Sporta Likmes

Lielākais un draudzīgākais Latvijas likmju forums! Pievienojies, pelni ar mums un dalies ar viedokli!

Likmju forums

Sporta Treidings

Sporta treidings daudziem kļuvis par stabilu ienākumu avotu. Pārvērt zināšanas par sportu naudā kopā ar Betfair un citām likmju biržām! 

Reģistrētiem lietotājiem

Konkursi un Naudas balvas

Piedalies konkursos, pelni balvas un pierādi, ka esi labākais!

Konkursi

Esiet sveicināts, Viesis
Lietotājvārds: Parole: Atcerēties mani

TĒMA: Personīgie rekordi

Personīgie rekordi pirms 8 gadi 9 mēneši #2290

• Cietsmaidis
  • Cietsmaidis's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 1153
  • Thank you received: 56
  • Punkti: 0
Nav runa par summām, bet par mistiskākiem kofiem kādi jebkad izgājuši bf. Vai kādam ir izdevis noleijot 1.01 un spēt noturēties līdz otrs spēlētāsjs/komanda uzvar? Varbūt kādam izdevies 1.01 un otrā pusē 1.01 lay 50X stake? :woohoo: Un uzvar beigās pirmais 1.01. Karoč labākie sasniegumi tīri pēc kofiem. Varbūt kāds ir bijis ļoti tuvi ļimoniem caur mazajiem kofiem, bet beigās kkas iepirdis sirdē?

Man ar šo ir švaki. Pirmkārt tā nav mana ikdiena, otrkārt laikam nekad neesmu kofam zem 1.1 lay ļāvis skriet līdz galam. Max pie flip flop un ārā. Nekādi mega win no small money nav sanākuši.

Savā ziņā, lai te veidojas performances/veiksmes Hall of Fame. Ja uz priekšdienām izdodas super gājieni skrīnus ar var nepažēlot.
1 ļimaks un es quit
Administrators aizliedzis publiskās rakstīšanas tiesības.

Re: Personīgie rekordi pirms 8 gadi 9 mēneši #2292

• greenC
  • greenC's Avatar
  • Administrators
  • Ziņojumi: 8792
  • Thank you received: 1764
  • Punkti: 165207
  • Honor Medal
1.01 esmu redzējis vairrākārt zaudējam, bet nekad neesmu laidis līdz galam tos, kuros piedalījos.

No nesenākajiem, kur pats piedalījos:

espn.go.com/nba/recap/_/id/301211008/tor...s-vs-detroit-pistons

Detroita-Raptors. Detroitieši pēc 3/4 ved ar 20+ punktiem, kofs 1.01. Biju tur ierāvis labu mīnusu līdz tam. 4/4 Raptors sāk pievilkt, pie 1.05 Detroitu paķēru, dabīgi, ka iztreidojos ap 1.25.

Esmu tik daudz kodis pirkstos, ka nu kur bija jāskrien. Jākļūst alkatīgākam ar tiem zemajiem layiem.

Tad vēl Mareja WTA cienīgais šedevrs nesen, 1. seta winner tirgū treidojas @1.01 un beigās nolaiž gan 1. setu gan visu maču.

Premjerlīgā nesenais Ņūkāstlas varoņdarbs no 0-4 otrajā puslaikā uz 4-4.

Pēdējos divos gan biju novērotājs no malas. :)

Vakar Bragas mačā @ 1.12 dabūju Lay esošajam rez. Cik tur trūka gan Lech, Gan Bragai labas iespējas.
Vēl Arsenal-Barcelona pie 0-1 nolayoju Barsu, pie 1-1 iztreidojos ārā. Pēc dažām min Arsenalam vēlviens gols.
Pēdējais labojums: pirms 8 gadi 9 mēneši no greenC.

Re: Personīgie rekordi pirms 8 gadi 9 mēneši #2293

• Cietsmaidis
  • Cietsmaidis's Avatar
  • Foruma veterāns
Tā, tā, tā runa ir par personīgiem rekordiem nevis tas, ko esam redzejuši. Redzēt var katru dienu, ja tikai skatas. Bet ja par redzēto, tad šogad Jazz atspēlējās pret Heat un manā acu priekšā sadega kofs 1000. 12 eiro matched, tātad, 6k pa lufti mēģinot nopelnīt 6 eiro - komisija, vot i mantkārība. :woohoo:
1 ļimaks un es quit

Re: Personīgie rekordi pirms 8 gadi 9 mēneši #2294

• greenC
  • greenC's Avatar
  • Administrators
  • Honor Medal
Jā, pardon. Tiem es redzēju jātaisa topiks "Mednieku stāsti", ķipa-- oi, liku 5k Lay uz 1.01 un tieši otra komanda iesita :lol:

Bet ja nu tā, tad man līdzīgi kā tev, nelaižu tos mazos lay nekur tālu izskriet, grābju profitu.

Re: Personīgie rekordi pirms 8 gadi 9 mēneši #2295

• Kidz
  • Kidz's Avatar
  • Iesācējs
  • Ziņojumi: 23
Varu palieliities, kaadu gadu atpakalj ja nemaldos es uzliku futbolaa bija 3-0 vadiiba bet mani tas kaut kaa neparliecinaaja bija kaut kada 20 minute tikai, es uzliku lay1.01 4eur, un ticiet wai ne, bet tika rezultaats izlidzinaats kaut kadaa 75 minuutee.. un tad nogriinoju kjeriens bija lieks pari 300eur.. :) bet tada arii ir mana wienigaa reize.. :) bet tas smagakais mirklis ir kad ir 3-2 bet es jau riskeju tikai ar 4eur.. :D baisi jau ir sitie 1.01 bet iziet daudzas reizes istenibaa biezi wien ari LTD pedejaa minutee, pat sekundees B)

Re: Personīgie rekordi pirms 8 gadi 9 mēneši #2297

• RobinHood
  • RobinHood's Avatar
  • Hokeja Konkursa uzvarētājs
  • Ziņojumi: 655
  • Thank you received: 35
Lūk arī mans bēdu stāsts:

Pagājušā gada vasara (varbūt jau pat aizpagājušā), tenisa mačs un savā starpā sacenšas Federers ar Tsongu. Pēdējā setā Fedja ir vadībā ar 5-1 un es izdomāju uzlikt visu savu banku (toreiz tie bija 20EUR) uz 1.01 par to ka Fedja uzvarēs. Un līdz ko es izdarīju likmi tā Fedja sāka taisīt kļūdas, Tsonga uztaisīja baigos punktus un protams es beigās pakāsu tos 20EUR. Šķiet, ka tieši pēc šī gadījuma es aktīvi cenšos layot pie maziem koeficientiem.

Re: Personīgie rekordi pirms 8 gadi 9 mēneši #2303

• uldiss
  • uldiss's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 6710
  • Thank you received: 1284
  • Punkti: 628
Man vienreiz tāds joks ir izdevies ,sen gan tas bija .Tūlīt pateikšu precīzi , 2008.gada 19.jūlijs . Pasaules volejbola līga ,spēle Krievija -Koreja .

Tur bija tā saucamās sapārotās spēles . Pirmo krievi vinnēja 3-1,bet korejieši visos setos labi izskatījās 22:25,25:23,25:23,26:24 .Skatos otro spēli pa TV ,pirms spēles krievi lieli favorīti ( ap 1.15 ). Pirmos divus setus krievi viegli paņem 25:20,25:17 .Nezinu kas man uznāca , ka pa 20 GBP jāpaņem Lay 1.01 .

Trešajā Koreja lieliskā stilā paņem 25-19 Vai nu tas ,ka viņi to tik pārliecinši nospēlēja vai arī tas ,ka skatoties spēli dzēru alu lika ticēt ,ka arī ceturtajā pacīnīsies ! Ir ceturtais Korejai 25-23 ! Pirms taibreika kad Kofs uz Krieviju bija augšā ,tad gan bija dilemma ...

Neatceros kāds man pašam sev bia arguments ,ka jāvelk līdz galam , bet 5 .setā Korejas volejbola izlases viens no lielākajiem faniem bija Latvijā pie TV .:lol:

IIIIIIrrrr ! 15 -13 Koreja uzvar taibreiku un līdz ar to spēli 3-2 !:woohoo:

Pēc tam vēl esmu mēģinājis dažreiz pavilkt 1.01 līdz galam ,bet ,protams ,bez panākumiem ....

Re: Personīgie rekordi pirms 8 gadi 9 mēneši #2304

• Cietsmaidis
  • Cietsmaidis's Avatar
  • Foruma veterāns
Nu, redz, kaut kāds genofonds ar veiksminiekiem mums veidojās! :cheer:
1 ļimaks un es quit

Re: Personīgie rekordi pirms 8 gadi 9 mēneši #2308

• J.B.
  • J.B.'s Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 466
  • Thank you received: 12
ne vienu reizi vien ir dabūts lay 100@1,01 furbolā uz lay under +2,5 vai +1,5 vārti.
tāds neregulārs pasākums:)

Re: Personīgie rekordi pirms 8 gadi 9 mēneši #2360

• vinardo
  • vinardo's Avatar
  • Foruma veterāns
  • Ziņojumi: 506
  • Thank you received: 21
pēdējais triumfs ir pateicoties mūsu putnam pret Stahovski. Uz Ērniju otrā seta galotnē 1.07(pirmais sets Gulbis win),zinot to nestabilitāti nu nevar nelikt. Neskaitāmi mači sieviešu tenisā, spilgtākais piemērs Petkoviča pret Kuzņecovu , Andrē servē uz maču un pamanās no 40-0 atdot geimu ,koifs 1.01 ,protams automātiski sets un galā arī mačš podā . Ar sieviešu tenisu vispār ir diametriāli pretēji,jo šeit atšķirībā no vīriešu tenisa serve ir kā apgrūtinājums,jo tas ir par vienu spēcīgu un precīzu (vēlams) vairāk, līdz ar to spēks vairāk jātērē pie serves - un cik tad tā spēciņa ir?
Bet mazo koifu layošanas īstā medību vieta ir pie škībajiem(rasists neesmu), jo tur viss ir savādāk un šķībāk .Vai tas ir basketbols ,volejbols vai jeb kas cits, koifs 1.2 ir tas pats kas jebkur citur 1.5 un augstāk. Tur domāšanas veids ir savādāks ,dažbrīd pat liekas ka zaudējums tur tiek uzņemts ar lielāku apbrīnu kā uzvara. Tajos tirgos ir patstāvīga vētra un šūpošanās,come back ir vairāki un uz abām pusēm. Bet ir viens mīnus -mazi tirgi,bet pāris simti uz to vājprātu ir iespējami.

Re: Personīgie rekordi pirms 8 gadi 7 mēneši #3575

• greenC
  • greenC's Avatar
  • Administrators
  • Honor Medal
Pavisam nesen, Bundesliga 2 spēle. 0-0 Puslaikā, 3-1 koeficients tajā brīdī ~ 60, Under 3.5 1.07.

Pats uzliku uz abiem 3-1 + U3.5, kopējais iespējamais laimests bija ~ 400 Euro.

Dabīgi, ka spēles laikā (jau pie ātra 2-0) treidojos laukā, samazinot liability. Bet kā bija kā ne, spēle beidzās ar 3-1. :type:

Re: Personīgie rekordi pirms 8 gadi 6 mēneši #4201

• Cietsmaidis
  • Cietsmaidis's Avatar
  • Foruma veterāns
Mans pirmais 1.01 dzīve

Biju ietreidojis kaut kādus 6-7 eiro uz Kverija Kukuškinu pirms spēles. Taisījos iet uz Lauvas -Barons, bet bija vel kādas pāris min laika, betfairs vaļā, darīt nav ko, aiziet leijojam mazos ar saviem 6iem kko tur pacakarējos 1.1 1.-15 robežās. Un tad pienaca brīdis, kad bija rezis 6-3 un 3-0, es noleijoju 1.01 kkur piecsimts, bet Kverijs dabuja dabl breik(4-0) un kofi jau bija 200 robežās, aizgaju uz Lauvām. Pārnāku mājās 6-3 5-7 5-7 un mans pirmais 1.01 kontā ieripo :cheer:

1 ļimaks un es quit
Time to create page: 0.217 seconds
Darbina Kunena forums

Kopējā lietotāju statistika

Total profit: 168.29
Total yield: 5.91 %
W: 145 L: 151 Hit rate: 46.18 %

Likmju Turnīrs

Tipster Profit Yield %
Ozxerovs 89.30 34.48 %
cookro 61.50 6.36 %
LV_Mosquito 27.30 18.20 %
jaundza 22.52 2.30 %