Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Banka Līst!

Banka Līst! pirms 3 gadi 1 mēnesis #44367

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Пилите, Шура!
  • Ziņojumi: 1722
  • Thank you received: 377
  • Punkti: 3754
Šeit varētu parunāt par treidera nepatīkamāko piedzīvojumu - Tiltiņu jeb Bankas noliešanu.

Forumā jau runājām par to, taču būtu jauks atsevišķs topiks, kur izkratīt sirdi un drosmīgi atzīties vismuļķīgākajos gājienos.
Man pašam 3 gadu laikā ir sakrājies ar ko palielīties. Esmu darījis kauzēm stulbības. :lame:

Futbols
Iet garlaicīga spēle, vienmuļi spārda bumbu. Es otrajā taimā bakoju – lejoju drawu. Pienāk 89 minūte + 2 min papildlaika, nu nekā tur nebūs. Kramēju uz kofu 1.07 PUSBANKU un ir ,ir gols, un nav Pusbankas.

Francija Kamerūna 88 minūte Kamerūna Izlīdzina 2:2 , es lieku lielu summu uz drawu un ķeru profit, kamēr ķeru, dabonu 90 minūtē 3:2 un miers.
Vispār futbolā es sistemātiski esmu zaudējis naudu ar visādām sistēmām ari – tas ir betošanu. Secinājums un pārliecība – fucī pelnošu sistēmu nav. Da vispār nekur nav.

Zirgi.

Ai, tur es ar skaisti izrīkojos. Viena lno fīčām bija ķert inplejā kofus 1.01-1.1 ar lielām summām. Viss gāja uz augšu griezdamies. Līdz 3x atrāvu pa muguru. Trešajā reizē pat neko vairs neteicu.

Preplejā treidojot, kad viss aiziet gaužām greizi, tad ar apstulbušu skatienu raugos kā aug sarkanais un iestājas tads Stupors, kura laikā sēdi un ceri, ka notiks brīnums, un… atstāj inplejā ar naivu ( kur NAIVU) cerību ka tur mīnuss sakārtosies un sakārtojas, piemēram -400 , kad varēji paņemt -50.
Inpleju vispār nejēdzu, pamēģināju otrajā skrējiena pusē lejot 20mitniekus, tos pašus, kurus laikam Pilsonis veiksmīgi bako. Rezultāts skaidrs.

Teniss.

Tur ir mazāk grandiozu muļķību sadarīts, daudz sīku.
Viena liela bija, ar gudru ģīmi pēc 1 seta nefav uzvaras treidot uz nefav kofa kāpšanu un protams atstāt otrajā seta j akas ne tā un pēc tam ar sarkanām acīm skatīties kā fav Berdihs sistemātiski visu nolej.

Suņi.

Drausmīgi lopi. Man pašam ir četri, bet te ir vēl drausmīgāki. Parasti jau izgāzos, kad atstāju visu mīnusu uz vienu, kurš arī ar to lepni pirmais atjoza pie saimnieka.

Nu vēl viens debils gājien bija betošana ar martingeilu pret favorite līdz kofam divi, līdz dabūju pliku kaulu.

Cik atceros, kaut ko jums pastāstīju, Dārgie Kolēgas. Nekautrējieties, padalieties arī, būs pamācība.
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.
Lietotājs pateica Paldies: snakeron, Bonkajs, neredzams

Banka Līst! pirms 3 gadi 1 mēnesis #44369

• snakeron
  • snakeron's Avatar
  • Foruma veterāns
  • PROFITABLE TENNIS TRADING IS NOT POSSIBLE
  • Ziņojumi: 643
  • Thank you received: 141
  • Punkti: 14
Baigi laba ideja topikam :super: Arī šis tas atminā palicis :pinch:

Mans profila sports tapēc arī lielākais 4 skaitļu mīnuss - snukers:

Kā tagad to atceros, notika pagājušā gada ziemā shoot-out turnīrā (nu tai takajā kur spēlē līdz 1 freimam). Un te ar pie vainas tas ka mēģināju iepriekšējo sarkano atspēlēt backojot zemos koefus. Pozīcija uz galda tik vienkārša ka pirmklasnieks salasīs, atlika pāris bumbas iesist koefs ap 1.1-1.2 un kā tas parasti ar mani notiek - uzreiz pēc paņemtās pozīcijas kļūda un koefs aiziet tur kur pat nav jēgas nolīdzināties :emo:
šajā sezonā no palieliem mīnusiem arī -600 tika ierauts banāli sajaucot trepei puses. Nezinu cik bieži citiem tā notiek, man dažreiz tā ir bet šoreiz biju pārguris un ņēmu "value kamēr ir" ar trīskāršu likmi. Tur laikam izšķirošais freims arī bij tapēc nolīdzināt uz mazāku sarkano nesanāca.

Futols:
No treidinga viedokļa tur nekas traks nav (pārsimts eiro un kaudze laika) un kā Ozxerovs ļoti precīzi izteicās - fucī pelnošu sistēmu nav. Da vispār nekur nav.. Žel ka bija jāinvestē vairākas kilostundas lai to saprastu. Lai ar futbola treidingu pelnītu jābūt baigam futbola fanātiķim (pat lielākam par tiem kas tur stadionos petardes pakaļā ienes). :ehehfff:
Lielākais mīnuss futbolā (ap 800) bij 8-9 gadi atpakaļ. Toreiz man gāja pirmais bonusu aplis un bij jāveic baigais rollovers. Liela summa saskrēja totikā un lai rolloveru pabeigtu nolēmu visu uzreiz uzlikt. Koefi totikā bij pavisam švaki un ar pretlikmi zaudēju visu bonusu plus vēl no savas kabatas pa virsu - tapēc nolēmu uzlikt Liverpūli @1.1 bez pretlikmes. Spēlēja tie pret kautkādiem bomžiem (nosaukumu pat nekad neesmu dzirdējis) un protams ka ielaida papildlaikā.

Zirgi:
šeit man ir fenomināla superspēja - ņemt lay zirgam kurš uzvarēs. Jau no pašīem pirmssākumiem kaudzēm naudas podā noliets ejot iekšā no lay puses. šosezon nebij ko darīt divas reizes pamēģināju zirgus Layot. Pirmā reize beidzās ar -200 (ar 10 likmi) otro reizi nezkāpēc man ievajadzējās 2 erikus no skrējiena paņemt un paņēmu lay @ 35 (rezultātā -60). Pats interesantākais - mēģinot backot lielos koefus parasti nekas labs nesanāk.

Teniss:
Katru gadu atkal un atkal mēģinu aiz šī sporta veidz aizķerties. Tiesa gan šeit ar lielām summām nelienu iekšā, bet ja visu kopā pa 5-6 gadiem sakaitām varētu smuka summa sanākt. Teniss man ir kā traks bullis ko atkal un atkal mēģinu aiz astes noķert un katru reizi dabūju pa pieri :emo: tāda sajūta ka tenisā viss pamēģināts ko tik var. Neatmetu cerības to iemācīties treidot bet tagad pat nezinu no kura gala tam trakajam bullim pieiet :lame:
Te laikam visa fiška spēles spēles "lasīšanā". Nu neprotu es nolasīt kas tām WisTām un gaiļiem galvās darās un vai tie iznāk uz korta paspēlēt vai teatrāli noliet. :emo:
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 1 mēnesis no snakeron.
Lietotājs pateica Paldies: Bonkajs, neredzams, Ozxerovs

Banka Līst! pirms 3 gadi 1 mēnesis #44370

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Пилите, Шура!
Sirsnīgs, Paldies, Snakeron!

Banka Līst! pirms 3 gadi 1 mēnesis #44371

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Пилите, Шура!
Runājot par tehniskām kļūdām atceros trijas.

Euro 2016 Polija - Ukraina , kad Polija iesita 1:0 arī trepēs sajaucu Poliju un Ukrainu un kāds noteikti nopriecājās par manu 70 eiro Baku uz Ukrainu, kurš uzreiz aizleca nebūtībā.

Zirgos Inplejā izlīdzinot man bij kļūda ierakstot ātri ciparu daudzumu, Resno pirkstu sindroms, rezultātā trekni nobakoju pilnīgu lūzeri

Suņos, nejauši ar 10 eiro paņēmu ar leju kofu 40 nevis baku. tas viss noslīdēja līdz 4

Banka Līst! pirms 3 gadi 1 mēnesis #44374

• WisTA
  • WisTA's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 357
  • Thank you received: 91
  • Punkti: 0
Par futbolu nezinu , bet tenisā pelnošas shēmas ir un ļoti daudz, vajag tik rakt.
Un var treidot bez minusiem tik ar izņēmumiem kas ir traumas un paša neuzmaniba pret savu psihi un koncentrēšanās zaudēsanu.

Lai to saprastu, kopsumā e-ntieK tika iztērēts tenisam (un kilometriem laika) bieži atklajot ko vienu,visi plusi tika ziedoti kaut kā jauna atstrādāšanai. Protams tas tika noliets (bieži paraujot lidz savus lidzekļus), tad atjaunojies sapelni ar to ko māki un turpini plusu liet uz nākošo shēmu ko vajag atkost utt
Kāds nu kuram raksturs, varbūt kādam pietiek ar ko vienu komforta zonai.
Man gribējās zināt visu, konkrētā sportā.

Bankas noliešana; ko kurš uzskata par bankas noliešanu?
Ja izsakas ka sākumā tas nekas ka nolej banku , galvenais lai vari viņu atjaumot , tad tā nav banka ko nolej. (tikai kāds %)
Realā banka ir tā ,-cik reizes tu vari atļauties atjaunot savu banku iepriekšejā līmenī-
Ja nolej kādu dien tos lidzekļus kas atstāti apgrozībā to nevar uzskatīt par bankas noliešanu, bet tikai daļa.

Ir pazistama situacija kad kaut kada PO un eforijas stāvoklī var noliet apgrozāmos līdzekļus , kas ir uz to dienu,

Ja kontā tur tikai tik daudz cik plāno iesaistīt tirgos tad nekas traks nenotiks, un tā ir ieplānota sūdaina diena kad var kaut kas nolieties, vai psihes, pārguruma vai kļūdu dēļ utt..

P.S. ja sporta veidu pamet atstajot tur tikai minusus, tātad tas ir noliets , ja panāc plusa situāciju tad nēsi nolējis kopsumā neko, tikai tava reālā banka bija tik liela cik bija nepieciešams lai sasniegt šo stāvokli!!!

Ar šādu loģiku automātiski tiek izslēgtas visas tās treideru slimības , kas saistitas ar apvainošanos uz tirgu, cīnīšanās ar tirgu utt, bet atīsta atbildības uzņemšanos par to ko dari!
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 1 mēnesis no WisTA.
Lietotājs pateica Paldies: Ozxerovs, Martins

Banka Līst! pirms 3 gadi 1 mēnesis #44386

• TOTO_Mednieks
  • TOTO_Mednieks's Avatar
  • Ieinteresēts lietotājs
  • Ziņojumi: 50
  • Thank you received: 5
Labāk lai, kāds uzraksta, kādas pokera bankas ir notiltojuši! :)

Zinu, ka man čoms nedēļas laikā notiltoja 70k banku pokerā un kontā palika apaļa nulle.

Banka Līst! pirms 3 gadi 1 mēnesis #44387

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Пилите, Шура!
TOTO_Mednieks Izveidoja:

Zinu, ka man čoms nedēļas laikā notiltoja 70k banku pokerā un kontā palika apaļa nulle.

Pa brìvdienàm zolìtè 2 kastes piebalgas nolèju. Tas ieskaitàs?
Pēdējais labojums: pirms 3 gadi 1 mēnesis no Ozxerovs.

Banka Līst! pirms 3 gadi 1 mēnesis #44394

• Pilsonis
  • Pilsonis's Avatar
  • Bumbu eksperts
  • Ziņojumi: 2145
  • Thank you received: 193
  • Punkti: 60
TOTO_Mednieks Izveidoja:

Ne tur ierakstīji. Ļauj es tevi pārvirzīšu uz >>>šejieni<<< ! :lame:
Lietotājs pateica Paldies: Ozxerovs

Banka Līst! pirms 3 gadi 1 mēnesis #44396

• WisTA
  • WisTA's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 357
  • Thank you received: 91
Ozxerovs Izveidoja:

ja tur par piebalgas alu tad noteikti skaitas jo Betfar jau ari alu njem pretī kā depozitu :prosit:

Lietotājs pateica Paldies: Ozxerovs

Banka Līst! pirms 3 gadi 1 mēnesis #44397

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Пилите, Шура!
WisTA Izveidoja:
Ozxerovs Izveidoja:

ja tur par piebalgas alu tad noteikti skaitas jo Betfar jau ari alu njem pretī kā depozitu :prosit:

Danke! Būšu zināt. Jāņos visu saimniecību bez alus atstāšu.

Banka Līst! pirms 3 gadi 1 mēnesis #44399

• neredzams
  • neredzams's Avatar
  • Pieslēgušies
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 4728
  • Thank you received: 466
  • Punkti: 214
WisTA Izveidoja:
Ozxerovs Izveidoja:

jāiesildās pirms spēles :prosit: un overu vakara

Banka Līst! pirms 3 gadi 1 mēnesis #44421

• Ozxerovs
  • Ozxerovs's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Пилите, Шура!
šon uz līdzenas vietas sagādāju sev nepatikšanas.

Skatījos filmu, bakstīju suņus un
* no sākuma sajaucu bak ar leju hedžojot, neliels mīnuss
* nogulēju skrējiena sākumu un zaļais uz vienu suni, normāls sarkanais uz 5 pārējiem. ....aizgāju uztaisīju kafiju.
Time to create page: 0.185 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: -328.63
Total yield: -4.43 %
W: 311 L: 401 Hit rate: 41.47 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
Shed 77.00 32.08 %
hellhound 70.22 4.77 %
Boomerangs 64.30 29.63 %
greenC 50.80 23.30 %