Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Papildus informācija un izglītības iespējas!

Papildus informācija un izglītības iespējas! pirms 8 gadi 4 nedēļas #625

• vadjok88
  • vadjok88's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1129
  • Thank you received: 65
  • Punkti: 1
Izlēmu uztaisīt diskusiju par to, kas ir pieejams internetā par treidingu. Un ne tikai - mērķis ir izglītoties no informācijas. Tāpēc šis būs vairāk par izglītību kā tādu:

* Kādu laiku atpakaļ biju iesaisīts BettingSchool - 3 mēnešus. Pirmais mēnesis man likās diezgan haotisks. Galvenā informācijas pakete bija forums. Līdzīgi kā šeit. Bet tur jau bija sarakstīts diezgan. Nokopēju pilnībā visu informāciju atsevišķos Word dokumentos, sašķiroju pa mapītēm - un tad pamazām filtrēju cauri.

Kas ir labs BettingShcool - ir bezmaksas pieeja vienam betting softam, kas, manuprāt, ir lieilsks BetAngel aizvietotājs. Diemžēl nosaukumu neatceros. Bet uz šā softa es principā veicu visas savas likmes un analīzes. Pluss bija tas, ka softu varēja saslēgt ar Excel - bija iespēja veidot savus botus un spēļu koeficientu datu bāzes. Tas ļoti atviegloja spēļu analīzi. Varējām paši veidot savus koeficientu grafikus - kādus vien vēlējāmies...

Ne tikai tas! Ļoti daudz idejas, informācijas. Mēneša REPORT, kas atnāk pa pastu. Pārsvarā ar jaunām idejām, kas tiek testētas - testu atskaites un informācija par tirgiem kā tādiem. Vairāk gan akcents tiek likts uz bettingu - bet ticiet man, ja spējat atlasīt tirgū likmes, tad treidingā tas ļoti palīdzēs atlasīt tirgus un apzināties iespējamos riskus.

Tas ir ļoti aktīvs forums un tur ir iespējams atrast labas analīzes un noderīgus kontaktus.
Tātad links: betting-school.com/amember/signup2.php?p...1&paysys_id=worldpay

Varbūt, ja ir ieinteresēti cilvēki - varam samesties. Forumā logoties ar vienu un to pašu niku. No mēneša atskaites var izveidot kopiju un nosūtīt otram. Labprāt atgrieztos BettingSchool - lai paskatītos, kā beidzās iesāktie testi un darbs pie botiem... Tas ir tā vērts!
[/li]

* Tikpat noderīga informācija - noteikti varētu būt CENTAUR ACADEMY izglītības iespējas. Tas ir tas, līdz kam noveda BetFair kurss. Tagad daudz plašākā mērogā - ar padziļinātām tēmām - gan kursi, gan vebināri, gan iespēja atnākt pie šiem uz korporāciju un satreidot. Drīzumā būs pieejama attālinātie apmācības kursi un DVD paketes.

CENTAUR ietver sevī neskaitāmas treidinga stratēģijas. Viņiem ir pieejama svaigākā informācija - jo viņī ir aizsācēji. Darbojās 9 gadus. Līdz ar BetFair - man jau liekas, ka šie divi saistīti roku rokā. Pašiem savs analītiskais centrs, treideri, darbs pie investīcijām. Tagad arī apmācība.

Te ir neliels video par pieejamiem kursiem:

Vairāk informācijas:

www.centauracademy.com/education-courses.php

Un atkal - varbūt, ja kāds mestos kopā, varētu pieteikties vebināriem, kas sāksies nākamgad februarī. Info izlikt tepat forumā. Iespējaims, ka arī DVD paketes nenāktu pa sliktu - bet tālmācības kursus var ierakstīt un izsūtīt mp3 formātā. ;) Te būs links tieši par vebināriem:

www.centauracademy.com/education-webinars.php

Pagaidām pietiks ar šiem diviem punktiem! Vēlāk ielikšu vēl kādus noderīgus linkus! ;)
Droši varat izteikt arī savus zināmos iespējamos informācijas avotus.

Paldies!
Veiksmi visiem!
Pēdējais labojums: pirms 8 gadi 4 nedēļas no vadjok88.
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

Re: Papildus informācija un izglītības iespējas! pirms 8 gadi 4 nedēļas #627

• GHedge
  • GHedge's Avatar
  • Pieredzējis lietotājs
  • Ziņojumi: 196
  • Thank you received: 4
  • Punkti: 0
Par apvienosanos un dazadas noderigas informacijas vaksanu es esmu tikai PAR, jo sadi mes varam iegut sev noderigas zinasanas - letak, paskaidrot viens otram, ja ko nesaprotam un tamlidzigi!
Ari biju apsveris domu par CENTAUR ACADEMY , sakrat naudinu un iepejams uz turieni doties, bet vel jau laikam nedaudz pieredze jauzkraj..... Varbut kads zin cenas, ja nemaldos majas lapa nebija noradits!

Lai mums kopa izdodas :)

Re: Papildus informācija un izglītības iespējas! pirms 8 gadi 4 nedēļas #638

• J.B.
  • J.B.'s Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 466
  • Thank you received: 12
neslikta doma:)
kadi webinari pa čiriku nav slikti:)
par to skolu gan īsti neizpratu.

Re: Papildus informācija un izglītības iespējas! pirms 8 gadi 4 nedēļas #642

• vadjok88
  • vadjok88's Avatar
  • Foruma veterāns
Vairāk par BettingSchool:

The Betting School was established by Darren Power in 2005 to help struggling gamblers to make sense of the betting products on the market.

Since then it has grown in size and scope and now has a team of expert gamblers who share systems and strategies with members of the Betting School Insiders Club.

Some of these are available on this public site but many would become less effective if shared with the hundreds of daily visitors to this site.

Heading up the team of contributors is our Editor Steve Carter. Steve has been making a good living from the basement of his Spanish Villa since 2004 and has now agreed to share his methods with Insiders Club members.

Our members area is crammed full of systems, strategies, how to’s, videos and software for the winning gambler.

www.betting-school.com/about/

Tas ir vairāk kā forums, kurā ir ļoti noderīga informācija. Papildus iegūsti info par jau iztestētām derīgām sistēmām. Piekļūsti visām idejām un testiem. Tur ir Greyhound speciālisti, zirgu speciālisti. Var atrast labus kontaktus. Tur tiek apspriesta svaigākā informācija par to, kas ir pieejams tirgū. Tur iesaisīti arī daži BetFair trenneri. Viens no viņiem devis man LABU bāzi zirgu sacīkstēs. Ja izfiltrē to forumu cauri - var atrast daudz noderīgu ideju un padomu!
Pēdējais labojums: pirms 8 gadi 4 nedēļas no vadjok88.

Re: Papildus informācija un izglītības iespējas! pirms 8 gadi 4 nedēļas #653

• Cietsmaidis
  • Cietsmaidis's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1153
  • Thank you received: 56
Domāju, ka maksāt par kaut kādiem hrenoviem materiāliem ir pilnīgs absurds,jo galaiznākumu jau nenoteiks citu pieredze, stratēģijas, padomi, vēl nezin kas, bet pauris un spēja saturēt. Ja ir iekšā, tad ir. Vienkārši. Apgūsi pats un apgūstot pašam bilde būs ar daudz lielāku izšķirtspēju. Treids ne tuvu nav medicīnas vai tiesvedību līmenis, ko es uzskatu kā vienīgos maksas studiju vērtos pasākumus,ja ir iekāriens. Visur citur, atkārtojos, dzīve pieregulēs un atsijās ar vai bez kaudzi izgāztas naudas uz tādiem kas pelna uz cerības pārdošanu.
1 ļimaks un es quit

Re: Papildus informācija un izglītības iespējas! pirms 8 gadi 4 nedēļas #655

• RobinHood
  • RobinHood's Avatar
  • Hokeja Konkursa uzvarētājs
  • Ziņojumi: 655
  • Thank you received: 35
Es arī esmu no tiem cilvēkiem kurš uzskata, ka katram sevi cienošam treiderim ir pašam jāiziet cauri tam visam. Akla stratēģiju izpildīšana neko nelīdzēs, ja nav izpratne par tirgu un kā vispār tās lietas notiek. Toties ideju smelšanās ir laba lieta, jo šajā profesijā ir nemitīgi jāattīstas.

Kopsummā par šiem semināriem/webināriem esmu diezgan skeptisks par cik tiem skolotājiem ir jābūt ļoti pārliecinošiem par to ko viņi dara, līdz ar to viņi uzspiež savu treidošanas tehniku. Es točna neesmu gatavs maksāt baigo piķi par to lai man parāda kaut kādu pamat tehniku kura pēc pāris mēnešiem var būt nederīga (tas gan vairāk ir tēmēts uz zirgu pre-race treidingu). Liekas ka Geeks Toy forumā bija minēti pāris piemēri par to cik "sekmīga" izvērtās treidošana pēc PeeWee semināra apmeklēšanas.

Viens ko esmu iemācījies no paša PeeWee kunga ir tas ka svarīga ir datu analīze. Viņa blogā var palasīt ierakstus, ka pirms lielajiem notikumiem viņš ar savu komandu izanalizē datus uz kā pamata, tad viņam arī iet tik labi.

Ja mēs varam viens otram pasniegt padomus un izskaidrot stratēģijas kā tas jau ir ar esošajām futbola stratēģijām (apraksts + video), tad es esmu ar visām četrām "par".

Re: Papildus informācija un izglītības iespējas! pirms 8 gadi 4 nedēļas #657

• vadjok88
  • vadjok88's Avatar
  • Foruma veterāns
Interesanti gan! ;) Labumu redzat šādā forumā, bet miljonu vērtas investīciju koprorācijas padomos šaubaties! ... Nu nu...
Es pat īsti nekomentēšu. Ja tomēr kāds atrod labumu šajā, kas aprakstīts augšā - rakstiet privāti!

Paldies! ;)

Re: Papildus informācija un izglītības iespējas! pirms 8 gadi 4 nedēļas #659

• GHedge
  • GHedge's Avatar
  • Pieredzējis lietotājs
  • Ziņojumi: 196
  • Thank you received: 4
Hehe.... es ari biju domajis savadak!!! Nebut tagat nav japerk viss pec kartas, ja vienkarsi kadam ir kads labs piedavajums uziets un ari parejiem tas liekas labs, kapec gan nesamesties, ja ir intrese, bet tas nu katra pasa zina......

Par seminariem runajot - Protams ka apgustot pasam pasmacibas cela tas viss ir loti efektivi, bet tas daudzas lietas, knifus, tirgus analizi un vesu psihologisko pieeju treidam Jus majas sezot neiegusiet!
Nezinu ka jums man nebutu zel kadu K noziedot labam seminaram..........
Pēdējais labojums: pirms 8 gadi 4 nedēļas no GHedge.

Re: Papildus informācija un izglītības iespējas! pirms 8 gadi 4 nedēļas #660

• TreiderPro
  • TreiderPro's Avatar
  • Jauniņais
  • Ziņojumi: 3
  • Thank you received: 1
:D Interesanti, ka domas dalās. Līdzko daļa no šīs domu biedru grupas būs iegādājušies šo mācību materiālu, tomēr agrāk vai vēlāk dalīsies informācijā ar tiem, kuri nebūs. Tāpēc godīgāk būtu visiem samesties, lai ir lētāk. Un esmu pārliecināts, ka noderīga informācija vienmēr ir.

Runājot par betting school, tur tiešām ir derīga info, sākot jau ar softu...

Re: Papildus informācija un izglītības iespējas! pirms 8 gadi 4 nedēļas #661

• vadjok88
  • vadjok88's Avatar
  • Foruma veterāns
Varam mēģināt nākamgad! ;) Ar brīvu prātu un svaigu skatienu uz nākotnes plāniem!

Tātad janvārī uzrkastīšu privāti tiem, kas pozitīvi izteiksies par šo iespēju diskusijā. Kas ir ieinteresēts iesaistīties pulciņā, piesakās. ;)

Priecīgus un ĻOTI zaļus šos Ziemassvkus! :)

Re: Papildus informācija un izglītības iespējas! pirms 8 gadi 3 nedēļas #672

• greenC
  • greenC's Avatar
  • Administrators
  • Ziņojumi: 8562
  • Thank you received: 1661
  • Punkti: 104462
  • Honor Medal
Nu viedokļi dalās, tā tas ir, bet jāatceras, ka tas ir tādēļ visi neesam ar vienādu uztveri un citām lietām. Kaut vai tās pašas atmiņas - redzes, dzirdes utt. Atceramies kaut vai mācīšanos skolā ;)

Principā esmu PAR maksas izglītību, kursiem, semināriem arī treidingā. Manā gadījumā gan ir tā, ka visefektīvāk es mācos tikai no savām kļūdām. Kamēr neesmu sarāvis pilnu pakaļu ar skabargām, nepielec.

Pats esmu izgājis 1 kārtīgus web kursus (8h video, daudz lasāmā materiāla, n-tās stundas sarunas čatā). Deva ļoti daudz un pilnīgi citu skatu uz tieši futbola tirgiem. ĻOTI svarīgi ir mācēt atsijāt visu lieko. Informācija internetā tagad ir tik daudz, ka bez šķirošanas viss saies lielā putrā un beigsies ar fiasko.

Esmu par izglītību (semināri, web kursi, webināri) kā papildus lietu jau esošajai pieredzei, kas liek kustēt smadzenei.
Pēdējais labojums: pirms 8 gadi 3 nedēļas no greenC.

Re: Papildus informācija un izglītības iespējas! pirms 8 gadi 3 nedēļas #686

• RobinHood
  • RobinHood's Avatar
  • Hokeja Konkursa uzvarētājs
  • Ziņojumi: 655
  • Thank you received: 35
Nezinu kāda nostāja ir pret download linku dalīšanos, bet šeit ir viens no PeeWee (betangel.com) webināriem (viņš pārsvarā atbild uz lietotāju uzdotajiem jautājumiem). Faila garums ir gandrīz 2 stundas. Es pagaidām esmu noklausījies tikai pirmās 30 minūtes, bet šo to noderīgu tur tomēr var izlobīt.

ge.tt/4yAignr
Time to create page: 0.649 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: 203.32
Total yield: 4.01 %
W: 257 L: 253 Hit rate: 48.42 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
Rafaello 109.12 92.47 %
cookro 102.60 14.66 %
Ozxerovs 99.80 33.83 %
armis 87.72 27.76 %