir betfair. Pareizi tu saki. Jūtos vecs tagad, kad parēķinu cik ilgs laiks pagājis.

greenC, neesi domājis automatizēt savu treidu?
Visur Zaļš!

Vistreidotākie tirgi pirms 3 gadi 3 mēneši #39623

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Пилите, Шура!
  • Ziņojumi: 1607
  • Thank you received: 350
  • Punkti: 6542
Suņiem vakara skrējieni - Televised Cards ir ņemami, mačojas kaut kur 20 -40k. un var pačolēt TV kā viņiem jautri iet.
Lietotājs pateica Paldies: ivars211

Vistreidotākie tirgi pirms 3 gadi 3 mēneši #39626

• abloms
  • abloms's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 503
  • Thank you received: 223
  • Punkti: 2
Es nedomāju ka treideru, kam šis ir maizes darbs ir palicis mazāk, vairak jau tas, ka jo ilgāk tur darbojies, jo mazāk kāds kaut ko jaunu Tev var pateikt. Man pašam sākumā bij tik daudz jautājumu, kas ,kur, kad, kāpēc....līdz attiecīgi atrodi, savējo lauciņu(s)...kur gadu laikā, pēc tūkstošies stundu un treidu Tu pats kļūsti, ja ne gluži "one of a kind" , bet kaut kas uz to pusi.....un atrast kādu, kas par tavu lauciņu zin tikpat vai vairāk ir diezgan nereāli. Attiecīgajā lauciņā izveidojas zināma komforta zona, kurā tā teikt "draugu" (konkurentu) pietiek, tāpēc tērēt laiku un enerģiju lai kādam iestāstītu vai iemacītu, to cik forši ir treidot kaut kā negribas. Tāpēc arī daudzi, nez vai vārds daudzi ir pareizais, man liekas greenC minēja 8-10 treiderus, (kas no foruma treido "for living") uz forumā notiekošo noskatās no malas vai ir paņēmuši visu kas bij vajadzīgs ,kamer toto sadaļa žeļ un plauskt un katru dienu kaut kas notiek un ir uz ko uzlikt :) ....forums pašlaik izskatās tā: par to kur slēpjas nauda neviens nerunā (treidings) , par to kur nauda aiziet (toto) runā daudz un katru dienu......ok labi bet ne par to vispār gribēju rakstīt, jautājums bij par tenisu, kas tur notiekās.
Es neteiktu ka teniss ir kaut kas ļoti sezonāls ja ATP sezona sākas 30.dec un beidzas 22.nov. un decembrī tā vietā lai atpūstos, daudzi top tenisisti braukā pa Āziju spēlējot paraugturnīrus. Principā treidot var ļoti labi un daudz gandrīz visu gadu no janvāra sākuma līdz oktobra beigām un daļēji arī novembrī.
Nauda tenisā ir vienmēr, jautājums ir tikai kad un kuros tirgos viņas ir vairāk. Un labākais laikam ir tas ka gada lielāka daļu principā var treidot gandrīz katru dienu no 10iem rītā līdz 2iem naktī un visu laiku kaut kas notiek, izņemot varbūt janvāri, kad jāpielāgojas Austrālijas kontinentam un gada beigas, kad daudzi turnīri ir ārpus Eiropas.
Ko vispār var teikt par tenisu kopumā, pēdējo trīs gadu sķērsgriezumā, kas ir mainijies, kas nē, kādas tendences utt.....Neteikšu ka treidot ir kļuvis grūtāk, grūtāk ir kļuvis nopelnīt to pašu ko es varēju nopelnīt pirms gada vai diviem veicot tādas pašas darbības, kāpēc tā ? Jāatzīst ka diezgan ļoti ir samazinājusies "kreisā" nauda, agrāk tās bij stipri vairāk, un tā veidoja daudz lielāku daļu no profita, kamēr šogad nauda vairāk bij jānopelna pašam un "easy money", bij salīdzinošs retums. Kāpēc tā ? droši vien "fishu" skaita samazinājums ir viens un otrs, ir tas ka boti nestāv uz vietas un ik gadu attīstās un sper nākamo soli. Taču, tam ir arī zināms labums, kas liek pašam nestāvēt uz vietas pilnveidoties, pielāgoties un meklēt citas peļnas iespējas, vienā vārdā notiek attīstība :super: . Taču naudas apjoms joprojām ir gana liels un pagaidām nekas neliecina, ka nākamajos gados kaut kas varētu kardināli mainīties. Kā pluss jāmin tas, ka izskatās kāds Betfair pusē ar ir padomājis kā nopelnīt vairāk, un tenisa tirgu ir kļuvis vēl vairāk ( klāt ir nākušās Challenger kvalifikācijas spēles, kā arī dažāda līmeņa ITF turnīri ), kas ir izvēleti ļoti prātīgi tā ka var treidot tiešām gandrīz 24/7, jo piemēram ja ATP/WTA turnīgi notiek Eiropā, klāt pieliek ITF kas notiek Āzijā un Amerikā un tad veidojas situācija tiko kā vienas spēles beidzas, sākas nākamās, tāds kā non-stop konvejeris :). Ir cilvēki, kam šīs zemāka līmeņa spēles iet daudz vairāk pie sirds, ( tās ir daudz vieglāk ietekmēt ), tāpēc bieži vien var pabrīnīties, kā ITF spēlē, kur cīņa notiek par apmēram 700$, tirgus lielums bieži vien ir virs 100K. Tā ka teniss vēljoprojām noteikti ir viens no tiem sporta veidiem kuru ir vērts mēģināt atkost , jo perspektīvas tam joprojām ir ;)
Lietotājs pateica Paldies: greenC, snakeron, ivars211, pussycat, d3n, Ozxerovs

Vistreidotākie tirgi pirms 3 gadi 3 mēneši #39629

• sapnis
  • sapnis's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1072
  • Thank you received: 97
  • Punkti: 88
krikets T20 vienīgais kas atzīmets kalendārā ir šobrīd notiekošā Bangladešas premjerlīga , bet zinu ka pavasarī arī kustība notiek . garās vairāku dienu spēles nekad neesmu ņēmis un skatījies , jo man vajag visu tagad un uzreiz :lol:
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 3 mēneši no sapnis.
Lietotājs pateica Paldies: snakeron, ivars211, pussycat, d3n

Vistreidotākie tirgi pirms 3 gadi 3 mēneši #39631

• snakeron
  • snakeron's Avatar
  • Pieslēgušies
  • Foruma veterāns
  • PROFITABLE TENNIS TRADING IS NOT POSSIBLE
  • Ziņojumi: 640
  • Thank you received: 141
  • Punkti: 11
Ko tur daudz diskutēt - ir nauda tirgos - var treidot. Nau - nevar :hee:

Bet ja nopietni tad šis jautājums te vairākas reizes izrunāts - jātreido tas sporta veids kas labāk piestāv tieši tev. Sākt vislabāk protams ar suņiem un zirgiem, jo tie ir katru dienu un apmācībai var ziedot tik daudz laika cik vari atļauties. Un kad bāzes principi būs apgūti tad jau var mēģināt sevi mekēt cits sporta veidos. Galveinais jau lai būtu gribēšana attīstīties. Piemēram es savulaik no zirgiem un suņiem esmu pārgājis uz snukeru jo šis sporta veids man visvairāk der un spēli arī diezgan labi saprotu. Labprāt treidotu NBA, bet nevisai gribas naktīm sēdēt pie ekrāna un tad visu dienu nogulēt. Futbols manī izraisa negatīvās emocijas kā arī futbola tirgi visvairāk piegružoti ar botiem. Protams ja labi saproti spēli arī tur value treidam ir atrodams. Krikets - viena nesaprotama spēle ar savādiem noteikumiem kurus pat zinot no galvas nevarēsi pateikt vai nu tur 6 punktus jādod vai 4 :ehehfff: Darts - bieži ieciemojos pat ļoti labi tirgi treidam. Teniss - tas gan ir tas sporta veids ko gribētos atkost. Gadiem ilgi man tas nesanāk bet esmu uz pareizā ceļa (vismaz gribētos ticēt). Tenisa pa pilno visu gadu no rīta līdz vakaram tirgi pilni ar naudām tik sēdi un treido. :type:

Piekritīšu abloms pierakstītajam. Diezgan žēl ka treidinga tēma stipri pieklususi. Bet tas ir pilnīgi dabīgi jo atrodot daudzkārt pieminēto "savu lauciņu" treidā atliek vien malt. Un pat gribot padiskutēt par kādu tirgus mūvu vai mača scenāriju - nevienmēr sanāks atrast dialogu. Tas pats ar daudziem populāriem treidinga blogiem kad bloga owners pamazām no treida tēmām pāriet uz kaut ko citu un pēc tam vnk pārstāj rakstīt un aizmet.
Toto likmes pavisam cits stāsts. Tās var bezgalīgi postot jo tas tikpat viegli izdarāms kā ar pirkstu degunā bakstīt. Izgāja - nu baigais brutal pro tipsteris. Neizgāja - nu nekas, nākamā izies :ehehfff: Protams liels respect tiem kas dalās ar savām likmēm regulāri un pie tam spēj plusos noturēties garās distancēs. Uzskatu ka tur ļoti uzkačātam skilam jābūt lai būkijus uzvarēt, jāmāk analizēt statistiku labāk par tiem cilvēkiem kam par to naudu maksā. Un ja mēs ieskatāmies kopējā lietotāju statistikā SB lapā tad rezultāts diezgan tuvs reālajai lietotāju statistikai būkijos. :)
Lietotājs pateica Paldies: ivars211, pussycat, d3n

Vistreidotākie tirgi pirms 3 gadi 3 mēneši #39632

• ivars211
  • ivars211's Avatar
  • Pieslēgušies
  • Pieredzējis lietotājs
Manuprāt, boti ir forši. Ideja, ka tu vari 24/7 treidot visus tirgus iespējams vienlaicīgi man liekas ļoti pievilcīga. Es atmetu treidu dažus gadus atpakaļ viena iemeslu pēc - psiholoģiski gribējās gamblot un tur arī visi profiti aizgāja. Bija stratēģija, kas strādāja, ja vien pats sūdus nesastrādāju. Tāpēc šobrīd esmu pirmajos soļos, lai automatizētu to stradēģiju - nekādas alkatības vai panikas. Citi teiks, ka tas nāk ar pieredzi, bet ne man. Man galīgi nav disciplīnas :D

Ja tev ir pietiekami liels paraugs (pieņemsim 1000 skrējienu), manuprāt var diezgan labi iztestēt dažādas botu tehnikas, kas aizņemtu mēnešus savādāk... Problēma ir dabūt precīzus datus par skrējieniem (betfair piedāvātie dati nekam neder), var nopirkt iekš Fracsoft, bet tur pie 1k eur tad jāmaksā. Tāpēc šobrīd uztaisīju programmu kas ieraksta visus UK/IRE skrējienus.
Doma ir to pašu darīt arī ar futbolu, tenisu.
Visur Zaļš!

Vistreidotākie tirgi pirms 3 gadi 3 mēneši #39633

• janis77
  • janis77's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
  • Ziņojumi: 58
  • Thank you received: 5
  • Punkti: 0
Kā teica Rainis "Pastāvēs kas mainīsies" :D

Vistreidotākie tirgi pirms 3 gadi 3 mēneši #39643

• greenC
  • greenC's Avatar
  • Administrators
  • Ziņojumi: 8687
  • Thank you received: 1706
  • Punkti: 109380
  • Honor Medal
Ar botiem viss skan ļoti skaisti (tā daļa, kurā tu guli Maldīvās ar savu dāmu, sūc kokčiku un mērcē olas okeānā, tikmēr tavs dators mājās ģenerē $ ).

Automatizēt var tikai tādus procesus, kuros nav iesaistīts saprāts un loģiskā domāšana, kā arī nestandarta situāciju risināšana. T.i savu čuju un ņuhu tu nevienā programmēšanas valodā uzrakstīt nevari.

Ir boti, kas pelna un pelna ĻOTI labi. Bet viņi pelna, jo tur tiek padots info, kas pienāk ātrāk par jebko par brīvu atrodamu (paskaties Challanger tenisa turnīros naudas kustību, ļoti labi var pamanīt. Dažreiz pat, ja tikai turi naudu tirgū un skaties toto piedāvāto video, tavu naudu savāc 0.5s pēc punkta). Un pat tajos gadījumos tie boti dabū pa pakaļu ar sarunātajiem mačiem, livescore feedu gļukiem, traumām utml.

Nu pavisam nesen bija kaut kāds Āzijas tenisa turnīrs, kur 1.14 pre favorīts zaudēja 1. setu ar 4-6 un bija redzami traumēts, boti turpināja krāmēt pēc sava algoritma un spēlētājs pēc 1. seta apspriedās ar ārstu un izstājās (kofs bija ap ~ 1.7).

Gan jau, ka tiem botiem ir kaut kāds stop loss kloķis, kas pie tādām situācijām tiek norauts un tajās reizēs arī ir lieli mīnusi. Vienkārši tādu marketu % ir zināms, stop loss noteikts attiecīgi un long term tā bilde ir dikti zaļa tāpat.

NBA, piemēram, kaut ko uzrakstīt būtu neprāts, tur to situāciju, scenāriju un notikumu laukumā ir TIK daudz un reāllaika datu par to nav. Tehniskās, video atkārtojumi, pēdējo sekunžu metieni utml. Kā arī traumas maču laikā, sastāvu rotācijas, piezīmju problēmas.
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 3 mēneši no greenC.
Lietotājs pateica Paldies: ivars211, abloms

Vistreidotākie tirgi pirms 3 gadi 3 mēneši #39649

• Bonkajs
  • Bonkajs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 455
  • Thank you received: 119
  • Punkti: 77
greenC Izveidoja:
Automatizēt var tikai tādus procesus, kuros nav iesaistīts saprāts un loģiskā domāšana, kā arī nestandarta situāciju risināšana. T.i savu čuju un ņuhu tu nevienā programmēšanas valodā uzrakstīt nevari.

Neaizmirsīsim, ka smadzenes tāds pats superdators vien ir. Te drīzāk problēma starp redzētā (vizuāli) izpratni ko mums cilvēkiem apstrādā galva, kamēr bots visu tikai no cipariņiem mēra.

Vistreidotākie tirgi pirms 3 gadi 3 mēneši #39659

• ivars211
  • ivars211's Avatar
  • Pieslēgušies
  • Pieredzējis lietotājs
Nav jau obligāti in-play jārukā. IMO Bots var pre-play mzās likmēs noskalpot 10 tirgus vienlaicīgi, kamēr tu 1 inplay ņemies.
Visur Zaļš!
Time to create page: 0.182 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -27.80
Total yield: -7.22 %
W: 27 L: 11 Hit rate: 69.23 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
hellhound 26.20 16.38 %
greenC 5.00 33.33 %
Rafaello -8.30 -35.37 %
Ozxerovs -10.00 -37.50 %